Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Με μια γρηγορη ματια δεν βρισκω κατι αναλογο αλλα ειμαι σχεδον σιγουρος οτι δεν φταιει ο client η το παιχνιδι αλλα κατι παιζει με το pc σου

 

Ειναι ολα updated? Drivers/Adobe Air/Net Framework/Direct X κτλ?

 

Για να καταλαβω ακριβως

Για να σου λεει να κανεις reconnect , εχεις κανει log in κανονικα , ξεκινας game κ στο loading screen σου πεταει το error ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελπιζω να φαινεται η εικονα

 

Δεν φαινεται 

Καντην upload στο imgur.com , κανε δεξι click πανω της , πατα copy image url , μετα ελα στο insomnia , πατα το εικονιδιο της εικονας κ κανε paste το λινκ της εικονας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικα ειμαι λιγο ασχετος οποτε δεν ξερω τι παιζει με τους drivers και τα αλλα που λες. απλα τα χω ανακουσει σαν ονομασιες. επισης κατα τη διαρκεια του παιχνιδιου μου βγαζει συχνα προσπαθεια επανασυνδεσης(και παραλληλα μου λαγκαρει το παιχνιδι γι καποια δευτερα) και γι αυτο σκεφτομαι μηπως φταιει το δικτυο μου. αυτα που λες που μπορω να τα βρω και να τα κατεβασω και να τα κανω και update?


http://i.imgur.com/GtCHpkS.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα μπαινεις , παιζεις κ καποια στιγμη σε πεταει

Οχι οτι δεν παιζεις καθολου

 

Αρα pretty much φταιει το ιντερνετ σου

Αν εισαι σε ασυρματο , δοκιμασε με ethernet 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπαινω μετα απο πολλες φορες που μου βγαζει reconnect μεχρι που καποια στιγμη συνδεεται τελικα. και στο παιχνιδι βγαζει μετα αρκετες φορες προσπαθεια επανασυνδεσης.επισης δε μπορω να μπω καθολου στα tutorial. δε φορτωνουν καθολου και μου βγαζει μονο ''αναμονη για στατιστικα'' κι απο κατω κουμπι ''παραλειψη στατιστικων''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο official support site της Riot μπορεις να αρχισεις να διαβαζεις για το πως κανεις update τους drives της καρτας γραφικων κτλ.

Ελληνικα | Aγγλικα

Λογικα, μετα τα updates και το repair (αν χρειαστει), θα ειναι οk.
Υποθετουμε οτι η συνδεση σου ειναι σταθερη..

(αν εχει error στο site, απλα αλλαξε την γλωσσα απο αγγλικα σε ελληνικα γιατι τον παιρνει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Harrowing 2014

Απο σημερα μεχρι 4 Νοεμβρη

 

Για τα sum icons 

Ενα ειναι με IP , ενα για 3 games στο Hexakill κ ενα αν κανεις gift σε καποιον φιλο την περιοδο του Harrowing

Atallos 3 νίκες θέλει τελικά για το icon ή 3 παιχνίδια?

Στο δωσε εσένα μετά τα χθεσινά games?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγκες μετα απο καιρο μου εχει έρθει η καψα να παιξω αλλα δεν κατεβαίνει το μαμημενο!!!τελος παντως το βαζω να κατέβει και στα 290 mb αρχίζει η ταχύτητα κατεβάσματος να.πεφτει Ραγδαία μέχρι 0!!εκει το ειχα αφησει 4 ωρες μια φορα και τπτ!!το pc και το ίντερνετ δν.φταίνε γτ ολοι οι.φιλοι μ με χειρότερα pc και internet 2(ατομα) το κατέβασαν!!για πειτε καμια ιδέα μήπως να το αφησω το βραδυ αλλα το pc μπενει σε.αναμονή ξέρετε αν συνεχίΖει να.κατεβαίνει όταν ειναι.σε.αναμονή και πως θα το κανω να μν μπαινει αναμονή

 

:-P :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...