Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιας και η νεα Ashe κάνει πάντα critical strike και το crit dmg ανεβαίνει ανάλογα το crit chance % που έχει, ποιος μπορεί να κάνει τα μαθηματικά να μας πει τι δίνει περισσότερο damage?  long sword ή brawler's? Και το βασικότερο pickaxe ή cloak of agility συμφέρει να βγάλεις πρώτα για το IE? (εννοείται μετά απο το BF)

 

Ενδιαφέρον θέμα, οι pro ας μας διαφωτίσουν  :mrgreen:

To passive του IE δεν λειτουργει στην Ashe, σωστα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επισκέπτης

πρόβλημα στο league of legends

 

προσφατα εκανα format στον υπολ. αλλα οταν εγκατεστισα το league of legends ειχε ενα προβλημα που δεν ειχε πριν.
καθε φορα που ανοιγω το league of legends για πρωτη φορα μετα απο την εκκινηση του υπολογ. , αφου συνδεθω στον λογαριασμο μου ο υπολογ. μου κολλαει για 1-2 λεπτα και οταν ξεκολλήσει δεν φορτωνει σωστα τισ εικονεσ και τα βιντεο του παραθυρου.
το ιδιο συμβαινει με ενα προγραμμα που λεγεται popcorn time.
μπορειτε να με βοηθήσετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chris το κάνει και σε εμένα με τη διαφορά ότι τα πάντα κολλάνε για 10 δευτερόλεπτα... Δυστυχώς δεν έχω βρει τι φταίει.... Υποθέτω ότι Είναι κάποιο bug σχετικο με τον flash player καθώς μετά δεν φορτώνει τις εικόνες και τα βιντεακια του client, αλλα δεν ξέρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chris το κάνει και σε εμένα με τη διαφορά ότι τα πάντα κολλάνε για 10 δευτερόλεπτα... Δυστυχώς δεν έχω βρει τι φταίει.... Υποθέτω ότι Είναι κάποιο bug σχετικο με τον flash player καθώς μετά δεν φορτώνει τις εικόνες και τα βιντεακια του client, αλλα δεν ξέρω...

ο client χρησιμοποιει τον internet explorer.Κάντε του ενα update 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχω να ασχοληθω με το παιχνιδι εδω και κανενα 6μηνο. Μπηκα σημερα λοιπον 3 games, στο 3ο σε καποια φαση lagαρα-κολησα χωρις να εχει η συνδεση μου καποιο προβλημα/disconnect. Εκλεισα το client , δοκιμασα να κανω reconnect αρκετες φορες, αλλα μαυρη οθονη συνεχως και μετα απο λιγο ενα error message που μου ελεγε να κανω retry.

Εν τελει δεν καταφερα να μπω ποτε ξανα, οσες φορες κι αν εκλεισα-ανοιξα το client. Ωσπου σε καποια φαση με εβγαλε στο κανονικο menu και αποτι βλεπω το παιχνιδι δεν υπαρχει ουτε στο history μου.

 

Αυτο ειναι και καλα το drophack που διαβαζω παντου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αταλλε ξέρεις μήπως για το θέμα που έγραψα στην προηγούμενη σελίδα και αν ναι μπορείς να μου απαντήσεις?

 

 

 Μιας και η νεα Ashe κάνει πάντα critical strike και το crit dmg ανεβαίνει ανάλογα το crit chance % που έχει, ποιος μπορεί να κάνει τα μαθηματικά να μας πει τι δίνει περισσότερο damage?  long sword ή brawler's? Και το βασικότερο pickaxe ή cloak of agility συμφέρει να βγάλεις πρώτα για το IE? (εννοείται μετά απο το BF)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα masteries που αυξανουν το damage οπως το double-edged sword και το havoc, αναφερονται και στα spells, ή μονο σε basic attacks;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Panagiotis32 Σε αυτο που λεγαμε με την Ashe , αρκετοι πανε youmuu's πλεον 2ο item κ δεν παιρνουν αλλο item για atk speed

Also , καποιοι aka Genja πανε Trinity κ μετα BT που δεν ακουγεται τοσο κακο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Panagiotis32 Σε αυτο που λεγαμε με την Ashe , αρκετοι πανε youmuu's πλεον 2ο item κ δεν παιρνουν αλλο item για atk speed

Also , καποιοι aka Genja πανε Trinity κ μετα BT που δεν ακουγεται τοσο κακο

ΒΤ έβγαζα πάντα στην Ashe, αν και τώρα δεν είμαι σίγουρος αν το BotRK είναι καλύτερο μετά το buff/rework με το lifesteal. Αν η αντίπαλη ομάδα δεν έχει assasins ώστε να κινδυνεύω να φύγω μονόχιτος (ώστε το shield tou BT να είναι απαραίτητο) και έχουν 2-3 tanks συμφέρει να βγάλω BotRK αντι για BT?

 

Οσων αφορά το Trinity, πότε το βγάζεις? Σε ποια σειρά δηλαδή. Εννοείται μόνο αν είσαι μπροστά και τα πας καλά. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...