Προς το περιεχόμενο

Ερωτευμενος Ναι ή Οχι?


d3monhunter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οι άντρες είναι σκύλοι και οι γυναίκες γατες

και εξηγώ:

 

ο σκύλος δένεται πολύ γρήγορα μαζί σου, και γίνεσαι βασικό συστατικό στην ζωή του. αν κάνει καμια μαλακια, και τις φάει, την επομενη φορα που θα σε δει θα είναι πάλι μέσα στην τρελοί χαρά και θα σου δείχνει ποσο σε αγαπάει, θα θυσιάσει τα πάντα για σένα και δεν θα φοβηθεί να ορμήξει πουθενά.

 

 

οι γατες....είσαι εσύ το κατοικίδιο τους, θα κάνουν ότι θέλουν χωρίς καμια προειδοποίηση. αν πας να τους χαϊδέψεις και να παίξεις μαζί τους θα σε γρατζουνίσουν και θα σε δαγκώσουν στο άσχετο και θα φύγουν από εκεί που είσαι. αν τις κλάσεις, θα σε παρακαλάνε για λίγο προσοχή με το να τρίβονται στα πόδια σου. η άνεση τους προέχει από την δικια σου άρα πάντα θα πάνε στην καρεκλα που κάθεσαι και θα την κάνουν θρόνο τους κλπ κλπ

 

+10000000000000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

εγώ το μόνο που λέω πια στον εαυτό μου είναι..

 

"τι περίμενες, μα πραγματικά τι περίμενες;"

 

ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ;;;;;;;;;;;;

 

τα δωσα όλα και τώρα κοιμάμαι στα σανίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπομονη man μονο υπομονη μπορεις να κανεις τιποτε αλλο.Σε νιωθω και πολλη μαλιστα.

Ρε παιδες υπαρχει καμια 'συνταγη' αραγε που να σε κανει να νιωσεις καλυτερα??? (Τη ρωταω τωρα και εγω ε? :-) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι άντρες είναι σκύλοι και οι γυναίκες γατες

και εξηγώ:

 

ο σκύλος δένεται πολύ γρήγορα μαζί σου, και γίνεσαι βασικό συστατικό στην ζωή του. αν κάνει καμια μαλακια, και τις φάει, την επομενη φορα που θα σε δει θα είναι πάλι μέσα στην τρελοί χαρά και θα σου δείχνει ποσο σε αγαπάει, θα θυσιάσει τα πάντα για σένα και δεν θα φοβηθεί να ορμήξει πουθενά.

 

 

οι γατες....είσαι εσύ το κατοικίδιο τους, θα κάνουν ότι θέλουν χωρίς καμια προειδοποίηση. αν πας να τους χαϊδέψεις και να παίξεις μαζί τους θα σε γρατζουνίσουν και θα σε δαγκώσουν στο άσχετο και θα φύγουν από εκεί που είσαι. αν τις κλάσεις, θα σε παρακαλάνε για λίγο προσοχή με το να τρίβονται στα πόδια σου. η άνεση τους προέχει από την δικια σου άρα πάντα θα πάνε στην καρεκλα που κάθεσαι και θα την κάνουν θρόνο τους κλπ κλπ

 

Pure legeng!!!

 

Είναι 100*10^200% αλήθεια!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τυχεροι μεσα στην ατυχια τους οσοι ερωτευτηκαν και αγαπησαν!

νιωσανε οτι νιωσανε, περασανε οτι περασανε αλλα ειναι "ΖΩΝΤΑΝΟΙ"

 

ατυχοι μεσα στη τυχη τους οσοι δεν ερωτευτηκαν!

ρουτινα ολα τους φαινονται....

 

 

 

μας ειναι απαραιτητες οι γυναικες για να νιωθουμε οτι υπαρχουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά βλακείες! ο έρωτας έχει αξία μόνο όταν είναι αμοιβαίος και εκδηλώνεται με τον ίδιο τρόπο και απο τα δύο άτομα.

