Προς το περιεχόμενο

προσφορά Γερμανός: Ολα τα παιχνιδια (και καλα) σε τιμη σοκ!


leftys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 628
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

μολις εβαλα και εγω μια παραγγελια.

τα προιοντα πρεπει να υπαρχουν διαθεσιμα στο καταστημα απο το οποιο θα τα παραλαβουμε(αν λεω αν) η να υπαρχουν γενικως σε καποια αποθηκη του γερμανου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρηγγειλα κι εγω καμμια 15αρια παιχνιδια μαζι με τιμονιερες χειριστηρια κλπ.Για να δουμε θα παρουμε τελικα τιποτα η παλι τα γνωστα 3 :devil:

 

Και εγώ τα ίδια. Μάλλον για τα γνωστά 3 μας κόβω...

 

Θα ενημερώσω το τόπικ για νεώτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως mail επιβεβαιωσης μου ηρθε και εμενα.

παω να φτιαξω και δευτερη παραγγελια με χειριστηρια και τιμονιερες.

πλακα εχει να μας τα στειλουν τελικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παρειγγειλα παιχνιδια με WII remote δωρο και XBOX με ασυρματες τιμονιερες ..... 0.003 % πιθανοτητα να συμβει.... care to bet?

 

ε το ξεφτυλισες και συ, τιμονιερα ασυρματη χλωμο το βλεπω, κανα χειριστηριακι μπορει... B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρηγγειλα και εγώ 5 παιχνιδακια (μην ειμαστε και πλεονεκτες!!)

παντως κανονικα πρεπει ολοι μας να τα παρουμε.

2 ευρώ ελεγε τιμή στο ιντερνετ,2 ευρώ τα χτυπησαμε!δεν προκειται για τυπογραφικό λαθος

 

 

ενταξει ενταξει το ξέρω ότι τα αρ$%#α μας θα παρουμε αλλα δεν βαριεσαι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρηγγειλα και εγώ 5 παιχνιδακια (μην ειμαστε και πλεονεκτες!!)

παντως κανονικα πρεπει ολοι μας να τα παρουμε.

2 ευρώ ελεγε τιμή στο ιντερνετ,2 ευρώ τα χτυπησαμε!δεν προκειται για τυπογραφικό λαθος

 

 

ενταξει ενταξει το ξέρω ότι τα αρ$%#α μας θα παρουμε αλλα δεν βαριεσαι

 

και γω 5 παρηγγειλα, γιατι ενταξει οπως λες μην ειμαστε και πλεονεκτες....σαν καποιους αλλους που ειμαι σιγουρος οτι θα πηραν καμια 100αρα και θα λενε π.χ. μετα απο λιγο καιρο : πωλουνται παιχνιδια ps3 ---->μονο 10€ το ενα!!

αχαχαχαχα!! λοιπον εχει κανενας γνωστο στο γερμανο να μαθουμε τι θα γινει,δηλαδη θα τα φερουν κ ας μην τα εχει το καταστημα η ο,τι εχει ξεμεινει??μαλλον απο τα 5 θα παρουμε μονο το χειριστηριο και αυτο θα εχει 3 κομματια!!χαχαχα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έκανα 25€ παραγγελία:P

 

Πήρα κάτι παιχνιδάκια στο Wii για τον μικρό μου ξαδερφό,την Legendary Edition του Halo 3 (αν και έχω ήδη τη limited edition) και μερικά παιχνιδάκια για PC που τα χω ήδη αλλά από τον "θείο".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κι εγώ αρκετά παρήγγειλα. Όταν είπα πριν "τα τσίμπησα" εννούσα ότι τα παρήγγειλα. Και είμαι σίγουρος ότι όλοι θα τα πάρουμε, αφού τα παραγγείλαμε.. Δεν παίζει να μην τα πάρουμε. Και για το electroworld με τα στικάκια έτσι λέγαμε αλλά όλα τα λάβαμε σπίτι...

 

Πάρτε αύριο τηλέφωνο στον γερμανό που δηλώσατε για να ενημερωθείτε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έκανα 25€ παραγγελία:P

 

Πήρα κάτι παιχνιδάκια στο Wii για τον μικρό μου ξαδερφό,την Legendary Edition του Halo 3 (αν και έχω ήδη τη limited edition) και μερικά παιχνιδάκια για PC που τα χω ήδη αλλά από τον "θείο".

 

με τα παιχνιδια απο το θειο μας βλεπω να μενουμε!!

:X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Όντως η προσφορά ισχύει, παιδιά..Μπείτε στο site, τα προπαραγγέλνετε και πάτε και τα παίρνετε από το κατάστημα της γειτονιάς σας! Μόλις τσίμπησα αρκετά..

 

Ειπες οτι τα τσιμπησες. Οταν λεμε τα τσιμπησα εννοουμε "πηγα στο καταστημα και τα πηρα". Ετσι μαλιστα οπως εγραψες το μηνυμα σου.

 

Δεν τα εχεις στα χερια σου; Απλα εκανες παραγγελια;

 

Το κακο ειναι οτι ειναι κλειστα ολα τα καταστηματα Γερμανος. Δεν εχουν συνεχες ωραριο. Πηγα 3 και 20 αφου ειδα το μηνυμα σου και εκανα και την παραγγελια μου και ηταν κλειστο.

Θα γινει το "οποιος προλαβει";

Κανονικα παντως ειναι υποχρεωμενοι να τα στειλουν συμφωνα και με το mail παραγγελιας καθως δεν αναφερεται πουθενα το "ισχυει μεχρι εξαντλησης των αποθεματων"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια να ρωτήσω κατι/επειδη τα δηλωσα απο καταστημα τρικάλων.και εγω πολύ πιθανον να χω ανεβει σαλονικα μεσα στην βδομαδα,μπορείς να στείλεις καποιον αλλο να τα παραλαβει (τον πατερα μου πχ)?η πρεπει να ναι το ατομο που εκανε τον λογαριασμό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις με τα κεντρικα.

η κοπελα με ενημερωσε πως αν δεν υπαρχουν διαθεσιμα στο καταστημα τοτε θα με ενημερωσουν για το ποτε και αν θα τα παραλαβουν και αυτοι.

οποτε μην περιμενετε και πολλα.

εγω παντως εκανα τρεις παραγγελιες(wii,ps3,xbox360) για εμενα και το ανηψακι μου και θα περιμενω οσο χρειαστει..δεν τα βιαζομαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...