Προς το περιεχόμενο

Συχνό Άνοιγμα Μύτης!!


EstellePr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε άντε κάνε φορμάτ να πούμε. Άσχετο, με το καυτηριασμό τι παίζει;

 

 

Τι, δε μου φτάνουν όλα τ' άλλα, πρέπει να κάνω και format????

 

Ελπίζω να μην αναφέρεσαι σε μένα.

 

:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δεν είπαμε βέβαια οτι αν όντως είσαι έγκυος και χρειαστείς καισαρική αλλά έχεις πολύ χαμηλά αιμοπετάλια, θα πρέπει να αρχίσεις κορτιζόνες κτλ αλλιώς you're screwed απο την αιμοραγία (έτσι για να μην ξεχνιόμαστε και για να φτιάχνει το μούντ βραδιάτικα ;p)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είπαμε βέβαια οτι αν όντως είσαι έγκυος και χρειαστείς καισαρική αλλά έχεις πολύ χαμηλά αιμοπετάλια, θα πρέπει να αρχίσεις κορτιζόνες κτλ αλλιώς you're screwed απο την αιμοραγία (έτσι για να μην ξεχνιόμαστε και για να φτιάχνει το μούντ βραδιάτικα ;p)

 

 

 

Ούτε ο πατέρας του παιδιού μου, που εκείνος μ' έριξε στα ναρκωτικά, δε με στηρίζει.

:fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ βρε δεν σε στηρίζω; Μην ανησυχείς.. Το πολύ πολύ μετά την νάρκωση... να μην ξυπνήσεις.. Shit happens :P Μου κοστίζει πολλά η κόκα σου :P

Λοιπόν τώρα σοβαρά.. (όντως σοβαρά)

Μπορείς να δείς για θρομβόπενία όπου είναι ακριβώς ο μικρός αριθμός αιμοπεταλίων.. Δεν υπάρχουν πολλά πράγματα που μπορείς να κάνεις γι αυτό αλλα καλό είναι να κάνεις ένα τσεκαρισματάκι ώστε να ξέρεις τι σου γίνεται :) Πιθανότατα να είναι απλά ένα αγγείο όπως λένε παραπάνω φυσικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...