Προς το περιεχόμενο

piercing


pcpanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλισπέρα.

Θελω να κανω piercing κατω απο το κατω χειλος,πανο απο το σαγονι διλαδη στη μεση.

Θελω να ρωτησο το εξης.Επιδη λευτα για καπιο μαγαζι,δεν πεζουν ειναι 50 ευρο το λιγοτερο.

2 Φιλες εκαναν μονες τους εκει,και δεν εχουν παθει τιποτα.Αμα μου κανει και εμενα εκει καποια απο τις 2,υπαρχει περιπτωση να παθω τιποτα και αυτες ηταν απλα τυχερες που δεν παθαν η οχι?

Με λεει οτι εκει δεν υπαρχουν πολλα νευρα και δεν ειναι επικυνδινο.

Ενοειτε αποστηρωση με οινοπνευμα και τα χερια και το σκουλαρικι και τιν βελονα και το σημειο που θα τρυπιθει και μουδιασμα με παγακι.

 

Και κατι ακομα,ποσο καιρο πρεπει να εχω το σκουλαρικι οστε οταν το βγαλω να μην κλησει η τρυπα? αν το βγαλω μετα απο 3 μερες και το ξαναβαλω μετα απο ενα 10λεπτο θα κλησει η τρυπα η οχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@pcpanos: Έχω τρεις προτάσεις:

1) Κάνε αυτό που σου είπε ο whiteyez. Στο κάτω κάτω κάτσε σπίτι μια εβδομάδα και μάζεψε τα 50 euro, σιγά το έξοδο. Αυτές είναι ερωτήσεις και δουλειά που πρέπει να απαντηθούν και να γίνει από επαγγελματία.

2) Μάθε ορθογραφία.

3) Εναλλακτικά, βάλε firefox και ορθογράφο (oδηγίες στην υπογραφή μου).

 

Καλή τύχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλυτερα πηγαινε σε ειδικο

Αλλα για ξανασκεψου οτι το σωμα μας ειναι οπως ειναι και δεν ειναι καλο να του κανουμε ανεπανορθωτες ζημιες και να το κανουμε τσιρκο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουνα λίγο στο τρέξιμο να προλάβω deadlines για υποβολές paper και παρουσιάσεων (ο Ελληνάρας της τελευταίας στιγμής, ναι), μετά ήρθε ο κολλητός δω πάνω για να αδράξει της Σκανδιναβικές χαρές των Δανών κορασίδων και της Christiania και μετά από την αποστασιοποίηση από τον κόσμο, μπήκα λίγο εδώ, είδα πόσο είχαν χαλαρώσει οι αντιστάσεις στην ηλιθιότητα, απελπίστηκα και απλώς τσέκαρα που και που τα reports μπας και τσοντάρω λίγη βοήθεια στον σνούμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[...] είδα πόσο είχαν χαλαρώσει οι αντιστάσεις στην ηλιθιότητα, απελπίστηκα και απλώς τσέκαρα που και που τα reports μπας και τσοντάρω λίγη βοήθεια στον σνούμπα.

 

Αφού δεν υπάρχει option για report σε χρήστη. Να το πατάμε και να γουστάρουμε, τ' ακούς Hal μας (αυτό το κτητικό είναι αντίστοιχο, αυτού που χρησιμοποιείται για το θεό σας);;;

 

@ ..MementoMori.. Όσα κάνει ο Thresh.

 

@ TS, πήγαινε σε κάποιον που τουλάχιστον αποστειρώνει αυτό που θα σου ανοίξει την τρύπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

@ ..MementoMori.. Όσα κάνει ο Thresh.

 

 

O Thresh ασχολειται με το ευγενες αθλημα των report?

Θα ηθελα να κανω συνεχεια αλλα μου την σπαει η ανωνυμια του θεματος, οποτε καταφευγω σε report για κατι εντελως αθλιο μονο.

 

Ontopic (μην ειμαστε και παρανομοι) Κανε ενα google search "infected piercing". Αν μετα εχεις ακομα ορεξη για πατεντες, you've been warned.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουνα λίγο στο τρέξιμο να προλάβω deadlines για υποβολές paper και παρουσιάσεων (ο Ελληνάρας της τελευταίας στιγμής, ναι), μετά ήρθε ο κολλητός δω πάνω για να αδράξει της Σκανδιναβικές χαρές των Δανών κορασίδων και της Christiania και μετά από την αποστασιοποίηση από τον κόσμο, μπήκα λίγο εδώ, είδα πόσο είχαν χαλαρώσει οι αντιστάσεις στην ηλιθιότητα, απελπίστηκα και απλώς τσέκαρα που και που τα reports μπας και τσοντάρω λίγη βοήθεια στον σνούμπα.

 

moderator μετα σου λεει ο αλλος...καθεται και σπαμμαρει...:-(

 

συμβουλη προς το αξιοσεβαστο μελος του ινσομνια που ανοιξε το θεμα...

αρχικα...νομιζω πως ηδη υπαρχει καποιο θεμα για piercing αν οχι ζητω συγγνωμη

επειτα..υπαρχουν πολλοι που εχουν προσπαθησει να ανοιξουν τρυπα μονοι τους και τα εχουν καταφερει.αλλα για να εισαι σιγουρος και να μην παθεις καμια μολυνση καλυτερα να πας σε ειδικο που θα σου δωσουν και ειδικο σκουλαρικι να φορας τις πρωτες μερες.

οταν περασουν καμια δυο βδομαδουλες μπορεις να αλλαξεις και το σκουλαρικι που θα σου δωσουν.

τωρα..ειδικα στην αρχη η τρυπα μπορει να κλεισει μεσα και σε μια νυχτα

κι αν προσπαθησεις να ξαναβαλεις το σκουλαρικι θα σου ψιλοματωσει..

αποψη μου ειναι να κανεις την τρυπα σου αλλα και να μην παθεις και καμια μολυνση...

απο δω και περα...γιου τσουουουζζζζζ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Ε? παιδια μια γνωμη ζητησα μη με φατε :P

 

και αν γίνει κάτι την ευθύνη θα την πάρουν οι φίλες σου?

 

Οταν τα έλεγα στον Thresh,αυτός με κορόιδευε...

 

τι μου έλεγες? :o

 

O Thresh ασχολειται με το ευγενες αθλημα των report?

 

ουυυυ καλά είσαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόπικ στάρτερ, πάρε τηλέφωνο στο μαγαζί του Λεκτικού, ζήτα να μιλήσεις με τον ίδιο, και κάνε του την ίδια ερώτηση. Ηχογράφησε την απάντηση, ρίπαρέ τη και ανέβασε τη στο φόρουμ να ακούσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Είμαι ο Αντρέας Μαρνέζος και σου γα**ώ..."

 

@topicstarter: Πήγαινε σε έναν επαγγελματία και τελείωσε το θέμα. Εκτός κι αν νιώθεις τυχερός και θες να ρισκάρεις καμιά μόλυνση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...