Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον παιδια εχω νεα!! παρελαβα χθες την παραγγελια που ειχα κανει στο eastbay στις αρχες του γεναρη!λοιπον ειχα παραγγειλει 2 χοντρα φουτερ και 2 ζακετες αξιας 174$ χωρις μεταφορικα.

με περνουν λοιπον τηλεφωνο απο τις ταχυμεταφορες ελτα και μου λενε να παραλαβω το δεμα.παω εκει προετοιμασμενος να τα σκασω για το κολο τελωνειο και τελικα δεν πληρωσα ευρω!!!!! τιποτα απολυτος!απλα το πηρα και εφυγα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μπορείς να μας πεις την πορεία που ακολούθησε το δέκα μήπως παίζει ρόλο;;και αν το είχες δηλώσει ως δώρο;; (δεν ξερω αν μπορει να σε γλιτώσει αυτο απο τελωνειο, οποίος γνωρίζει μου λέει) άντε μήπως πάρει παράταση το eastbay γιατι προς το παρον έχει φάει Άκυρο..!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια βοηθεια αν γνωριζει κανεις για αγορα απο eastbay.

Φοραω νουμερο παπουτσι 43,5. Φοραει κανεις αλλος ιδιο νουμερο για να μου πει

τι εβαλε στην παραγγελια?

Τι επιλεγω για 43,5?

Φοβαμαι μην γινει κανενα λαθος και δεν μου κανουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοραω νουμερο παπουτσι 43,5. Φοραει κανεις αλλος ιδιο νουμερο για να μου πει

τι εβαλε στην παραγγελια?Τι επιλεγω για 43,5?

 

Κάτω απτα νούμερα έχει σε μια καρτέλα το "sizing" εκεί έχει τις μετατροπές σε ευρωπαικά νμ

9.5-10 θέλεις ανάλογα το παπούτσι, αυτό μόνο αν το δοκιμάσεις σε μαγαζί θα το ξέρεις σίγουρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν υπαρχει κανεις που να φοραει 43,5 νουμερο παπουτσι και εχει κανει καμια

αγορα απο αθλητικα παπουτσια nike ας με βοηθησει να μου πει σε τι νουμερο

US τα παρηγγειλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελεία απο Eastbay 8/1 99$ παραλαβή σήμερα με το κλασικό 3€ ....

 

Διαδρομή;;

 

Γράψτε να βγάλουμε άκρη παιδιά, μέχρι τώρα βλέπω ότι όσα δέματα πήγαν απο Πειραιά πλήρωσαν τελωνείο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαδρομή;;

 

Γράψτε να βγάλουμε άκρη παιδιά, μέχρι τώρα βλέπω ότι όσα δέματα πήγαν απο Πειραιά πλήρωσαν τελωνείο...

 

Capture.jpg

 

Περασε κανονικά απο Πειραιά με αξια δηλωμένη 99$ (υπολογισμένη και η εκπτωση). Τέλος 3€ as always......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ένα δέμα φτάσει στο αεροδρόμιο στην ταχυμεταφορική εταιρία και δεν πάω να το παραλάβω λόγω κόστους εκτελωνισμού ξέρει κάποιος τι γίνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σας πω,δεν νομιζω εχει σχεση η αξια ουτε η ποσοτητα γιατι εγω παραγγειλα 2 φουτερ,2 ζακετες και 1 σκουφο αξιας 174$(μαζι με εκπτωση) και δεν πληρωσα τιποτα,ουτε 3€ που λενε μερικοι.παρελαβα τα πραγματα απο τις ταχυμεταφορες ελτα,τα πραγματα εκατσαν 3 μερες στο τελωνειο του πειραια συμφωνα με το tracking number και οταν εφτασαν στον προορισμο τους(κρητη) με πηραν τηλεφωνο και τα παρελαβα.απλα μαλλον τους την βαρεσε και εκτελωνιζαν τα παντα για καποιες μερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θελω να παραγγειλω δυο ζευγαρια παπουτσια 46 νουμερο απο το eastbay αξιας 159$ χωρις κουπονια και λοιπα και να ερθουν στο Αργος υπαρχει περιπτωση να πληρωσω τοσο πολυ 60-70 ευρω τελωνειο?

Edit: τελικα αποφασισα να κανω την παραγγελια αλλα και με το paypal και με την καρτα μου βγαζει error ! τι να κανω ??

Επεξ/σία από nikster
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...