Προς το περιεχόμενο

ΠΛΑΙΣΙΟ ΜΟΝΟ ΣΗΜΕΡΑ -20% Σε TV και Laptop!!!


k_dinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχετε αναρωτηθει οτι θελουν να κανουν τον κοσμο να παει απο κοντα και οχι να το παραγγειλει απο το ιντερνετ? οπως παλια που πηγαινες και εκανες παζαρια. πλεον ολοι κοιταζουν skroutz και νομιζουν πως κερδιζουν οτι βρηκαν το φτηνοτερο. το ξερεις οτι αν πας με τα λεφτα cash να καινε στην τσεπη και τους πεις τοσα εχω, τοσο το εχω δει και τους το εκτυπωσεις να δεις τι τιμουλα θα σου κανουν

 

Αυτο ισχύει όταν είναι ο ιδιοκτήτης του μαγαζιού μέσα και η επιχείρηση είναι μικρή, στα απρόσωπα μεγάλα καταστήματα δεν υπάρχουν τέτοια πράγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Προσωπικά μου είχε τύχει παλιότερα στο τότε κεντρικό κατάστημα στο Πλαίσιο (Στουρνάρη και Μπουμπουλίνας) , να βρίσκω ακριβότερη τιμή που είχε ένα πολυμηχάνημα από την προσφορά που το ίδιο το Πλαίσιο το είχε βγάλει στην ιστοσελίδα του στο internet, και αμέσως να μου κάνουν αντιπροσφορά για να το αγοράσω επί τόπου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω σημερα παρελαβα την τηλεοραση που εχω προαναφερει και ειμαι στη διαδικασια του να την ξεπακεταρω και να τη βαλω να παιξει :D

 

by the way...δεν γινονται μονο στο πλαισιο αυτα (οπως εχουν πει κι αλλοι παραπανω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι να το κανεις αυτο δλδ; Γιατι να παω να το παρω απο το πλαισιο στην ιδια τιμη; Για να κλεισουν τους ανταγωνιστες και να ξαναγινουν μονοπωλιο; Τοσο χαζοι ειμαστε δλδ που δεν θυμομαστε τις τιμες του πλαισιου οταν ηταν "μονο του" πριν 10-15 χρονια;

 

Ποσο βλακας πρεπει να ειναι καποιος και να παει σε ενα μαγαζι (οποιο κι αν ειναι αυτο - δεν μιλαω μονο για το Πλαισιο) που του εχει δειξει κατ'επαναληψη οτι δεν τον σεβεται σαν πελατη και να τους κλαφτει οτι βρηκε το Α πραγμα 700 ευρω ωστε να το παρει απο αυτους 700 αντι για 800 που το εχουν; Ας το παρουν μονο οσοι δεν γνωριζουν 800. Οσοι το βρηκαμε 700 αλλου πρεπει ΚΑΙ θα το παρουμε απο αλλου.

 

Αντε να δω ποτε θα ξυπνησουμε ως καταναλωτες...

 

ΥΓ. Μεγαλο μαγαζι ειναι οποιο σεβεται τον πελατη - οχι οποιο ειναι πρωτο (η μηπως ειναι δευτερο; ) στα κερδη!

 

εγω δεν ειπα να το κανεις,ειπα οτι γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αν βρώ από κάπου αλλού πιο φτηνά από το πλαίσιο (που σχεδον πάντα βρίσκω) γιατί να πάω να το πάρω από το πλαίσιο και όχι απο κει που το βρήκα πιο φτηνά δεν το καταλαβαίνω αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Για να εχεις 12 ατοκες δοσεις και καλυτερο after sales service (το 2ο ειναι αναλογα με το τι μαγαζι εχεις βρει το φθηνοτερο)

 

Και το πρωτο :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να εχεις 12 ατοκες δοσεις και καλυτερο after sales service (το 2ο ειναι αναλογα με το τι μαγαζι εχεις βρει το φθηνοτερο)

 

Eντελως λαθος σκεψη. Δηλαδη το ακριβοτερο προιον, μεσω ποιας ακριβως διαδικασιας ειναι ΑΤΟΚΟ ;; Αν στο Α καταστημα κοστιζει 100€ μετρητα και στο Β, 120€ σε 12 δοσεις, πως ακριβως ειναι ατοκες αυτες ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Eντελως λαθος σκεψη. Δηλαδη το ακριβοτερο προιον, μεσω ποιας ακριβως διαδικασιας ειναι ΑΤΟΚΟ ;; Αν στο Α καταστημα κοστιζει 100€ μετρητα και στο Β, 120€ σε 12 δοσεις, πως ακριβως ειναι ατοκες αυτες ;;

 

Δεν λεει αυτο , διαβασε την προηγουμενη σελιδα. (με λιγα λογια "κλαιγεσαι" και στο δινουν οσο οι αλλοι / στηριξτε τα μονοπωλια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην συγκεκριμενη περιπτωση βγηκαμε κερδισμενοι γιατι οι 'αλλοι' ηταν το Public που τα εχει πιο ακριβα απο το Πλαισιο.

Ετσι με το -20% πηραμε τηλεορασεις πιο φθηνα απο οπουδηποτε.

 

Και δεν ειναι οτι στηριζουμε μονοπωλια, αν πω στο Πλαισιο οτι το βρηκα σε ενα μαγαζι της γειτονιας μου πιο φθηνα δεν νομιζω να μου κανει εκπτωση.

Μονο οταν ειναι να ΄κλεψει΄εναν πελατη απο μεγαλο ανταγωνιστη (e-shop, Saturn, Public κτλ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...