Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δε ξερω τι λεφτα βγαζουν εκει στη riot παντως σιγουρα δεν σπρωχνουν οσα πρεπει για να αποκτησουν επιτελους stable servers/network. Ητοι μην μπειτε game , αυτη τη στιγμη που μιλαμε στον eune εχει epic lag spikes καθε 10-20sec.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξερω τι λεφτα βγαζουν εκει στη riot παντως σιγουρα δεν σπρωχνουν οσα πρεπει για να αποκτησουν επιτελους stable servers/network. Ητοι μην μπειτε game , αυτη τη στιγμη που μιλαμε στον eune εχει epic lag spikes καθε 10-20sec.

 

Το νιωσα 2 games τώρα... Πάλι καλά έχει loss prevented

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετα θα ελεγα

Γυρω στα 700 εκατομυρια εβγαλαν περυσι . Φετος εχουν ηδη ξεπερασει το 1 δις 

 

Και ένα Server της προκοπής δεν λένε να κάνουν.

Απληστία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως την τυχαια ηττα μου την εφαγα επειδη ημουν απο τους πρωτους που χασανε λογω lag.Φταιω εγω τωρα να τους σπαμαρω mails οτι τον παιζουνε?Παει το προμοσιον.... :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα χθες την 3η νίκη και icon δεν έπαιξε. Αμέσως το δωσε σε σας ή άργησαν?

Και επίσης προσπαθώ να κάνω subscribe στο κανάλι της Riot στο youtube για να πάρω τον Unchained Alistar και μου βγάζει και σε μένα και σε 2 φίλους που δοκίμασαν το ίδιο ότι και καλά γράφουμε λάθος τον κωδικό μας, πράγμα που φυσικά δεν ισχύει.

Βάλε και τα τρελά lag χθες, γενικότερα δε δούλευε τίποτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα χθες την 3η νίκη και icon δεν έπαιξε. Αμέσως το δωσε σε σας ή άργησαν?

Και επίσης προσπαθώ να κάνω subscribe στο κανάλι της Riot στο youtube για να πάρω τον Unchained Alistar και μου βγάζει και σε μένα και σε 2 φίλους που δοκίμασαν το ίδιο ότι και καλά γράφουμε λάθος τον κωδικό μας, πράγμα που φυσικά δεν ισχύει.

Βάλε και τα τρελά lag χθες, γενικότερα δε δούλευε τίποτα..

 

Πρέπεις να περιμένεις λίγες μέρες μέχρι να σου δώσει το εικονίδιο. Για τον Unchained Alistar δοκίμασε εδώ αν είσαι EUNE, ίσως έχεις επιλέξει EUW στο site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...