Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αισχρή μέρα σήμερα. Πραγματικά αισχρή. Το πρωί έπαιζα καλά και έχανα. Το απόγευμα, με φίλους, έπαιζα σκατά και έχανα. Highlight της ημέρας ένας έλληνας Shaco jungler που ήθελε να συμπληρώσεις αίτηση για να κάνει gank και η πρώτη μου ελεεινή απόπειρα για jungler Cho Gath - σα να μη φτάνει που δεν ήξερα που παν τα τέσσερα, έπεσα σε ομάδα που είχε μεγάλη όρεξη για invades και με κάνανε άλογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει, μπαίνεις να παίξεις 3 το βράδυ ranked που πιστεύεις ότι τα παιδάκια κοιμούνται και σου τυχαίνει darius mid or afk, κάνεις dodge και τρως πέναλτι μισή ώρα γιατί έκανες και χθες dodge άλλους μαλάκες

Ε άι γαμήσου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαα...από τον τρόπο που μιλούσε για κάνα 10χρονο που τρώει ξύλο κάθε μέρα το έκοψα

Μαλακία του που ήταν 2ο pick, και μόνο όταν κλείδωσε η ahri μετά από αυτόν είπε ότι θα πάει mid, απέναντι θα είχε ap teemo και λογικά θα τον ψιλοέσκιζε

Εγώ πήρα Soraka με smite μήπως και φύγει κανείς άλλος αλλά οι μαλάκες όλοι "lets troll" έλεγαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To lolking είναι τόσο χρήσιμο. Θα είχατε αποφύγει τα dodge κτλ αν πολύ απλά βλέπατε τι σκατά είναι αυτός ο mid or afk darius. Αν είχε 9-0 me 4x scores ίσως και να αντέχατε τη μαλακοσυμπεριφορά του στο champ select. Δυστυχώς και οι καλύτεροι άνθρωποι του κόσμου να είναι και οι πιο φιλικοί, αν έχουν 2-10 και 50cs στα τελευταία 10 games δε θα πάτε μπροστά. Dodge νομίζω έχω κάνει 1 η 2 φορές στη ζωή μου αλλα σε reportable καταστάσεις όπου ήταν εξώφθαλμο instalock revive/heal teemo να spammάρει i feed με c/p.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο αυριο που θα μπει το new ranking system δεν θα υπαρχει η δυνατοτητα του lolking

Απο την μια χαιρομαι που ειναι κρυφο το elo απο την αλλη τα trolls θα κανουν πανηγυρι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω τους τρωω στη μουρη σαν αντρας και τους κουβαλαω αμα λαχει!

Βρήκες το ευαίσθητο σημείο μας / κι αυτό είναι μείον μας, κι αυτό είναι μείον μας...

 

EDIT - Όντως μπαίνει αύριο το νέο σύστημα ranked ή είναι σχήμα λόγου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...