Προς το περιεχόμενο

προσφορά Γερμανός: Ολα τα παιχνιδια (και καλα) σε τιμη σοκ!


leftys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 628
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αυτο το ειδατε ρε παιδια λετε να ισχυει.......?????? αν και δεν το πιστευω.....

 

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/products/showCloseUp.eg?productListId=42831&selectedCategoryId=623

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι απαραδεκτο παντως καταστηματα σαν τον Γερμανό (που εχουν ενα ονομα ρε αδερφε

ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ

) να εχουν ενα τετοιο συστημα online παραγγελειων/

Δεν μπορείς να αφηνεις τον αλλον να παραγγελνει στην οποιαδηποτε τιμή και μετα να του λες σορρυ αλλα το αποθεμα τελειωσε!απαραδεκτοι,!

Το τοπικ ειδα εχει κοντα 1000 βιους,φαντασου ποσες παραγγελιεες θα εχουν και ποσα ακυρα θα φαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι απαραδεκτο παντως καταστηματα σαν τον Γερμανό (που εχουν ενα ονομα ρε αδερφε

ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ

) να εχουν ενα τετοιο συστημα online παραγγελειων/

Δεν μπορείς να αφηνεις τον αλλον να παραγγελνει στην οποιαδηποτε τιμή και μετα να του λες σορρυ αλλα το αποθεμα τελειωσε!απαραδεκτοι,!

Το τοπικ ειδα εχει κοντα 1000 βιους,φαντασου ποσες παραγγελιεες θα εχουν και ποσα ακυρα θα φαμε.

 

Αμα μας παιξει που$τια οπως το you με τον amd εχει να φαει πολυ κραξιμο οχι μονο εδω και σ'αλλα forum! :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το ειδατε ρε παιδια λετε να ισχυει.......?????? αν και δεν το πιστευω.....

 

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/products/showCloseUp.eg?productListId=42831&selectedCategoryId=623

 

 

Το παρηγγειλα και ο θεος ο βοηθος 2 ευρω ουτε ενα καφε δεν πινεις τωρα αν παιχτει π@@@τια να παν να γ@@@@ που κοροισευουν τον κοσμακη

 

Ιδωμεν το παιχνιδιον το αληθινον.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την έκανα και εγώ την παραγγελία μου (6 παιχνιδάκια για ps3).

Αν πάντως μας πει τίποτα ότι δεν τα δίνει, ψήνομαι για μια ομαδική καταγγελία στον Συνήγορο του Καταναλωτή αφού δεν λέει πουθενά ότι η προσφορά ισχύει μέχρι την εξάντληση των αποθεμάτων.

Μπορεί κάποιος να αποθηκεύσει το site στην μορφή που είναι τώρα ώστε να το έχουμε για απόδειξη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παράγγειλα και γω και πήρα τηλέφωνο στα κεντρικά και μου είπαν ότι δεν έχουν κάποια ενημέρωση και να ξαναπάρω αύριο να μου πουν σίγουρα.

Χλωμό το βλέπω να ισχύει αλλά ποτέ δεν ξέρεις μιας και τα περισσότερα είναι παλιοί τίτλοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι απλα τα πραγματα...εχουν πεταμενα 2-3 κομματια στις αποθηκες απο το καθενα και δεν λενε να φυγουν και τα δινεουν οσο οσο...οποιος προλαβει προλαβε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...