Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα σε όλους,εχετε υπόψιν μαγαζιά με γνήσια air max 2015 απο ευρώπη ?

 

πιο αυθεντικά απ'το site της nike δεν υπάρχει.

 

τα έχει κ προσφορά αυτή τη στιγμή αν θυμάμαι καλά...

 

*στην ελλάδα έρχονται από βέλγιο ή ιταλία, ανάλογα το προϊόν & το μέγεθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 08-01-2015 17:08 ΗΝ ΠΟΛΙΤΕΙΕΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 12-01-2015 14:01 ΕΛΛΑΔΑ - ΑΘΗΝΑ (ΚΑΤ) ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS) 13-01-2015 04:17 ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS)

τι λετε θα το φαω το τελεωνειο πρωτη φορα αγοραζω απο eastbay 139$ παραγγελια 

edit παρελαβα σημερα δεν πληρωσα τελωνειο  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσα χρηματα διαθετεις? Ποσα km κανεις? Και αν ξερεις τον τυπο του πατηματος σου

δεν τρέχω πολύ,περίπου 5km/μέρα και πλέον λόγω χειμώνα τρέχω 2-3 φορές τη βδομάδα.όσον αφορά τα χρήματα σκόπευα γύρω στα 50-60 ευρώ, αλλά βλέπω και φθηνότερα στη σελίδα, δλδ ενω κανονικά κάνουν 100 τα έχει προσφορά 30-40.επομένως τείνω προς τα κάτω το κόστος..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To greece-sportshoes.com το ξέρει κανείς; Έχει έδρα Ελλάδα και στέλνει και εξωτερικό......;;; Έχει εξευτελιστικές τιμές! Με βάση πάντα τα Ελληνικά δεδομένα τιμολόγησης για να μην παρεξηγηθώ! Μήπως είναι απομιμήσεις; ...έχει αγοράσει κανείς από εκεί;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε μία στο εκατομμύριο να είναι αυθεντικά αυτά τα πράγματα. Το έχουμε ξαναπεί πάμπολλες φορές, μαγαζιά χωρίς διεύθυνση και τηλέφωνο, με μηδενικές αναφορές στο google search και με τόσο χαμηλές τιμές, πουλάνε μόνο μαϊμούδες. Δεν χρειάζεται πολλή σκέψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έτσι μια ενημέρωση σχετικά με το myshoe.....

 

τα τελευταία παπούτσια που παρέλαβα χθες....ήταν 100% μαϊμουδένια....βέβαια μπανάνα δεν πήρα δώρο...

 

αλλά θα τη βάλω εγώ στο κουτί σε 2 μέρες που θα έρθουν να τα πάρουν πίσω.

 

όποιος έχει απορία, του στέλνω φωτογραφίες αυτών που παρέλαβα.

 

semi-μποτάκι levi's των 100€.....και ούτε μια μπανάνα δώρο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε @ask κρατησε το μπατζετ σου στα 50 εως 60 και παρε καμια καλυτερη μαρκα μν κλαις τ ποδια σ μετα. Εγω ψωνιζω απο sportsshoes και startsfitness εχει κ κωδικο 10% start10. Δες κ πες μ αν σ ενδιαφερει κατι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dear ,customer 


To be honest ,our products are high imitations which you can know from the price , but the style and quality are the same with real 


Είναι η απάντηση του greece-sportshoes.com σε ερώτηση μου για το που θα βρω τα φυσικά καταστήματα που διαθέτουν στην Αθήνα! 


 


mclein7 θα είχε ενδιαφέρον να μας ανεβάσεις ενδεικτικά καμιά φωτό!!!


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια, θέλω ν αγοράσω τα asics kinsei 5 απο κάποιο αξιόπιστο site...έχω βρεί αυτά  http://www.sportsshoes.com/product/asi3820/asics-gel~kinsei-5-running-shoes/

σε πολύ καλή τιμή και θέλω να ρωτήσω σε 44 νούμερο το αντίστοιχο Αγγλίας είναι το 10? Επίσης έχω βρεί και κάποια κουπόνια και διάφορες εκπτώσεις εδώ  http://www.retailmenot.com/view/sportsshoes.com?c=3697896 

μπορείτε να μου εξηγήσετε πως και αν μπορώ να τα χρησιμοποιήσω? Ενδιαφέρομαι και για ένα άλλο της asics το noosa tri 9 σ ενα χρώμα μπλέ-ασπρο-γαλάζιο όμως δεν το βρίσκω στο site αυτό ούτε και στο -Startfitness.co.uk ούτε στο -milletports.co.uk... Γνωρίζετε κάποια άλλα αξιόπιστα Site? Τέλος τα έχω βρεί και τα 2 παπούτσια απο eastbay στα 200 ευρώ και τα 2, λέτε αν τα παραγγείλω απο κεί να πληρώσω τελωνείο???? Συγνώμη αν σας κούρασα... ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σας παιδια, θέλω ν αγοράσω τα asics kinsei 5 απο κάποιο αξιόπιστο site...έχω βρεί αυτά  http://www.sportsshoes.com/product/asi3820/asics-gel~kinsei-5-running-shoes/