 

 

Όλα τ'άλλα γίνονται στην πλάκα και έτσι πρέπει να τα παίρνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο αντρας του σημερα αξιζει να ειναι ερωτευμενος και αφοσιωμενος σε μια μονο γυναικα? Η αξιζει να ειναι απο εδω και απο εκει?

 

Δεν υπάρχει έρωτας, είναι αυθυποβολή, για να επικρατήσει το υπάρχον κοινωνικοπολιτικό σύστημα. Οπότε άκυρο το πρώτο ερώτημα. Το 2ο δε θέλει και ρώτημα. Είναι αυτονόητο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαζουλα28 ωραια λογια αν και τα ειπες με πολυ πονο και πικρα :(

Afentiko7 μην εισαι και τοσο σιγουρος..... :D H σιγουρια τρωει τον αφεντη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαζουλα28 ωραια λογια αν και τα ειπες με πολυ πονο και πικρα :(

Afentiko7 μην εισαι και τοσο σιγουρος..... :D H σιγουρια τρωει τον αφεντη

 

αν σου πω οτι τώρα που τα έβγαλα απο μέσα μου νιώθω καλύτερα; λέω μάλιστα να πάω για καφέ και να τα αφήσω όλα πίσω μου

 

the show must go on

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλυτερο που εχεις να κανεις, το μονο προβλημα σε αυτο ειναι η μεγαλη αποφαση, αν καταφερεις να την παρεις εισαι οκ. Παντως εκει κολλανε οι περισσοτεροι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ως επί το πλείστον συμφωνώ με τον "παπαχλαμιδα" υπό την έννοια ότι άμα δεν έχεις πείρα δεν ξέρεις και τι θέλεις ακριβώς η δεν ξέρεις να το παίρνεις.

από την άλλη αυτό περί αντρών ότι πληγώνονται πιο πολύ κτλ το θεωρώ απλά χαζό. μια χαρούλα πληγώνονται και οι γυναίκες απλά επειδή τα λέμε με τις φίλες μας ξαλαφρώνουμε και ηρεμούμε πιο γρήγορα. όσο για τους χωρισμούς είναι γνωστό ότι οι άντρες πιο δύσκολα παίρνουν την απόφαση, αλλα ρε παιδιά άμα δεν πάει το πράμα με την καμια τι θα γίνει? θα τραινάρει μέχρι να βάλουμε μασέλα? τελοσπάντων όλοι είπαμε το μακρύ μας και το κοντό μας χωρίς να απαντήσουμε στην ερώτηση του θέματος.... εγώ είμαι εδώ και 1,5 χρόνο :o:o:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[/color]

Το καλυτερο που εχεις να κανεις, το μονο προβλημα σε αυτο ειναι η μεγαλη αποφαση, αν καταφερεις να την παρεις εισαι οκ. Παντως εκει κολλανε οι περισσοτεροι...

 

Μπα μην το λες όλα ένα κλίκ είναι

 

και μένα κατα ένα περίεργο τρόπο, μου έγινε....:-D

 

χτες χτυπιόμουν και τώρα είμαι κάτι παραπάνω απο κυριλέ.

 

Όσο με την τύπισσα που έσπασε φανάρια και τι άλλο δεν ξέρω δε συμφωνώ αν και προς στιγμήν μου μπήκε και μένα η ιδέα για revenge επειδή κάτι πήρε το αυτί μου ότι έτσι που κάνω και τρέχω απο πίσω του είμαι αγάμητη και τρελάθηκα και για λίγο ήμουν έτειμη να πάρω τον άλλον και να αρχίσω τα γλωσσόφιλα μπρόστά του αλλά μετά λέω σιγά μη ρίξω και το επίπεδό μου, δε πάει να πιστεύει ότι θέλει.

