Προς το περιεχόμενο

PTC sites Μια μεγαλη Απατη ???


Dafnousaki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα μου στειλετε το site σε pm? plz xD

 

Γιατί σε p.m. ρε μοναχοφαγά; Οι άλλοι δηλαδή να μη δουν το φως το αληθινό; Στο πηγάδι την τινάξανε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αφού τα τραβάει ο οργανισμός σου, τσίμπα τη, για να μη σ' έχουμε ούτε στην αναμονή, ούτε στον αναστεναγμό:

 

Αν έχεις τ' άντερα, κάνε μια αναζήτηση σε όσα και οποιαδήποτε threads θέλεις, απ' όσα κατά καιρούς έχουν ανοίξει εδώ μέσα σχετικά με ptc, πυραμιδάκια και λοιπές τρίχες.

 

Αν αποφασίσεις να την κάνεις, σε προκαλώ να παραθέσεις μία μόνο υποστηρικτική θέση γι' αυτά, έστω κι από ένα ήδη εγγεγραμμένο για κάποιο καιρό μέλος (το οποίο δε γράφτηκε εκείνη τη στιγμή για να ...πολεμήσει την αδικία που υφίσταται όλο αυτό το καραγκιοζιλίκι των εν λόγω μαϊμουδιών, αλλά είχε ήδη συμμετοχή στο forum).

 

Εγώ σου λέω ότι δε θα βρεις ούτε μία. Θα δεις όλα τα «πραγματικά» μέλη του forum να τα χώνουν στους καραγκιόζηδες και αποκλειστικά τους ουρανοκατέβατους να τους υποστηρίζουν.

 

Για διάψευσέ με, να σε δω... 

Καλή συνέχεια αγαπητε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή συνέχεια αγαπητε...

Καλά κρασά,ή αλλιώς "ο καλός ο καπετάνιος και στην κορφή κανέλλα".

Σας έχω πει να μη σνιφάρετε χλωρίνη μερικοί αλλά δεν ακούτε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας άνθρωπος πηγε να μας ανοιξει τα ματια.. να μας πει αν θέλουμε να πάρουμε το RED η το BLUE PILL και πεσατε να τον φατε!

5$ τον μηνα...

 

Εγω εχω να πω τα παρακατω..

Φτιαξτε ενα ομορφο σιτε.. βαλτε 2-3 banners (affilates) και ετσι αξιζει .. τωρα να καθομαι να κανω click ειναι σαν το αστειο που ξεκίνησε πριν κανα χρωνο στην Σταυρουπολη με τον SERVER και την GOOGLE. (με "τουριστικα" site που καθοταν ο ενας και εκανε click στα banners του αλλου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:X Τουμπεκί ψιλοκομμένο ήρθε η ωρα να κανω παιδιά, γιατι με βουλώσατε και δεν με παίρνει άλλο... πάω να σνιφάρω τη χλωρίνη μου και να κάνω κανα κλικ μήπως βγάλω κανα 5ευρο φέτος! 

Πάντα τέτοια να έχουμε και εύχομαι να είστε πάντα εδώ έτσι να κάνετε πολιτισμένους διαλόγους με το κόσμο!

Καλή συνέχεια σε όλους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:X Τουμπεκί ψιλοκομμένο ήρθε η ωρα να κανω παιδιά, γιατι με βουλώσατε και δεν με παίρνει άλλο... πάω να σνιφάρω τη χλωρίνη μου και να κάνω κανα κλικ μήπως βγάλω κανα 5ευρο φέτος! 

 

Πάντα τέτοια να έχουμε και εύχομαι να είστε πάντα εδώ έτσι να κάνετε πολιτισμένους διαλόγους με το κόσμο!

 

Καλή συνέχεια σε όλους!

