Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μπαίνω game ο ΟΤΕ αποφασίζει ότι πρέπει να διακόψει την λειτουργεία του τηλεφώνου για 20 λεπτάκια,πάει το game :(

 

Τώρα είμαι σε tilt mode με win or bust

 

0/3 σερι (στο δευτερο εναν ελληναρα κλειδωσε kindred δεν ηξερε να παιζει.στο τριτο κλασσικος troller επειδη πεθανε απο gank)

πάμε για 0/38 και plat 5?

Επεξ/σία από Sakiz105
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπαίνω game ο ΟΤΕ αποφασίζει ότι πρέπει να διακόψει την λειτουργεία του τηλεφώνου για 20 λεπτάκια,πάει το game :(

 

Τώρα είμαι σε tilt mode με win or bust

 

0/3 σερι (στο δευτερο εναν ελληναρα κλειδωσε kindred δεν ηξερε να παιζει.στο τριτο κλασσικος troller επειδη πεθανε απο gank)

πάμε για 0/38 και plat 5?

0/38? xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

0/38? xD

ειχα παει τον μαιο.Απο πλατ 1 ειχα πεσει plat 4.Απο 64% win ratio ειχα πεσει 52 :D

 

1-3.Αν πάρω και αυτό κάτι γίνεται :D θα βάλω μετά match history αν θελετε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα παει τον μαιο.Απο πλατ 1 ειχα πεσει plat 4.Απο 64% win ratio ειχα πεσει 52 :D

εγω πηγα πλατ 4 και το παρατησα , τα ρανκεδ εχουν γινει τελειος χαλια τωρα , καμια σχεση

one for all μονο :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πηγα πλατ 4 και το παρατησα , τα ρανκεδ εχουν γινει τελειος χαλια τωρα , καμια σχεση

one for all μονο :P

2-3 με blitz.godhand :D.Δεν ειναι εντελως χαλια.Απλα ειναι τελος σεζον και ολοι ειναι τιλταρισμενοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι τελος σεζον ρε φιλε...Γελαει ο κοσμος  με τα 10χρονα..Οσο για την πλατινουμ ειναι η χειροτερη κατηγορια γιατι επειδη ξερουν καποια βασικα νομιζουν οτι ειναι για lcs...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 ξερουν καποια βασικα 

εδω γελαει ο κοσμος...Απο ψηλα σιλβερ μεχρι platinum 1 (μην πω diamond 3-4 και ειμαι υπερβολικος) ολο εχουν τα ιδια skills και ελαχιστη ελαχιστη διαφορα στα mechanics...αυτο που κανει καποιους να ανεβαινουν ειναι οτι παιζουν συνεχεια η ειναι τυχεροι η δεν tiltαρουν ευκολα και ετσι δεν χαλανε τα παιχνιδια τους η ξερουν να μην παιζουν yolo παω μονος και οτι γινει...διαφορα σε εμπειρια και skills και mechanics σχεδον καμια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω γελαει ο κοσμος...Απο ψηλα σιλβερ μεχρι platinum 1 (μην πω diamond 3-4 και ειμαι υπερβολικος) ολο εχουν τα ιδια skills και ελαχιστη ελαχιστη διαφορα στα mechanics...αυτο που κανει καποιους να ανεβαινουν ειναι οτι παιζουν συνεχεια η ειναι τυχεροι η δεν tiltαρουν ευκολα και ετσι δεν χαλανε τα παιχνιδια τους η ξερουν να μην παιζουν yolo παω μονος και οτι γινει...διαφορα σε εμπειρια και skills και mechanics σχεδον καμια!

βαλε και το d5 μεσα σε αυτους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω γελαει ο κοσμος...Απο ψηλα σιλβερ μεχρι platinum 1 (μην πω diamond 3-4 και ειμαι υπερβολικος) ολο εχουν τα ιδια skills και ελαχιστη ελαχιστη διαφορα στα mechanics...αυτο που κανει καποιους να ανεβαινουν ειναι οτι παιζουν συνεχεια η ειναι τυχεροι η δεν tiltαρουν ευκολα και ετσι δεν χαλανε τα παιχνιδια τους η ξερουν να μην παιζουν yolo παω μονος και οτι γινει...διαφορα σε εμπειρια και skills και mechanics σχεδον καμια!

Νταξει, το παραξηλωσες. Εδω silver με gold 1-2 εχει διαφορα και δεν εχει με platinum νομιζεις? Μπαινω με account φιλων μου συνεχεια για να τους βγαλω απο silver / gold / plat, καθολου ιδιο skill δεν εχουν. Silver εως gold 3 ουτε τα βασικα δεν ξερουν, τι συγκρινουμε τωρα. Gold 1 με Plat 3 ισως να εχουν περιπου τα ιδια mechanics, αλλα στο gold δεν εχουν ιδεα ουτε περι positioning ουτε περι build ουτε περι objectives. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι απλα εννοουσε οτι μεχρι D 4-3 ειναι ενας αχταρμας απο κακουλιδες.

Κατι που ειναι αληθεια.

ε δεν είναι αλήθεια άμα νομίζεις ότι σ

Σιλβερ και πλατ παίζουν το ίδιο τότε δεν έχεις παίξει και στα 2 για να καταλάβεις.. Χάος τους χωριζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...