Απλά μωρέ είναι το γαμώτο, που λες ότι θα είμαι σοβαρή και δεν θα κάνω μαλακίες και θα περιμένω και δε θα τραβιέμαι με κανέναν για να δειξω ότι πραγματικά ενδιαφέρομαι (ρε φίλε εδώ θυμάμαι ότι μιλάμε στο τηλέφωνο και μου σκάει μήνυμα και για να μην τον τσινίσω, λέω "ωχ αυτή η Q" που δεν ήταν φυσικά η Q αλλά μην το κάνουμε το παληκάρι να ζηλέψει και μας πάθει και τίποτα). Και γυρνάει τώρα μας μαμιεται με άλλη και μας λέει και αγάμητες. Αντε ρε φτύσε και κολύμπα! π@π@ρ@!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑΙ αξιζει για τον εαυτο σου μονο. κανεις καλο μονο σε σενα...

βλεπεις το κοσμο διαφορετικα, εχεις ορεξη για ζωη, βαζεις στοχους κτλ κτλ.

 

δε χρειαζεται ομως το μαθει εκεινη γιατι ειδικα στη σημερινη εποχη τα εχουν δει ολα ισα που ακομα και αν φωναζουν οτι ειναι ερωτευμενες, δεν ειναι σιγουρες 100% γι'αυτο που λενε..

τις περισσοτερες φορες ΝΟΜΙΖΟΥΝ οτι ειναι ερωτευμενες αλλα οταν βρουν τον επομενο τοτε το ξεχνανε αμεσως τον υποτιθεμενο ερωτα τους.

γι'αυτο υπαρχουν πολλοι που λενε οτι ειναι καλο η γυναικα να εχει περασει απο πολλους αντρες γιατι ετσι αρχιζουν και μαθενουν καλυτερα τον εαυτο τους και δε πετανε κοτσανες...

 

οι περισσοτεροι αντρες οταν λενε οτι ειναι ερωτευμενοι και το πιστευουν, ειναι ικανοι να κανουν τα παντα!

οι γυναικες οταν λενε οτι ειναι ερωτευμενες και το πιστευουν, τις περισσοτερες ΝΟΜΙΖΟΥΝ οτι το πιστευουν και γινεται οτι γινεται καθε μερα στα περισσοτερα ζευγαρια...

 

απλα οι αντρες ξερουν τι νιωθουν ενω οι γυναικες τα μπερδευουν.

Πες τα χρυσόστομε.

Εγώ κάθε μέρα ερωτεύομαι άλλη
αυτο δε λεγετε "ερωτευομαι"' date=' αυτο λεγεται "γουσταρω καθε μερα αλλη".

αν πραγματικα ερωτευτεις τοτε δε εχεις ορεξη να ακουμπησεις καμια αλλη.....[/quote']

Άλλο το κούκου και άλλο το ερωτεύομαι, και όπως λέει ο aledjo αν ερωτευτείς στ'αλήθεια όλες τις άλλες τις έχεις γραμμένες. Κι επιπλέον κολλάς για καιρό...

Δεν υπάρχει έρωτας, είναι αυθυποβολή, για να επικρατήσει το υπάρχον κοινωνικοπολιτικό σύστημα. Οπότε άκυρο το πρώτο ερώτημα. Το 2ο δε θέλει και ρώτημα. Είναι αυτονόητο

Φυσικά και οι άντρακλες που ξεχυλίζουν βαρβατίλα δεν γνωρίζουν την ύπαρξη του εν λόγο συναισθήματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και οι άντρακλες που ξεχυλίζουν βαρβατίλα δεν γνωρίζουν την ύπαρξη του εν λόγωσυναισθήματος.

 

Αφού δε σε θέλουν τα αρχαία? Τι τα ζορίζεις. Ο έρωτας δεν είναι συναίσθημα. Γενικά όσοι ερωτεύονται έχουν ανασφάλειες. Ψυχολογικές. Θέλουν κάποιον να τους "φροντίζει". Το γιατί και πως στο φρόυντ.

 

ρουτινα ολα τους φαινονται....

 

όταν όμως στο μπαράκι το βράδυ, με στόχο να ρίξεις κάποιαν, και τα καταφέρνεις ε η χαρά της επιτυχίας συγκρίνεται με πολύ λίγα πράγματα. Α, και το επόμενο πρωί αν δε σου άρεσε δεν το συνεχίζεις. Ελευθερία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...