Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed: Brotherhood


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γαμάτο το παιχνίδι αλλά δεν μάρεσε το τέλος γιατί περιμένω το επόμενο με ανυπομονησία :-D ενώ απο το 1 στο 2 ούτε καν

 

το να καλείς τους άλλους και να τα σφάζουν όλα είναι το πιο γαμάτο cheat eveh!!!!!!!!! B) :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 286
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Αργεί τρελά να βρει παιχνίδι (και ακόμα δεν ξέρω πως να το κάνω να βρίσκει πιο γρήγορα, no more options for me :/), κατά τ'άλλα έχει αρκετούς που πάνε run n' gun κατάσταση, αλλά αν πας σιγανά και σκοτώνεις τα contracts σου χωρίς να σε πάρουν χαμπάρι, παίρνεις πολύ περισσότερους πόντους. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μια χαρά μπήκε και το patch.

 

Έλεος ρε τι ήθελα και το γκίνιασα.Χθές έλιωσα όλα 10,νεράκι πήγαινε και σήμερα το βάζω τώρα να λιώσω και πάει φριζαριστό.45+ καρφωμένο το framerate αλλά κάθε δύο βήματα παγώνει η εικόνα.Τι σκατά έγινε τώρα;

 

edit:Άκυρο.Είχα κάνει τρελή μαλακία. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό συμβαίνει μάλλον επειδή το όνομα χρήστη που έχεις στα windows είναι με ελληνικούς χαρακτήρες. Δοκίμασε να το αλλάξεις ή να δημιουργήσεις ένα λογαριασμό με όνομα με λατινικούς χαρακτήρες μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά,

 

Θα ήθελα μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ χάρη. Έλιωνα το παιχνίδι και καταλάθος πριν λίγο διέγραψα τα saves μου. Είμαι στο sequence 7, αν κάποιος είναι εκεί (ή έστω κάπου εκεί κοντά), θέλει και μπορεί να μου στείλει τα saves του θα ήμουν ευγνώμων.

 

Ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τερμάτισα μου πήρε περίπου 15 ώρες και δεν έκανα όλα τα Side Missions.

 

Καλό είναι απλά δεν το συνιστώ σε όσους δεν έχουν υπομονή(σαν εμένα).

 

Έχει και σπαστικό χειρισμό(κονσόλα) και είναι κάπως κατά τα άλλα καλό αναμένω την συνέχεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ενα χειριστηριακι xbox ειναι μια χαρα, για κατι τετοια παιχνιδια καλο ειναι να υπαρχει και ενα χειριστηριο imho

 

Sent from my LG-P500 using Tapatalk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που να παίζατε και κάνα Legacy of Kain (πχ το Defiance) με keyboard, extra δυσκολία...

Πωωω τι μου θυμισες τωρα! Επικο παιχνιδι!

Αλλα δεν θυμαμαι να ειχα δυσκολιες με το keyboard :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που να παίζατε και κάνα Legacy of Kain (πχ το Defiance) με keyboard, extra δυσκολία...

Και αυτο με χειριστηριο το ειχα παιξει αλλιως παλι πιανιστας....

Αλλα μιας και το ανεφερες αν οχι η αγαπημενη μου σιγουρα μια απο αγαπημενες μου σειρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ρε παιδια, χθές το πήρα, σήμερα το έβαλα, όλο κιόλο για το MP του. Αλλά τζίφος, 1/6 agents και τίποτα. Δοκίμασα port forwading και τα λοιπά, έχεις κανείς ιδέα;

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ε ναι και γω με χειριστηριο παιζω διαφορετικα θα πρεπει να εισαι πιανιστας για να τα καταφερεις

 

Έχω 8 δάχτυλα και παίζω με mouse & keyboard, nyah! :P

 

Ρε παιδια, χθές το πήρα, σήμερα το έβαλα, όλο κιόλο για το MP του. Αλλά τζίφος, 1/6 agents και τίποτα. Δοκίμασα port forwading και τα λοιπά, έχεις κανείς ιδέα;

 

Ευχαριστώ.

 

Το multiplayer είναι περίεργο στο συγκεκριμένο...

Έχω κάνει port forward (Portchecker δείχνει ανοιχτά τα ports που λένε), Static IP και κάτι γραμμές στο hosts file που λένε ότι κάνουν κάτι (που προσωπικά απλά το βγάζω από το folder του), όλα αυτά θα τα δεις στα official fora, περιμένουμε απάντηση από το Ubisoft Support μπας και μας διαφωτίσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...