Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα στην πραγματικοτητα κανεις την δουλεια σου και με 10-20e απλα υπαρχουν καποιοι που προτιμουν
το ποντικι τους να εχει dpi για καλυτερο ελεγχο των κινησεων τους, macro κτλ.
Ομως θεωρω οτι χωρις εστω τα 2 buttons στο mouse χανεις πολυτιμο χρονο.
Απο τοτε που εχω βαλει εκει τα items που ειπα σε αλλο ποστ, εχω βρει την υγεια μου.
Δεν καθομαι να ψαχνω να βαλω το βελακι του mouse στα items και να τα κανω activate.
Ειδικα σε fights.
 
 

Μη σκαλωνεται ολοι με το LoL :P
Απλα οπως ειπε και ο attalos1 να εχω 1-2 κουμπια στο mouse.. Απλα δεν ηξερα ποια ποντικια εχουν τι δινατοτητα macro..
Θελω ενα καλο mouse wireless γιατι πηρα ενα Logitech με 15 ευρω και τα κλαιω ακομα.. 
Tα φωσφοριζε κουμπια στο keyboard δεν τα θελω για το LoL... Τα θελω γιατι το βραδυ θελω απολυτο σκοταδι στο δωματειο , και στραβωνομαι που στραβωνομαι στην οθονη , μη στραβωνομαι και για να βρισκω που ειναι το "ξ"..
Aπλα ειπα να μην ανοιγω νεο θεμα και να μου πειτε εσεις γνωμες απο ποντικια/πληκτρολογια που σου βολεψαν και στο LoL..

 
Αν δεν συντρεχει σοβαρος λογος να παρεις gaming wireless mouse, δεν θα σου το προτεινα.
Οχι γιατι εχουν κατι αλλα γιατι η γκαμα ειναι περιορισμενη και οι τιμες ειναι υψηλες.
Αν και δεν εχω ασχοληθει με το Logitech Wireless G700 απο τα λιγα που διαβασα φαινεται καλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Η αληθεια ειναι οτι τα active items ενεργοποιουντε με τους αριθμους 1-6 (οχι απο το numpad) αναλογα σε ποιο slot τα εχεις εσυ στο build σου. :P
Eγω τα θελω πιο πολυ για το ss και το re μιας και καμια φορα μπορει καποιος να λειπει για 3 sec απο το lane μου , και να λεω "ασε δε το γραφω μηπως ειναι στο bush" με αποτελεσμα να βγαινω εγω ο κακος αμα gankαρει mid..
Ετσι θα τα spammαρω και θα βρω την υγεια μου :P

 

 

Αν δεν συντρεχει σοβαρος λογος να παρεις gaming wireless mouse, δεν θα σου το προτεινα.

Οχι γιατι εχουν κατι αλλα γιατι η γκαμα ειναι περιορισμενη και οι τιμες ειναι υψηλες.
Αν και δεν εχω ασχοληθει με το Logitech Wireless G700 απο τα λιγα που διαβασα φαινεται καλο.

 

 

Σοβαρος λογος να παρω gaming δεν συντρεχει , απλα εχω στην ακρη ενα 150αρι , και αντι να παρω ssd (δεν με νοιαζει σε ποσα sec θα bootarei το pc μιας και δεν το κλεινω ποτε) ελεγα να παρω κατι που θα μου χρησιμεψει περισσοτερο..
Χρειαζομαι πολυ ομως ενα wireless γιατι αυτο εδω που εχω του ταλιρου , το καλωδιο θα σκαλωσει η πισω απο το γραφειο , η κατω απο το keyboard , με αποτελεσμα αμα χασω κανα last hit kill να τη πληρωνει και το ποντικι και το γραφειο και το πληκτρολογιο.. Κριμα δεν ειναι? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν διαβασεις προηγουμενο ποστ μου που μιλουσαμε για mouse παλι,
θα δεις οτι εγω βολευομαι να εχω τα νουμερα 1-4 για lvl up.
Ο καθενας οπως νιωθει πιο ανετα.
Ομως μην παρεις ολοκληρο gaming mouse για το ss και το re....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

keyboard εγω αυτο εχω και ειναι μια χαρα για το μαυρο σκοταδι :) 

 

 

τωρα για ποντικι δεν ξερω... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mx 518 για Mouse (ή το g400 νομίζω που είναι ο διάδοχος του)

Sidewinder x4 για πληκτρολόγιο.

 

Καλή περίπτωση μέσης κατάστασης/τιμής. Δε νομίζω να χρειάζεσαι κάτι παραπάνω.

Είσαι κάπου στο 100ρι με αυτά τα δύο ίσως και 10-20 ευρώ παρακάτω.

Wireless δε προτείνω για κανένα λόγο. Είχα wireless για πολλά χρόνια και το γύρισα στο good ol ενσύρματο.

100% απόκριση ftw.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με αποτελεσμα αμα χασω κανα last hit kill να τη πληρωνει και το ποντικι και το γραφειο και το πληκτρολογιο.. Κριμα δεν ειναι? :P

Πρέπει να σου έχει κοστίσει πολύ ακριβά το LoL :P

 

Ένα φτηνό gaming mouse με 2 κουμπιά έξτρα είναι ό,τι πρέπει πιστεύω. Αρκεί να παίρνει τα spells και ίσως μια λειτουργία ακόμα, τα υπόλοιπα είναι θέμα συνήθειας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωρες ωρες νιωθω οτι τα posts μου ειναι αορατα.........

 

αχαχαχαχα...Οπως προ ειπαν και τα παιδια και εγω η θα προτεινα εκεινο απο το plaisio ή το microsoft(αυτο κατα την γνωμη μου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωρες ωρες νιωθω οτι τα posts μου ειναι αορατα.........

Ηταν 40 posts πισω μην γινεσαι κακος... :P

 

Ευχαριστω guys θα τα checkαρω και βασει του budget θα κινηθω αναλογως ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι ειπε η Sistah, g400 και x4. Πανω απο το βασικο, σου δινουν μια legit ποιοτητα (κοινως να μη παιζεις με του ταλιρου) χωρις να δινεις πολλα. Οπως ειπα και πιο πισω το LoL δε χρειαζεται κατι παραπανω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωρες ωρες νιωθω οτι τα posts μου ειναι αορατα.........

Lol ναι πολλές φορές δε προσέχω ιδιαίτερα τα replies σε τέτοιου είδους ερωτήσεις μιας και σπάνια συνάδουν και απλά απαντάω. Τώρα το είδα το twin post ^^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπηκα εχθες normal με κατι φιλαρακια ημασταν 4 και ενας ακυρος adc ez που εκανε leave επειδη ειχε 0/5.Τελος παντων.Ημουν με brand mid και ειχα αντιπαλο ap yi(αντε να nerfaroun το w του γιατι εχει καταντησει γελειο).Οι γνωστοι μου ειχαν amumu,jax,darius.Αντιπαλοι ησανταν οπως ειπα ap yi,vi,corcki,soraka και nida.Ελληνες και εκεινοι οι 4 νομιζω.Που να ηξεραν οτι θα εκλαιγαν στο τελος σε match 5vs4.

 

Υ.Γ επεσε αλλο μπινελικι μεταξυ μας και αυτο γιατι μερικοι ανθρωποι ειναι στενομυαλοι ειδικα οι περισσοτεροι ελληνες!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...