Προς το περιεχόμενο

ΠΛΑΙΣΙΟ ΜΟΝΟ ΣΗΜΕΡΑ -20% Σε TV και Laptop!!!


k_dinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακολουθωντας την προσφορα του Public, το Πλαισιο εχει σημερα -20% σε τηλεορασεις και λαπτοπ (για τα laptop μπορει να ειναι μονο -10%, δεν θυμαμαι καλα..

 

Απλα πρεπει να πειτε οτι ειναι σε προσφορα το Public για να σας κανουν την εκπτωση, μονοι τους δεν θα το αναφερουν!!

 

Εγω πηρα σημερα την LG 32LF2510 32'' απο τα 449 στα 359,2ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

κάτι βρωμάει και δεν είναι οι κάλτσες μου...

 

Δηλαδή πήγες και τους είπες κοιτάξτε να δείτε θέλω έκπτωση σαν αυτήν που κάνει το public αυτην την στιγμή, και έτσι απλά σου είπαν ΟΚ πάρε -20% να'χεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτι βρωμάει και δεν είναι οι κάλτσες μου...

 

Δηλαδή πήγες και τους είπες κοιτάξτε να δείτε θέλω έκπτωση σαν αυτήν που κάνει το public αυτην την στιγμή, και έτσι απλά σου είπαν ΟΚ πάρε -20% να'χεις?

 

δεν ισχυει. με ενα τηλεφωνο στο Πλαισιο θα πειστεις

 

Ωραια, με πιασατε!!!

Ηθελα να κανω και εγω μια πλακα αλλα δεν τα καταφερα, τσαμπα ο κοπος..

 

Παντως θα ηθελα να κοιταξετε μια αποδειξη που βρηκα πανω στην καινουρια τηλεοραση που βρεθηκε τυχαια στο σαλονι μου σημερα..

post-28575-129063036999_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επειδη πρεπει να φυγω παλι απο το σπιτι σας λεω οτι ΙΣΧΥΕΙ!!!!

 

Πηγαινετε σε ενα Πλαισιο και ρωτηστε τους πωλητες.

Εγω πηγα στο Mall που εχει ποικιλια για να δω τις απο κοντα.

 

ΟΠΟΙΟΣ ΠΡΟΛΑΒΕΙ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε εγω δεν σε αμφισβητω, οπως και κανεναν, δεν εχω λογο αλλωστε

μηπως ομως ειχε μονο το συγκεκριμενο μοντελο καποια προσφορα?

 

Οχι, εκανα μια ωρα να διαλεξω αναμεσα σε πολλα αλλα.

Οποιο και να επαιρνα ειχε -20%. Μου το ειπε ξεκαθαρα ο πωλητης

 

Σε 2,5 ωρες κλεινουν, οποιος θελει προλαβαινει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι ότι δε σε πιστεύουμε απλά δεν υπάρχει τέτοια προσφορά γενικά στο Πλαίσιο σήμερα. Εσύ πολύ καλά έκανες και τους είπες ότι θα πάρεις από public. Στο κατάστημα που πήγες στην έκαναν την έκπτωση, σε άλλο μπορεί να μη στην έκαναν. Σίγουρα πάντως δεν ισχύει για όλα τα καταστήματα της αλυσίδας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πήγα στο πλαίσιο και πήρα μια 37 LG 399.20 ευρώ και μου είπαν ότι σε όλα τα καταστήματα ισχύει μόνο για σήμερα απλά πείτε ότι θέλετε την έκπτωση 20% και πιέστε τους να σας δείξουν και ότι δεν υπάρχει στις βιτρίνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλαράκι μου που πήγε Θεσσαλονίκη πριν μια ώρα δεν του κάνανε 20%.

 

Στο public έχει σήμερα 20% έκπτωση, αλλά οι (αρχικές) τιμές είναι εμετικά φουσκωμένες. Μιλάμε για 100 ευρώ διαφορά με άλλα μαγαζιά.

Δεν ξέρω αν έχει γενικά τόσο φουσκωμένες τιμές το public, ή είναι μόνο για σήμερα...

 

Πάνω από 100 ευρώ διαφορά:

http://www.skroutz.gr/s/74715/LG-32LH5000-32%2527%2527.html?keyphrase=32LH5000

http://www.public.gr/products/sound_vision/productDtls_2583__16.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω δεν ξέρω εμένα μου είπαν ξεκάθαρα ότι ισχύει για όλο το πλαίσιο και όχι μόνο για τα μοντέλα που έχει το άλλο κατάστημα αλλά για ότι έχουν σε τηλεοράσεις. Πραγματικά πες στον φίλο σου να τους κάνει σαματά.

Παρακολουθώ το forum από το Μάρτη και γράφτηκα τώρα μόνο και μόνο γιατί είναι κρίμα να χαθεί τέτοια ευκαιρία.

 

//Εγώ πήρα αυτή LG 37LF2510 LCD TV 37'' από 539 την πήρα 399,20

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιβεβαιωνω!

 

εγω μολις εκλεισα αυτην εδω: LG 26LH2000 LCD TV 26''

http://www.plaisio.gr/Sound-Vision/Home-Cinema/Televisions/LG-26LH2000-LCD-TV-26-inch.htm

 

και η τελικη της τιμη....271,20 ευρω!!! την παρασκευη θα την εχω. δεν πηγα καν στο καταστημα, πηρα τηλεφωνο στο κοντινοτερο μου, τους ρωτησα πρωτα αν την εχουν και μετα ανεφερα και την προσφορα -20%. μου ειπαν οτι δεν ειναι ακριβως προσφορα αλλα το κανουν λογω ανταγωνισμου. κανονικα επρεπε να παω εκει να την παραγγειλω αλλα επειδη ειμαι σταθερος πελατης μου την εκανε τηλεφωνικα. σε περιπτωση που τα μαθηματικα δεν σας βγαζουν την τελικη μου τιμη με βαση την τιμη του καταστηματος που δειχνει (γιατι η προσφορα φυσικα δεν ισχυει στις τιμες internet) σας λεω οτι στο συγκεκριμενο καταστημα την ειχαν στα 339 σε προσφορα ετσι κι αλλιως (και οχι επιβεβαιωσα οτι δεν ειναι κομματι βιτρινας κτλ..θα φανει αλλωστε απο τη συσκευασια και αν δω οτι παιζει κατι περιοεργο...απλα δεν θα τη δεχτω). εκανα βεβαια και μια βολτα απο skroutz και ειδα οτι τα 339 ειναι τσιμπημενα...αλλα τα 271.20 δεν τα ειδα πουθενα...η φθηνοτερη τιμη ειναι 310+10 μεταφορικα, δηλαδη 320! ελπιζω να μην ακυρωθει η κατι παρομοιο. εψαχνα καιρο μια 26-27αρα, αφου ο χωρος που θελω να τη βαλω δεν επιτρεπει για παραπανω, και πιστευω οτι πετυχα καλη τιμη (εχει και δεκτη mpeg4 οποτε μια χαρα)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...