Προς το περιεχόμενο

Ελληνικο eshop με ρουχα??


Eluminator_91

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα!!

Μηπως ξερετε κανενα ελληνικο eshop με ρουχα (κυριως ανδρικα)??..μονο το plus4u.gr εχω βρει το οποιο ομως δν εχει και τεραστια ποικιλια..:-(

Παρακαλω οχι απο εξωτερικο, δν ειμαι διατεθιμενος να πληρωσω αποστολες απο εξωτερικο..

 

Ευχαριστω..:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ριξε και μια ματια σε αυτο το eshop:http://www.kmaroussis.gr

κυριως πουκαμισα κανονικα μεγεθη αλλα και μεγαλα νουμερα.

σου προτεινω ανεπιφυλακτα πουκαμισα Jaques Hermes.

Ιταλικο Πουκαμισο που ανταγωνιζεται εφαμιλα oxford company και manetti

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε doctorkostis το yoox είναι αρκετά αξιόπιστο;Έχεις κάνει αγορές από εκεί;

 

Απολυτα.Και σε θεμα αυθεντικοτητας των προιοντων και σε θεμα ασφαλειας συναλλαγων.Εχω αγορασει αρκετες φορες απο εκει και θα συνεχισω να το κανω.Εξαλλου ειναι απο τα μεγαλυτερα ονλαιν καταστηματα πανευρωπαικα με εκατομμυρια πελατες καθε μηνα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να ψάξεις γι΄αυτο που θέλεις στο spyder.gr . Πολύ πιθανό να έχει. Μην ψάξεις για eshop για ρούχα, αλλά για τα συγκεκριμένα κομμάτια που θέλεις. Και να μην τα βρείς θα δεις εκει μερικά μαγαζιά σίγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απολυτα.Και σε θεμα αυθεντικοτητας των προιοντων και σε θεμα ασφαλειας συναλλαγων.Εχω αγορασει αρκετες φορες απο εκει και θα συνεχισω να το κανω.Εξαλλου ειναι απο τα μεγαλυτερα ονλαιν καταστηματα πανευρωπαικα με εκατομμυρια πελατες καθε μηνα...
Ωραία ευχαριστώ πολύ φίλε μου.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο ελληνικό (imho) είναι το http://www.lastcall.gr.

Αξιόπιστο, προσεγμένο και με καλή ποικιλία για τα ελληνικά δεδομένα. Και εγώ πάντως θα σου πρότεινα το yoox από Ευρώπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δεν το ηξερα και εγω το yoox και φαινεται πολυ καλα απλα σε ορισμενες μαρκες που με ενδιαφερουν δεν εχει μεγαλη ποκιλια.Ξερετε και καποιο αλλο αντιστοιχο ευρωπαικο και αξιοπιστο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ θα προτείνω αυτό το site:

http://www.dress-for-less.com/tmpl/en/home.tmpl

χωρίς ωστόσο να έχω ψωνίσει πότε από αυτό. σε ένα άλλο forum το βρήκα και από ότι έλεγαν εκεί είναι πολύ αξιόπιστο. πρέπει να βρίσκεται και στην γερμανία νομίζω οπότε δεν έχει και τελωνείο.

πάντως δεν έχω προσωπική εμπειρία για να σας πω στα σίγουρα αν είναι πράγματι αξιόπιστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ θα προτείνω αυτό το site:

http://www.dress-for-less.com/tmpl/en/home.tmpl

χωρίς ωστόσο να έχω ψωνίσει πότε από αυτό. σε ένα άλλο forum το βρήκα και από ότι έλεγαν εκεί είναι πολύ αξιόπιστο. πρέπει να βρίσκεται και στην γερμανία νομίζω οπότε δεν έχει και τελωνείο.

πάντως δεν έχω προσωπική εμπειρία για να σας πω στα σίγουρα αν είναι πράγματι αξιόπιστο.

 

 

 

Πραγματικα πολυ καλες τιμες αλλα μικρη σχετικα ποικιλια και λιγα νουμερα.Λογικο βεβαια γιατι ειναι outlet.

Μολις εκανα την πρωτη μου αγορα απο εκει!Θα επανελθω με εντυπωσεις αφου παραλαβω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Λοιπον,επανερχομαι με update.Μολις παρελαβα απο το dress-for-less.Τα ρουχα του ειναι αψογα και original.Μια χαρα η συσκευασια,προσεγμενη αποστολη.Thumbs up στο site.Θα ξανααγορασω απο εκει σιγουρα.

 

Να εισαστε προετοιμασμενοι ομως για καθυστερηση(εμενα εκαναν 2 βδομαδες) γιατι ερχονται με τα ΕΛΤΑ.Δεν ξερω αν φταιει η DHL η τα ΕΛΤΑ,η καθυστερηση υπηρξε ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιες ερωτήσεις για το yoox.com:

 

1) Λέει 5-6 εργάσιμες μέρες. Τόσο κάνει να έρθει σίγουρα ή παραπάνω;

 

2)Έρχονται μέσω ΕΛ.ΤΑ; Γιατί αν είναι έτσι, ίσως να καθυστερούν ακόμα περισσότερο...

 

3) Με χρεωτική κάρτα enter visa μπορώ να κάνω κανονικά την παραγγελία μου; Γιατί αντικαταβολή θέλει 5,5 ευρώ παραπάνω. Επίσης, μπορώ να χρησιμοποιήσω αυτή τη χρεωστική για να το κάνω μέσω PayPal;

 

Παρακαλώ, όποιος γνωρίζει ας απαντήσει στις παραπάνω ερωτήσεις μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.Περιπου τοσο κανει.Γενικα δεν καθυστερει ιδιαιτερα.

2.Ερχονται με κουριερ στην πορτα σου.Μιλαω για την απλη αποστολη που χρεωνεται 9 ευρω.Τη γρηγορη που νομιζω οτι κανει 26,δεν την εχω δοκιμασει και δε νομιζω να το κανω.Μου εχει τυχει να ερθει και χωρις εξοδα αποστολης,μαλλον ειχα πεσει σε προσφορα τυπου "happy days " η κατι τετοιο.

3.Δεν ξερω.Ψωνιζω με Visa Electron χωρις προβλημα.Δοκιμασε και αν το παρει το πηρε.Αν δε δεχονται στην καρτα σου,απλα δε θα ολοκληρωθει η πληρωμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...