Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπερα παιδια.Ειμαι ολοκαινουριος (αν καταφερω επιτελους να παιξω) στο παιχνιδι.Αφου μου εσπασε τα νευρα μεχρι να μου κατεβασει το παιχνιδι γιατι κολλαγε συνεχεια και δεν μπορουσε να κατεβασει,τωρα δε με αφηνει να κανω account.

 

Τα βαζω ολα οπως θελει (αλοιμονο με 20 χρονια χρηση pc-χααχαχαχ) και μου πεταει Sign up fail.Τι στο καλο μπορει να συμβαινει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου το περναει τικαρισμενο σωστα ομως στο πλάι.Απο firefox (mac) εμπαινα..Για να δω και chrome κι επιστρεφω.

 

 

ΥΓ)Κι ομως εφταιγε ο browser.Απο chrome μπηκε κανονικα....Ελα Χριστε....

 

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επανήλθε ο θεός...

 

http://www.hitbox.tv/perfectbalance

 

Τι λένε? Οτι η dota δεν έχει τόσο toxic community?

 

χαχαχα τώρα που πήγε ο αρχηγός εκεί είναι χαμένοι απο χέρι! Τους στέλνει cancer live με φωνη :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok, μετα απο αρκετα παιχνιδια με και vs plat 2-3-4 can confirm.plat sucks.πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω πως υπαρχουν παιχτες χειροτεροι απο gold που ειναι πλατ.και δεν μιλαμε για μικρες διαφορες ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακοι παιχτες και γελοια λαθη γινονται σε ολα τα elo. Απλα οσο ανεβαινεις τοσο περιοριζεται το ευρος των λαθων. Αυτο δε σημαινει οτι δε γινονται αστεια πραγματα στο plat-diamond πχ.

Ειδικα οταν μιλαμε για soloq που ο καθενας παιζει για παρτη του και ενα μεγαλο ποσοστο παιχτων για το ego του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GODYR? educate me έχω χάσει επεισόδια.... παρόλα αυτά παίζω κατα κύριο λόγο Aram, όποιος θέλει παρέα μου λέει να πάμε μαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...