Προς το περιεχόμενο

ΠΛΑΙΣΙΟ ΜΟΝΟ ΣΗΜΕΡΑ -20% Σε TV και Laptop!!!


k_dinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εμενα στο πλαισιο πειραια με το που ανεφερα τα περι προσφορας απο το πλαισιο στο mall και οτι μου ειπαν οτι ισχυει σε ολα...μου ειπαν αυτο ακριβως που λεω απο πανω...οτι δεν ειναι ακριβως προσφορα αλλα το κανουν λογω ανταγωνισμου. πιεστε τους! ειναι μονο για σημερα! οτι προλαβετε τηλεφωνικα εστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Χαιρομαι που προλαβατε, σχετικα με το θεμα της προσφορας, η πληροφορια που ειχα ηταν απο φιλο πωλητη που δουλευει σε αλλο καταστημα, οχι στο Mall.

 

Επεσε σημα απο ψηλα δηλαδη, οτι αν καποιος αναφερει το public να του κανουν εκπτωση.

Οταν τους ανεφερα την προσφορα το ξεραν ηδη, δεν πηραν καν τηλεφωνο να το επιβεβαιοσουν (και φυσικα δεν τους ανεφερα οτι το εμαθα απο γνωστο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Iσως για ξεστοκαρισμα ? ,εκτος αν ισχυει για ολες .

συχνα οτι μπαινει στα web offer τους ειναι λιγα κομματια-κωδικοι πριν καταργηθουν (οχι απαραιτητα "παλια" ομως ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Iσως για ξεστοκαρισμα ? ,εκτος αν ισχυει για ολες .

συχνα οτι μπαινει στα web offer τους ειναι λιγα κομματια-κωδικοι πριν καταργηθουν (οχι απαραιτητα παλια ομως ).

 

για ξεστοκαρισμα το καταλαβαινω

εγω αναφερομαι στην ολη αυτη μυστικοπαθεια

η βγαλε μια προσοφρα και ανακοινωσε την η μην την βγαλεις καθολου, αμα δεν γινοτανε γνωστη η προσφορα και επομενως δεν θα αγοραζε κανενας, ξαναλεω ποιο θα ηταν το νοημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για ξεστοκαρισμα το καταλαβαινω

εγω αναφερομαι στην ολη αυτη μυστικοπαθεια

η βγαλε μια προσοφρα και ανακοινωσε την η μην την βγαλεις καθολου, αμα δεν γινοτανε γνωστη η προσφορα και επομενως δεν θα αγοραζε κανενας, ξαναλεω ποιο θα ηταν το νοημα

 

Ηταν καθαρα για μην μεινει πισω απο τον ανταγωνισμο.

Δεν προλαβαινε να βγαλει διαφημισεις, και δεν ξερω αν θα ειχε την δυνατοτητα να δωσει το -20% σε ολους.

 

Με αυτη την κινηση δεν ηθελε να πιασει νεους πελατες, αλλα να μην χασει αυτους που ηδη ειχαν να αποφασισει να αγορασουν απο το Πλαισιο και θα το ακυρωναν για την προσφορα του Public.

Γιατι και εγω αν ειχα ηδη κλεισει μια ΤV απο το Πλαισιο και μαθαινα τελευταια στιγμη για τον ανταγωνισμο, θα ακυρωνα την παραγγελια και θα αγοραζα απο αλλου.

Ετσι με αυτο τον τροπο προσπαθησε να δειξει οτι εχει κυρος σαν επιχειριση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηταν καθαρα για μην μεινει πισω απο τον ανταγωνισμο.

Δεν προλαβαινε να βγαλει διαφημισεις, και δεν ξερω αν θα ειχε την δυνατοτητα να δωσει το -20% σε ολους.

 

Με αυτη την κινηση δεν ηθελε να πιασει νεους πελατες, αλλα να μην χασει αυτους που ηδη ειχαν να αποφασισει να αγορασουν απο το Πλαισιο και θα το ακυρωναν για την προσφορα του Public.

