Προς το περιεχόμενο

Ελληνικο eshop με ρουχα??


Eluminator_91

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1.Περιπου τοσο κανει.Γενικα δεν καθυστερει ιδιαιτερα.

2.Ερχονται με κουριερ στην πορτα σου.Μιλαω για την απλη αποστολη που χρεωνεται 9 ευρω.Τη γρηγορη που νομιζω οτι κανει 26,δεν την εχω δοκιμασει και δε νομιζω να το κανω.Μου εχει τυχει να ερθει και χωρις εξοδα αποστολης,μαλλον ειχα πεσει σε προσφορα τυπου "happy days " η κατι τετοιο.

3.Δεν ξερω.Ψωνιζω με Visa Electron χωρις προβλημα.Δοκιμασε και αν το παρει το πηρε.Αν δε δεχονται στην καρτα σου,απλα δε θα ολοκληρωθει η πληρωμη.

 

Σ' ευχαριστώ πολύ. Όσον αφορά το 2 (για το courier), με ποιά εταιρεία έρχονται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή είναι ελληνική εταιρία ή απλά έχει παράρτημα εδώ στην Ελλάδα;

 

Και εγώ που δεν μένω Αθήνα αλλά επαρχία, θα το φέρουν οι ίδιοι; Εδώ που είμαι π.χ. έχει μόνο acs και γενική ταχυδρομική από κούριερ, τίποτα άλλο.

 

(Σόρρυ για τις πολλές ερωτήσεις, απλά θέλω να είμαι σίγουρος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή είναι ελληνική εταιρία ή απλά έχει παράρτημα εδώ στην Ελλάδα;

 

Και εγώ που δεν μένω Αθήνα αλλά επαρχία, θα το φέρουν οι ίδιοι; Εδώ που είμαι π.χ. έχει μόνο acs και γενική ταχυδρομική από κούριερ, τίποτα άλλο.

 

(Σόρρυ για τις πολλές ερωτήσεις, απλά θέλω να είμαι σίγουρος)

 

Γνωρίζει κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ!

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 14:58 ----------

 

1.Περιπου τοσο κανει.Γενικα δεν καθυστερει ιδιαιτερα.

2.Ερχονται με κουριερ στην πορτα σου.Μιλαω για την απλη αποστολη που χρεωνεται 9 ευρω.Τη γρηγορη που νομιζω οτι κανει 26,δεν την εχω δοκιμασει και δε νομιζω να το κανω.Μου εχει τυχει να ερθει και χωρις εξοδα αποστολης,μαλλον ειχα πεσει σε προσφορα τυπου "happy days " η κατι τετοιο.

3.Δεν ξερω.Ψωνιζω με Visa Electron χωρις προβλημα.Δοκιμασε και αν το παρει το πηρε.Αν δε δεχονται στην καρτα σου,απλα δε θα ολοκληρωθει η πληρωμη.

 

Και μια τελευταία ερώτηση: Επιλέγεις πληρωμή PayPal ή Credit card;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πατάω εκεί που λέει up to an extra 60% off, στο view all και δεν βλέπω να υπάρχει 60% έκπτωση (εκτός αν κατάλαβα λάθος), έχει μέχρι και άντι για 25 ευρώ, στα 24...

 

Μήπως κάνω κάτι λάθος; Όχι τίποτα άλλο, θέλω και να παραγγείλω σήμερα...

 

EDIT:

Προφανώς, μέχρι 60% θα εννοεί, έτσι; Αν ναι, υπάρχει τρόπος να δούμε τις προσφορές π.χ. από 50% και πάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι 60% ειναι η προσφορα του yoox.

Οσο προχωραει μεγαλωνουν οι εκπτωσεις. Συνηθως τελη Ιουλιου σε οτι μενει (που δεν ειναι και παααρα πολλα) κανουν μεχρι 90%. Εκει υπαρχουν φοβερες ευκαιριες αλλα απο νουμερα μονο τα περιεργα μενουν.

Φετος παντως σε αυτα που χει σε spring-summer collection ειδα ελαχιστα πραγματα που μ'αρεσαν, μονο τα γυαλια ηλιου ειχαν καλες τιμες (αλλα παλι αν δεν τα δοκιμασεις). Ειδικα τα κοντομανικα μπλουζακια και τα πολο φετος ειναι ολα απαισια. Ξερουμε οτι εχουν περσινα και προπερσινα μοντελα γνωστων εταιριων, αλλα πλεον μαζεψαν πολυ σαβουρα.

Ψωνιζω απο 2001 απο το yoox και μπορω να πω με σιγουρια οτι τα ρουχα που φερανε τις τελευταιες 2 σεζον ηταν κατα το πλειστον χαλια, και με τιμες που σε κανονικα μαγαζια ειχα βρει και φθηνοτερα.

Σκεφτομαι εδω και 2 βδομαδες να παραγγειλω και δεν μπορω να μαζεψω 7 ρουχα που να μ'αρεσουν για το πακετο.

 

Για αυτους που ψωνιζουν πρωτη φορα να προσεξουν οτι ενα πακετο (δλδ μια χρεωση courier) ειναι για μεχρι 7 αντικειμενα. Πανω απο 7 χρεωνονται ξανα μεταφορικα.

Ειναι παντως φοβερα επαγγελματιες οι τυποι, μια φορα που δημιουργηθηκε προβλημα ηταν εξυπηρετικοτατοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...