Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Παίδες έχω πρόβλημα με τα hotkeys.Τα qwer τα έχω στα zxcv και δουλεύουν όποτε θυμούνται.Επίσης summoner spells,item abilities,όλα φρακάρουν...Στις 5 φορές που θα πατηθούν,θα πιάσουν μία.Το είχα παρατηρήσει πριν κανα 2μηνο αλλά έκανα break και δεν έδωσα σημασία.Το πληκτρολόγιο είναι οκ.Γράφω και παίζω άλλα games χωρίς κανένα πρόβλημα.Έχει κανείς καμιά ιδέα τι μπορεί να φταίει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Aπο το site του LoL (0 αναζητηση βλεπω :P)

 

KEY STROKES NOT BEING DETECTED

This is often caused by a corruption in the League of Legends input configuration file. Resetting your bound keys by deleting this file and letting the patch re-add it with default key assignments is the most effective way to fix this issue.

 

STEPS FOR RESETTING YOUR CONFIGURATION FILE:
    • Completely exit the game and navigate to the following directory:

Default path:
 C:\Riot Games\League of Legends\Config

  • Delete the input.ini file and relaunch League of Legends.
  • The game should repatch and restore the file with default settings.

Note:
 Please do not make manual changes to the input.ini file as it may lead to corruption.

Note:

Your keyboard may become unresponsive when you press more than 3 keys at the same time. This is caused by keyboard design, as most keyboards cannot handle multiple simultaneous key presses due to their construction. You can read more about this here:

article-arrowup.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαρέσει που το googlara κιόλας...Ευχαριστώ.Φαίνεται να δουλεύει.Κάνω τον σταυρό μου και μπαίνω ranked :P


@@...Με τα bots δουλεύει μια χαρά.Μόλις μπήκα ranked άρχισε αμέσως τα σκαλώματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που παω ο καραμητρος να παιξω ranked κυριακη μεσσημερι? 2 ελληνες premade λεω εγω adc,λεει ο αλλος i'm adc pick order retard (το πιο αστειο ειναι οτι διαλεγαμε την ιδια στιγμη xD) παιρνω Adc.μετα απο 5 δευτερολεπτα παιρνει και αυτος και μετα παιρνει και ο φιλος του.χασαμε 3 Ποντους,κερδισαμε ενα ticket στο Support :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως ενδιαφερεται κανεις για duo; Ειμαι b3 κι εχω σκοπο να ανεβω silver συντομα. Mainαρω Ezreal mid, junglers (kha'zix, wukong, xin, jarvan). Αν καποιος ενδιαφερεται πμ. Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

όλοι εδώ είναι diamond και πάνω :P ή τουλάχιστον έτσι λένε

Βαρεθηκα τα τρολς, γι αυτο κυριως θελω εναν duo partner. Επεξ/σία από titanforce
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Well , φρεσκο account ειναι οποτε το MMR σας δεν απεχει ιδιαιτερα

με την διαφορα οτι τα "φρεσκα account" εχουν mmr για Silver 5 οχι για gold 3.Επισης ειχε καλυτερο.premades που επειδη εχανε ο ενας βγηκαν και οι δυο.Η ασχετοσυνη μου δεν εχει ορια.Μα να νικαω το lane και να μην μπορω να κουβαλησω 3vs5? τσ τσ τσ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Silver 2ish MMR εχουν και μαζι με τα premades αλλαζει ολο το matchmaking αλλα still , ανετα μπορουσε να ειναι σε game σου

Και παλι,θα επρεπε να υπαρχει μια ισορροποια.Δεν εχει καμια σημασια φετος αποτι βλεπω ομως.Τοσα χρονια αν εκανα streaks με εβαζε με καλυτερος.Τωρα βαζει χειροτερους στην ομαδα μου.Rito be like "break his legs"

 

ps:τελευταιο ματς για σημερα,ηττα το βλεπω παλι.Και αυτην την φορα μαλλον θα φταιω εγω

νικη τελικα.2-2 σημερα.ψιλοχαλια αλλα δεν πειραζει.Πετυχα ελληνες που δεν τρολλαραν (οχι πολυ τουλαχιστον :D)

Επεξ/σία από Sakiz105
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως ταιριάζει πως ταιριάζει πιο πολύ εδώ παρά στο "Screenshots Thrad"

 

Εγώ είμαι ο Yasuo, έχω στο lane Fiora και έρχεται για gank o Hecarim. Με κάνει ulty η Fiora και έρχεται τρέχοντας ο Heca για να με σπρώξει. Ρίχνω στον Heca ανεμοστρόβιλο που είχα φορτωμένο και πατάω και εγώ ulty. Κράσαρε το PC.   :shock:

 

https://imageshack.com/i/exZuUoLFj

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...