Προς το περιεχόμενο

Ζωντανές εκπομπές (ραδιοφώνου) για άγρυπνους ακροατές


god4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους...

ή καλημέρα...όπως προτιμάτε τετοια ώρα...

θέλω να πείτε αν ξέρετε ραδιόφωνα που τέτοιες ώρες έχουν ζωντανές εκπομπές και όχι μουσική ή κονσέρβες.

εκπομπές λόγου... πολιτική,κοινωνικά,καλλιτεχνικά,αθλητικά, οτιδήποτε...

μέχρι πριν κάτι μήνες άκουγα 1-2 αλλά τώρα άλλαξαν πρόγραμμα...

αν ξέρετε κάτι πείτε να περνάει ευχάριστα η ώρα μέχρι το πρωί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τεταρτη -παρασκευη στο σπορ φμ 2-5 εχει ο γερασιμου.Αθλητικη κουβεντα κ λαικα..ΚΑθε δευτερα-τριτη την ιδια ωρα αποκλειστηκα με αθλητηκα.Η ερα σπορ μεχρι τις 3 εχει εκπομπη με τηλεφωνα αθλητικη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

skai 100.3 κοινωνικα θεματα..

πριν 3+χρονια ακουγα sportfm ειχε χαβαλε με τα τηλ.στον αερα(οχι αθλητικα) και ενας μπαμπης που βαζε λαικο προγραμμα.

και καπου τοτε επαιζε κατι παρομοιο ενας στον αντ1 που διαβαζε sms..(λαικα μονοπατια)παιζει να ειναι ακομη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από Κυριακή έως Παρασκευή (εκτός Σαββάτου δηλαδή) έχει την εκπομπή Ανεμολόγιο στον Σκάι 100.3 (24:00-05:00).

 

Η εκπομπή είναι ζωντανή, παίζει ελάχιστη μουσική και συνήθως κάθε βραδιά τίθεται μια θεματική πάνω στην οποία γίνεται συζήτηση. Μια βραδιά μπορεί επίσης να έχει ελεύθερη θεματική. Το concept θυμίζει λιγάκι forum, ακροατές επικοινωνούν είτε μέσω mail, είτε μέσω μηνυμάτων απ' την ιστοσελίδα του Σκάι είτε μέσω τηλεφώνου και καταθέτουν τις απόψεις τους. Πολλές φορές ο παραγωγός βγάζει 2 άτομα με διαφορετικές απόψεις στον αέρα και γίνεται συζήτηση (ας πούμε χθες είχε θεματική για το πανεπιστημιακό άσυλο, έβγαιναν ζευγάρια ακροατών στον αέρα, ένας κατά και ένας υπέρ).

 

Γενικά πολύ καλή εκπομπή, απ' όταν την "ανακάλυψα" το σκονισμένο ραδιόφωνο μου απέκτησε λόγο ύπαρξης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγω αυτες τις ωρες κυριως sport fm ακουγα (μεσω υπολογιστη) οταν ημουν αγγλια και η ειχα διαβασμα η απλα το ξενυχτουσα με επικοινωνια με φιλους απο την πατριδα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ειναι η εκπομπη για αγρυνους ακροατες.

 

Απο Κυριακη εως Πεμπτη και απο 23.00 εως 03.00 ++, στον Atlantis 105,2 και απο http://xradiolive.ourtoolbar.com/ , ή http://94.23.13.36/X-radio, την εκπομπη "Χωρις Ανασα" με τον Κωστα Μυλωνα.

Καλη μουσικη, αφιερωσεις, τηλεφωνα, προβληματα, χαβαλες και night chat.

http://www.x-radio.fm/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

skai πολύ καλό άκουσα χθες βράδυ....

σπορτ φμ άκουγα παλιότερα ένα παλικάρι που τώρα νομίζω δεν κάνει πια εκείνες τις ώρες...γερασιμου έχω ακούσει μερικές φορές αλλά κάποια στιγμή βαριέσαι όλο για το καραμέλα λέει :P

 

 

το ατλαντις πρώτη φορά το ακούω;;

στην Αθήνα εκπέμπει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τεταρτη -παρασκευη στο σπορ φμ 2-5 εχει ο γερασιμου.Αθλητικη κουβεντα κ λαικα..ΚΑθε δευτερα-τριτη την ιδια ωρα αποκλειστηκα με αθλητηκα.Η ερα σπορ μεχρι τις 3 εχει εκπομπη με τηλεφωνα αθλητικη....

 

+1 και εχει και δωρα μπουκαλια για μπουζουκια και κομπολογια απο το μαγαζι κομπολογαδικα :lol::lol:

Γερασιμου rulez:p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Και εγω Skai θα προτεινα. Θυμαστε παλια τον Geronimo Groovy? Απθανες μεταμεσονυχτιες εκπομπες! Για οποιον θυμαται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αθλητικές εκπομπές το βράδυ δεν αντέχονται.. Όλο τα ίδια και τα ίδια. Άντε αμα δεν έχεις ακούσει ποτέ, βάλε να σπάσεις λίγο πλάκα με τους γραφικούς αλλά απο εκεί και πέρα........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω Skai θα προτεινα. Θυμαστε παλια τον Geronimo Groovy? Απθανες μεταμεσονυχτιες εκπομπες! Για οποιον θυμαται..

 

Για όποιον θυμάται τις κανονικές εκπομπές όμως, όχι τις τηλεπαρέες των 090 ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SKAI καλή επιλογή...το θυμήθηκα όταν το γράψατε...

άκουγα το καλοκαίρι στις διακοπές όταν είχα αρρωστήσει και δεν έβγαινα...

το προτείνω κι εγώ...

όσο για τα αθλητικά εγώ γουστάρω να ακούω και τέτοιες ώρες...

αλλά όχι στυλ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ...:

>είμαστε μεσ'την τρελή την τρελοτρελα...

>πάμε στο επόμενο κομμάτι...

>"παίζει κομμάτι,στην υγειά του μαλακ@"

>να μαστε παλι...

>πάμε σε τηλέφωνο...τη θα κάνει αεκ αύριο;

>υπενθυμίζω ένα μπουκαλάκι στο καραμέλα, 3 κιλά μπουγάτσα στου φίλου μου του >τάδε και 5 κοτόπουλα σούβλας στου δείνα...τηλεφωνείτε και μπαίνετε στην κλήρωση...

 

αυτή είναι η εκπομπή του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ...βαρετή για μένα...άλλοι την γουστάρουν πολύ...γούστα είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...