σε πολύ καλή τιμή και θέλω να ρωτήσω σε 44 νούμερο το αντίστοιχο Αγγλίας είναι το 10? Επίσης έχω βρεί και κάποια κουπόνια και διάφορες εκπτώσεις εδώ  http://www.retailmenot.com/view/sportsshoes.com?c=3697896 

μπορείτε να μου εξηγήσετε πως και αν μπορώ να τα χρησιμοποιήσω? Ενδιαφέρομαι και για ένα άλλο της asics το noosa tri 9 σ ενα χρώμα μπλέ-ασπρο-γαλάζιο όμως δεν το βρίσκω στο site αυτό ούτε και στο -Startfitness.co.uk ούτε στο -milletports.co.uk... Γνωρίζετε κάποια άλλα αξιόπιστα Site? Τέλος τα έχω βρεί και τα 2 παπούτσια απο eastbay στα 200 ευρώ και τα 2, λέτε αν τα παραγγείλω απο κεί να πληρώσω τελωνείο???? Συγνώμη αν σας κούρασα... ;-)

 

Το 44 είναι το αγγλικό 9. To κουπόνι (αυτή τη στιγμή στο startfitness ισχύει το PAYDAY10)  το εισάγεις λίγο πριν την ολοκλήρωση της παραγγελίας, θα το δεις εύκολα. Το Eastbay δεν στέλενει Asics στην Ευρώπη.

Για Noosa κοίτα και εδώ.

 

Ειδικά για τα Kinsei 5. Αν δεν ενδιαφέρεσαι για το χρώμα και μπορείς να φορέσεις μισό νούμερο μεγαλύτερο, τα κόκινα kinsei 5 αυτή τη στιγμή έχουν 115 στο startfitness. Μαζί με το κουπόνι 10% έχουν λίγο πάνω από €100, πολύ δύσκολα θα πέσουν παρακάτω. Τα χτύπησα, μια και δεν με ενδιαφέρει καθόλου το χρώμα. Αγόρασα και δύο ζευγάρια για τα παιδιά σε πολύ καλή τιμή, οπότε δεν χρεώθηκα ούτε μεταφορικά!..

Επεξ/σία από Voodooman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 44 είναι το αγγλικό 9. To κουπόνι (αυτή τη στιγμή στο startfitness ισχύει το PAYDAY10)  το εισάγεις λίγο πριν την ολοκλήρωση της παραγγελίας, θα το δεις εύκολα. Το Eastbay δεν στέλενει Asics στην Ευρώπη.

Για Noosa κοίτα και εδώ.

 

Ειδικά για τα Kinsei 5. Αν δεν ενδιαφέρεσαι για το χρώμα και μπορείς να φορέσεις μισό νούμερο μεγαλύτερο, τα κόκινα kinsei 5 αυτή τη στιγμή έχουν 115 στο startfitness. Μαζί με το κουπόνι 10% έχουν λίγο πάνω από €100, πολύ δύσκολα θα πέσουν παρακάτω. Τα χτύπησα, μια και δεν με ενδιαφέρει καθόλου το χρώμα. Αγόρασα και δύο ζευγάρια για τα παιδιά σε πολύ καλή τιμή, οπότε δεν χρεώθηκα ούτε μεταφορικά!..

Σ ευχαριστώ πολύ Voodooman... να ρωτήσω όμως έτσι απο περιέργεια για πιο λόγο δεν στέλνουν asics στην Ευρώπη το Eastbay? Τα kinsei τα βρίσκω στο site που μου έστειλες...τα noosa όμως όχι...  :-(  http://www.eastbay.c...KEYWORD SEARCH 

αυτά εδώ ψάχνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμάμαι να έχω διαβάσει ποτέ κάποιο συγκεκριμένο λόγο, ίσως να έχει να κάνει με αντιπροσωπείες ή με κάποια πολιτική της εταιρείας. Όπως και να 'χει τα Asics από το Eastbay ξέχασέ τα (δυστυχώς).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσον αφορα το http://www.heavenofbrands.gr/ εχω προβληματιστει για το αν τα παπουτσια ειναι αυθεντικα. 

εχει κανεις ιδεα? ειναι η πρωτη φορα που θα ψωνισω παπουτσια online και δεν θελω να πανε τζαμπα τα λεφτα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...