Προς το περιεχόμενο

Γυμναστήριο με πισίνα κ αναρίχηση στα Β. Προάστεια?


GiorGhino

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο Holmes δεν πληρώνεις μόνο το γυμναστήριο. Ο καθένας έχει ένα memory stick το οποίο το pluggar-ει σε κάθε μηχανήμα και του βγάζει πρόγραμμα τι θα κάνει, πόσες θερμίδες έκαψε κλπ. Επίσης, λογικά θα υπάρχει ένας personal trainer που θα σε αναλαμβάνει και θα αναλαμβάνει λιγότερο κόσμο απότι στο συνοικιακό gym άρα θα σου αφιερώνει περισσότερο χρόνο. Επίσης πληρώνεις και το γεγονός ότι δεν μαζεύεται η σάρα και η μάρα εκεί μέσα και μπορείς να κάνεις την δουλειά σου με την ησυχία σου. Επίσης πληρώνεις και το parking. Και σίγουρα και πολλά ακόμα. Τονίζω ότι όλα αυτά δεν τα ξέρω από πρώτο χέρι, απλά μου τα έχουν πει φίλοι μου που είναι μέλη/ξέρουν.

 

Με απλά λόγια, στο holmes (και σε κάθε γυμναστήριο παρόμοιας λογικής) δεν πληρώνεις μόνο το γυμναστήριο αλλά και τις υπηρεσίες που σου προσφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο site που μπηκα ουτε λεει ουτε δειχνει καμμια φωτο με αναριχηση.

 

Θα πάω να το δώ να ρωτήσω και πόσο έχει (απο Σεπτέμβρη)

 

Αλλα ρε σεις είναι πολύ κυριλέζικο.

 

 

Θα μπορούσα να πάω σε ένα δημοτικό κολυμβητήριο κ να μη κανω καθολου αναρίχηση, κ μονο κολυμπι. Πάντως να παω δημοτικό κολυμβητηριο και ξεχωριστα γυμναστηριο με τις μετακινησεις στην Αθηνα και το διαθεσιμο χρονο δε πάιζει.

 

Θα πάω όμως να δω τι παίζει και σε αυτο το Holmes απο κοντά. Άμα έχει και αναρίχηση θα δω, ποσο να κανει το χρονο 500ευρω? Άμα τωρα ζητάν πανω απο 500 να παν να...

 

Υ.Γ.

Ειρηνη ειμήν παιδιά ο Tilemaxx και ο Calvin Klein ήταν οι πιο ακυροι.

 

Καλά φιλαράκο είσαι εντελώς εκτός πραγματικότητας. Θέλεις να δώσεις 500 Ευρώ το χρόνο για γυμανστήριο, πισίνα και αναρρίχηση? Καλά που ζείς? Ενημερωτικά το holmes place ειναι 1200 ευρώ το χρόνο. Καλύτερα πήγαινε σε καμια Πεντέλη να κάνεις αναρρίχηση και στη Λούτσα για κολύμβηση.

 

Μου αρ'εσει που σου απαντάνε κι όλας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά φιλαράκο είσαι εντελώς εκτός πραγματικότητας. Θέλεις να δώσεις 500 Ευρώ το χρόνο για γυμανστήριο, πισίνα και αναρρίχηση? Καλά που ζείς? Ενημερωτικά το holmes place ειναι 1200 ευρώ το χρόνο. Καλύτερα πήγαινε σε καμια Πεντέλη να κάνεις αναρρίχηση και στη Λούτσα για κολύμβηση.

 

Μου αρ'εσει που σου απαντάνε κι όλας....

 

Ξέρεις αν παίζει καμιά προσφορά για φοιτητές;Ντάξει πολλά ζητάω μιας και για αυτά που προσφέρει είναι αρκετά λογική η τιμή του αλλά ήδη φεύγει κανά 250ευρο το μήνα για κάποιες άλλες ασχολίες που κάνω οπότε αλλά 100€ εκεί είναι too much:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω στα Ιωάννινα που πήγαινα γυμναστήριο ήταν 250-300 ευρω τα ακριβότερα. Και ειχα αλλάξει 3 γυμναστηρια.

 

Πωπω 1200 ευρω το χρόνο? αμαν τι παλούκι ειναι αυτο. Δε παίζει. Σκέφτομαι το Δημοτικο Κολυμβητηριο πολύ σοβαρά :)))

 

Έχει πουθενά Β.Π. ?

 

Καλό αυτο το the Wall ποστερ αλλά η συνδρομή κάνει όσο ένα γυμναστηριο απο μόνο του. Εμα μου θελουν και 14 μετρα και 8000 πιασηματα Έλεως στα Joe Weider είχαμε εκει ενα τιχακι 6Χ3 ειχε εναν αναριχητη που μας εκανε 2 φορες τη βδομαδα και γαμω τα άτομα, και ηταν όλα τα λεφτά.

Δεν χρειαζόσουν και άλλα.

 

Αλλά νταξει εδω εχουν το μεγαλυτερο στην Αθηνα κ πρεπει να το πληρωσεις αυτο. Υπάρχουν και αλλα παρκα αναριχησης μιρα ξέρω εγώ που να ναι πολυ πιο φτηνα? Τι τιμές πάιζει να πάιζουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για τις πληροφορίες κ το χρονο που αφιερώσατε κ να σας ενημερώσω σχετικα με το Holmes Place στο Μαρούσι όπου πηγα. Ειναι 15 λεπτά με τα όδια απ το σταθμο Νερατζιώτισσα (στα The Mall)

 

Ειναι πανάκριβω, ζητησαν 150 ευρω εγγραφη, 40 ευρώ εξετασεις, 1340 ευρώ ετησια συνδρομη η σουπερ προσφορα αν πας μονο το πρωι 1100

 

Είναι πολυ γαματο γυμναστηριο με θερμενομενη 15αρα πισίνα, και απέναντι πισω απο γυαλινο τοίχο έχει τους διαδρομους, ενω απο πάνω ακριβώς τα οργνα γυμναστικής, γενικα όλη η μια γωνία της πισίνα είναι απο γυάλινο τοίχο και έτσι όταν φευγεις για τα αποδυτήρια βλέπεις στα δεξια σου την πισίνα.

 

Έχει και κυρηλάτο κυλικίο. Πολυ κυρηλε ομως, κοστουματη ρεσεψιονιστα, κοστουμάτος τυπάς που σε κάνει ξενάγηση...

Αλλα δεν εχει καθολου αναριχηση θα πρεπε να χει ενα τοιχακι καπου για τόσα λεφτά

 

Ενημερωτικά μιας κ το συζητάγαμε.

 

Και πάλι thanks για τις πληροφορίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...