Προς το περιεχόμενο

Ιδεες για textual tattoo.


stardust_lia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ουτε να φανω τρεντυ θελω,ουτε να το παιξω γκομενακι.κ ολα αυτα του τυπου το τατου ειναι κατι προσωπικο,το ξερω...ως τωρα εχουν γραφτει ασχετα πραγματα σε σχεση με τπο τοπικ.οποιος δεν εχει κατι σοβαρο να προτεινει,ας μην κανει τον κοπο ν απανταει με βλακεις.ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
linux-tattoo.jpg

 

κατι τετοιο θα σου αρεσε;:-)

 

:lol:

Και στις αναβαθμίσεις τί θα κάνει;

θα τρέχει να κάνει edit το Tatto;

:lol:

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 15:48 ----------

 

Χτύπα σε επίμαχο σημείο το: "Insert Coin Τo Continue" B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol:

Και στις αναβαθμίσεις τί θα κάνει;

θα τρέχει να κάνει edit το Tatto;

:lol:

 

 

 

Χτύπα σε επίμαχο σημείο το: "Insert Coin Τo Continue" B)

 

Και εγώ νόμισα ότι πρότεινες την υπογραφή σου...:lol::lol::lol:

 

ρε δε πατε καλα ρεεεεεεεε...

 

 

 

लेकिन इस समाज में जहाँ तक मौत लंबी पर्यटक लोग रहते हैं कुछ भी परवाह नहीं है

 

το οποιο ειναι σε Χιντι και σημαινει ''μα δε με νοιζει τπτ σε αυτη την κοινωνια οσο υπαρχει θανατος ζητω η αλητεια..'':-D:-D

 

 

 

εγω αυτο θα εβαζα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
γεια και απο εμενα.....θελω να μαθω πως ειναι τα αρχικα Σ ΚΑΙ Γ στη γλωσσα των ξωτικων....μπορει να με βοηθησει κανεις???

 

 

 

Δες εδω και κανε παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προκαθορισμένο

Ουτε να φανω τρεντυ θελω,ουτε να το παιξω γκομενακι.κ ολα αυτα του τυπου το τατου ειναι κατι προσωπικο,το ξερω...ως τωρα εχουν γραφτει ασχετα πραγματα σε σχεση με τπο τοπικ.οποιος δεν εχει κατι σοβαρο να προτεινει,ας μην κανει τον κοπο ν απανταει με βλακεις.ευχαριστω. +1 στην stardust.

 

 

εχωντας ταττοο 30% του σωματος μου ειναι κατι πρωσοπικο ,οι πρωτες φιλες μαορι που τα κανανε ¨ηταν για να ξεχωριζει ο αρχηγος -να παντρευουν -να ξεχςριζουν τους πολεμιστες.λιγο σεβασμος γυρω απο το ταττοο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Γειά,τι κάνετε?Λοιπον,με αφορμη το οτι θελω να κανω τατουαζ καποια φραση που με εκφραζει εγινα μελος στο ινσομνια γιατι ειδα ενα τατουαζ πιο πανω που δημοσιευσε ενα μελος.Αναφερομαι στην φωτο της κοπελας πιο πανω.Επειδη δεν ξερω σε τι γλωσσα η γραφη να το κανω και μου αρεσε παρα πολυ το παραπανω τατουαζ αν ειναι ευκολο να μου πειτε τι γραφη ειναι αυτο!Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά,τι κάνετε?Λοιπον,με αφορμη το οτι θελω να κανω τατουαζ καποια φραση που με εκφραζει εγινα μελος στο ινσομνια γιατι ειδα ενα τατουαζ πιο πανω που δημοσιευσε ενα μελος.Αναφερομαι στην φωτο της κοπελας πιο πανω.Επειδη δεν ξερω σε τι γλωσσα η γραφη να το κανω και μου αρεσε παρα πολυ το παραπανω τατουαζ αν ειναι ευκολο να μου πειτε τι γραφη ειναι αυτο!Ευχαριστω

 

Αρχαία αλβανικά είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...