Προς το περιεχόμενο

Ιατρικής φύσης θέμα!!Τριχόπτωση στις γυναίκες.


Lookouma-des!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα σας...Οπως λεει και ο τιτλος εχω παρατηρησει το τελευταιο καιρο εντονη τριχοπτωση.Εχω κανει τις απαραιτητες εξετασεις αιματος και ειναι ολα οκ.Ξερει κανεις που αλλου μπορει να οφειλεται το προβλημα??Ειναι αναστρεψιμο??Εχετε να πειτε καμια θεραπεια???Μ' εχει πιασει μια ανησυχια.Καθε βοηθεια δεκτη:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα ναι ειναι μια περιοδος με μπολικο αγχος και λιγη στεναχωρια,αλλα δε περιμενα να εχει τετοια αποτελεσματα.Υπαρχει θεραπεια να σωσουμε οτι χασαμε?Γνωριζει κανεις??Στον γιατρο θα παω σιγουρα..απλα αν ξερει κανεις απο παρομοια περιστατικα!!:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα ναι ειναι μια περιοδος με μπολικο αγχος και λιγη στεναχωρια,αλλα δε περιμενα να εχει τετοια αποτελεσματα.Υπαρχει θεραπεια να σωσουμε οτι χασαμε?Γνωριζει κανεις??Στον γιατρο θα παω σιγουρα..απλα αν ξερει κανεις απο παρομοια περιστατικα!!:o

 

Από παρόμοιο περιστατικό με κοπέλα που είχε άγχος και τις έπεφταν τα μαλλιά ξέρω πως τις λύθηκαν όλα τα προβλήματα μόλις πήρε το πτυχίο και της έφυγε το άγχος.. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως ειναι και εποχιακη τριχοπτωση που εμφανιζεται φθινοπωρο-ανοιξη.

Μπορεις να δοκιμασεις innéov Anti-Hairloss

http://www.inneov.gr/default.asp?pid=22&la=1

 

Σε ευχαριστω πολυ για την προταση σου.Απλα εχω δει και κατι πληροφοριες στο διαδικτυο για μη αναστρεψιμες καταστασεις και μεγααααλες αραιωσεις και με εχει πιασει λιγο πανικος:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιποτα απολυτως.Μονο να αυξηθει η αγωνια μου.Στο γιατρο θα παω το ειπαμε απλα φοβαμαι μηπως χασω χρονο και χρημα και δε δω αποτελεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρχισε να ρωτας για καλους δερματολογους κοντα στην περιοχη σου

 

αλλα πρεπει να εισαι και αγχωδης οποτε ισως να πρεπει να το συζητησεις και με καποιον ειδικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...