Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερες παιδια. Μια ερωτηση σχετικα με το eastbay. Θα ηθελα να παρω 2 ζευγαρια Under Armour Micro G Torch 4. Μαζι με τα μεταφορικα βγαινουν 160$ . Τι γινεται με τελωνειο εχουμε καμμια ιδεα ? 160$ με μεταφορικα και το κουπονι που τρεχει αυτες τις ημερες. Θα περασουν απο τελωνειο η θα τρεχω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Απο eastbay.com/footlocker.com αγοραζω αφοβα;

 

Δηλαδη οτι πληρωσω για το προιον, + οποια μεταφορικα, η θα θελω και τελωνειο μετα;

 

Καποιο ευρωπαικο καταστημα, για να μην χρειαστει το τελωνειο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάστε (αμφότεροι) 20-30 σελίδες πίσω στη συζήτηση και θα σίγουρα θα βρείτε απάντηση στα ερωτήματά σας. Δεν είναι πάνω από 10 λεπτά υπόθεση. Αυτές οι ερωτήσεις έχουν τεθεί (και απαντηθεί) δεκάδες φορές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ψάχνω να πάρω τα Tubular X η τα κανονικά η τα Knit/Primeknit  σε μαύρο.Έψαξα και μονο στο επισημο store της adidas sto internet τα βρηκα σε λογική τιμη αλλα δεν δεχεται paypal και αλλιως λογικα θα τρώνε ακυρο οι καρτες.Ξέρει κανεις καποιο site που να τα εχει σε νουμερο 42?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκαρε εδω  " http://www.amazon.it/dp/B00TKEAZZ2/?tag=halfsichrom03-21 " παντως δοκιμασε κ απ την Adidas θα βρεις σιγουρα καλυτερη τιμη ισως δουλεψει καμια καρτα , αν δουλεψει κανε ενα reply γιατι σκεφτομαι και εγω να παρω ενα ζευγαρι απο adidas.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δεν ξέρω αν πουλάνε αυθεντικά προϊόντα, πάντως από μαγαζί χωρίς φυσική διεύθυνση και σταθερό τηλέφωνο, εγώ δεν θα αγόραζα ποτέ. Για να μην βάλω ότι δέχονται πληρωμές μόνο με αντικαταβολή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σε ολους. Θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει καποιος αν ειναι αξιοπιστο το παρακατω σαιτ για αγορες mybrand.shoes

Εχει paypal, σταθερο, διευθυνση και email στις πληροφοριες. Επισης με λιγο ψαξιμο στο ιντερνετ καταφερα να βρω το ονοματεπωνυμο του ιδιοκτητη της εν λόγω μονοπροσωπης ΙΚΕ και οτι στη διευθυνση που δηλωνει στο σαιτ υπαρχει το καταστημα αυτο. Σε γενικες γραμμες φαινεται ενταξει απλα επειδη κυκλοφορουν πολλα μουφα σαιτ ρωταω κι εσας μηπως καποιος εχει προηγουμενη εμπειρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Παύλο, θα επαναλάβω αυτό που έγραψα εδώ:

 

'Είναι site το οποίο έχει αναφερθεί πάμπολλες φορές στην παρούσα συζήτηση. Κάνε ένα κόπο να ψάξεις για "mybrand" πάνω δεξιά στο site.'

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει καποιος, καπως εμπεριστατωμενα, να μου πει λιγα λογια για το spartoo?

Αυτο ειναι το μεγαλυτερο και πιο γνωστο ελληνικο διαδικτυακο καταστημα για online shopping παπουτσιων;

Το Spartoo.gr, έχει ηγετική θέση στην πώληση παπουτσιών μέσω internet. Δημιουργήθηκε το 2006, σήμερα είναι παρόν σε 20 χώρες της Ευρώπης και συνεχίζει να επεκτείνετε.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!

Δοκίμασα σήμερα σ'ένα κατάστημα υποδημάτων στη Νίκαια ένα ζευγάρι δερμάτινα μποτάκια Primo(αν κατάλαβα καλά το όνομα της φίρμας) που μου άρεσαν πολύ αλλά δυστυχώς δεν υπήρχαν στο νούμερό μου ούτε θα τα ξαναφέρουν.Η υπάλληλος μου είπε ότι πρόκειται για ελληνική εταιρεία από τη Θεσσαλονίκη αλλά στο internet δεν μπορώ να βρω τίποτα  :fear: 

Αν κάποιος γνωρίζει την εταιρεία ας μου στείλει ένα τηλέφωνο επικοινωνίας ή ένα link με το site της εταιρείας ή κάποιο αθηναϊκό κατάστημα που φέρνει τα παπούτσια της μήπως και μπορέσω να τα βρω με κάποιον τρόπο. Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!

Δοκίμασα σήμερα σ'ένα κατάστημα υποδημάτων στη Νίκαια ένα ζευγάρι δερμάτινα μποτάκια Primo(αν κατάλαβα καλά το όνομα της φίρμας) που μου άρεσαν πολύ αλλά δυστυχώς δεν υπήρχαν στο νούμερό μου ούτε θα τα ξαναφέρουν.Η υπάλληλος μου είπε ότι πρόκειται για ελληνική εταιρεία από τη Θεσσαλονίκη αλλά στο internet δεν μπορώ να βρω τίποτα  :fear:

Αν κάποιος γνωρίζει την εταιρεία ας μου στείλει ένα τηλέφωνο επικοινωνίας ή ένα link με το site της εταιρείας ή κάποιο αθηναϊκό κατάστημα που φέρνει τα παπούτσια της μήπως και μπορέσω να τα βρω με κάποιον τρόπο. Ευχαριστώ!

 

facebook

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ αλλά δεν είναι αυτή!Ούτε το λογότυπο μου θυμίζει κάτι ούτε τα σχέδια στις φωτογραφίες που έχουν στο facebook.

Είμαι 99% σίγουρος ότι λέγεται Primo και όχι Privo και μάλιστα οι τιμές δεν είναι φτηνές...110€ τα μποτάκια και τα είχε προσφορά στα 88€ αλλά φαίνονταν ποιοτικά και πολύ ωραία ρε γαμώτο γι'αυτό τα ψάχνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το http://mybrand.shoesτι σας λεει;

Αξιοπιστο;

 

Μια χαρά αξιόπιστο είναι! αγοράζω συναίχεια απο το mybrand.shoes. Εχουν και κατάστημα στην Πετρούπολη και μπορείς να πας να τα δείς πριν αγοράσεις κάτι. 

Τελικα αξιοπιστο ή θα κανουμε μπανανα;

Γιατι μπερδευτηκα...

 

Δοκίμασε να πας στο κατάστημα τους στην Πετρουπόλεως 59 αν θέλεις να σιγουρευτείς οτι δε θα φας μπανάνες...Προσωπικά έχω πάρει και για μένα και για τους φίλους μου απο κεί και είμαστε όλοι ευχαριστημένοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...