Γιατι και εγω αν ειχα ηδη κλεισει μια ΤV απο το Πλαισιο και μαθαινα τελευταια στιγμη για τον ανταγωνισμο, θα ακυρωνα την παραγγελια και θα αγοραζα απο αλλου.

Ετσι με αυτο τον τροπο προσπαθησε να δειξει οτι εχει κυρος σαν επιχειριση.

 

τι εχει σαν επιχειρηση; αλλα θα μου πεις στους τυφλους βασιλευει ο μονοφθαλμος. και ειδικα τωρα με το καρτελ που εχουν στησει τα μεγαλα μαγαζια...

αν ηταν θεμα ανταγωνισμου θα το ανακοινωναν κανονικοτατα η προσφορα του public ηταν γνωστη απο την δευτερα το πρωι αποκλειεται να μην το πηραν πρεφα και αν ηθελαν να ηταν ανταγωνιστικοι θα επρεπε να δωσουν παραπανω εκπτωση η να την βαλουν για πιο πολλες μερες. και τελος επρεπε να το ανακοινωσουν και να ισχυει σε ολα τα καταστηματα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποτε είπα για κάποια προσφορά ανταγωνιστή , αμέσως μου έκαναν αντιπρόταση με την ίδια ,αν όχι και καλύτερη τιμή.

Δεν ξέρω αν έχει να κάνει με το πόσο καλός πελάτης είσαι , ή αν είναι στον υπάλληλο ,πάντως γίνεται .

Έχω πάρει πολλές φορές προϊόν σε καλύτερη τιμή, παρουσιάζοντας την προσφορά του "ανταγωνιστή" τους.

Ακόμα και αύξηση των άτοκων δόσεων απο 12 σε 24 κάνουν , άν το έχει και κάποιος άλλος ,την ίδια περίοδο.

Πάντα να ζητάμε το "κάτι" παραπάνω , δεν είναι ντροπή ,τα λεφτά μας είναι που κάνουν κουμάντο.

Για να κλείσω, σας λέω ότι αυτό το κάνουν όλοι , όχι μόνο το Πλαίσιο. Πήρα απο Media markt προϊόν 500€ στα 350€ γιατί τόσο το είχε σε προσφορά η carrefour!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εχει σαν επιχειρηση; αλλα θα μου πεις στους τυφλους βασιλευει ο μονοφθαλμος. και ειδικα τωρα με το καρτελ που εχουν στησει τα μεγαλα μαγαζια...

αν ηταν θεμα ανταγωνισμου θα το ανακοινωναν κανονικοτατα η προσφορα του public ηταν γνωστη απο την δευτερα το πρωι αποκλειεται να μην το πηραν πρεφα και αν ηθελαν να ηταν ανταγωνιστικοι θα επρεπε να δωσουν παραπανω εκπτωση η να την βαλουν για πιο πολλες μερες. και τελος επρεπε να το ανακοινωσουν και να ισχυει σε ολα τα καταστηματα τους.

 

 

Nαι αυτό με το κύρος δε στέκει, δλδ σε ποιους να το δείξει σε 50 ατομα που το πηραν πρεφα? εξ'αλλου το πλαισιο δε σπρωχνουν και πολυ Α/V.

& με το 20%, κερδος βγαλανε- μαλλον οποιος η8ελε το κανε.

1 5%- αντε 10%( ανάλογα τι) συχνα στο κοβουν .

θα ρωτησω οταν πετυχω ενα γνωστο μου manager τι επαιξε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως πηρα νωριτερα για να ενημερωσω για τις ωρες που θα ειναι αυριο καποιος σπιτι ωστε να φροντισουν αναλογα την παραδοση τους. μια χαρα η παραγγελια και μου επιβεβαιωσε η κοπελα που μιλησα οτι το τελικο ποσον ειναι 271.20 :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε οτιδηποτε,αν βρειτε ενα προιον καπου αλλου φθηνοτερα,πατε στο πλαισιο με την προσφορα απο αλλο καταστημα κ σας κανουν ιδια η και καλυτερη τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...