 

Άντε στο καλό μας τα έκανες μπαούλο!!!!!!!!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Χαιρετώ,

 

τα PTC Sites, κατά την δική μου εμπειρία, είναι ένας από τους τρόπους να βγάλει λεφτά κάποιος στο μέσω Internet. Αυτό είναι γεγονός, παρ' ότι υπάρχουν άφθονες αντικρουόμενες απόψεις σχετικά με το θέμα. Το κατά πόσο ο συγκεκριμένος τρόπος είναι και καλύτερος συγκριτικά με άλλους, είναι στην προσωπική κρίση του καθενός. Ένα είναι όμως σίγουρο, πως στον κόσμο της διαδικτυακής επιχειρηματικότητας τίποτα δεν γίνεται χωρίς κόπο, προσπάθεια και αφοσίωση. Η οικονομική απόδοση είναι πάντα ανάλογη με την δουλειά που βάζει κάποιος στο αντικείμενό του και υπάρχουν αμέτρητες δυνατότητες.  Συγκεκριμένα, όσον αφορά την διαδικασία κερδοφορίας των μελών, τα PTC Sites διέπονται από τις ίδιες αρχές του affiliate marketing, οπότε δεν υπάρχει σύγχυση σχετικά με το αν πράγματι μπορεί κάποιος να έχει κέρδος.

 

Όσον αφορά την φερεγγυότητα των εν λόγω sites, είναι αλήθεια πως στην ευρεία κατηγορία των Paid to Click έχουν βρει τροφή πολλοί κερδοσκόποι και scam artists. Πείτε μου όμως, αυτό δεν είναι κάτι που συμβαίνει παντού στο δίκτυο όταν υπάρχει ο παράγοντας "κέρδος" ? Θα συμφωνήσω ότι για κάποιον που έχει άγνοια και δεν βρίσκει τη σωστή καθοδήγηση σχετικά με το τι επιλογές θα τον οδηγήσουν στην επιτυχία, η ενασχόληση του μπορεί να αποβεί ζημιογόνα. Και πάλι το ίδιο ισχύει σε όλες τις περιπτώσεις, όχι μόνο στα PTC. 

 

Εάν κάποιος ενδιαφέρεται και θέλει να βρει έγκυρες πληροφορίες σχετικά με τα PTC έχω να προτείνω αυτό το site http://www.click-for-money.com και εύχομαι σε όλους σας καλή επιτυχία με ότι κι αν επιλέξετε να ασχοληθείτε. 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο προσωπικη εμπειρια μπορω να πω οτι σιγουρα το neobux δεν ειναι απατη...Εγω θα το συνιστουσα σε ατομα που πραγματικα μπορουν να αφιερωσουν μιση ωρα απο την μερα τους.Απο την στιγμη που δεν πληρωνεις για να μπεις στο site ο καθενας μπορει να το δει και να το κρινει πραξει αναλογως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο προσωπικη εμπειρια μπορω να πω οτι σιγουρα το neobux δεν ειναι απατη...Εγω θα το συνιστουσα σε ατομα που πραγματικα μπορουν να αφιερωσουν μιση ωρα απο την μερα τους.Απο την στιγμη που δεν πληρωνεις για να μπεις στο site ο καθενας μπορει να το δει και να το κρινει πραξει αναλογως!

από προσωπικη εμπειρια λέω  .........  άντε στο καλό..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

militarist το' χεις πάρει πατριωτικά, ε; :-D

 

για να μην παρεξηγηθώ, δεν σου ασκώ κριτική, ίσα ίσα, καλά κάνεις

 

 

 

 

Που να ταν και με πληρωμη κιολας ολα αυτα!!!!  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

militarist το' χεις πάρει πατριωτικά, ε; :-D

 

για να μην παρεξηγηθώ, δεν σου ασκώ κριτική, ίσα ίσα, καλά κάνεις

 

μην ανησυχείς, ναι το έχω πάρει , μου την δίνουν αυτα τα υπανθρωπάκια!!!!

 

Που να ταν και με πληρωμη κιολας ολα αυτα!!!!  :P

και πάλι θα το έκανα δωρεάν ... όχι σαν τους ''σωτήρες'' που θέλουν να μας ανοιξουν τα μάτια με αυτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...