Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed: Brotherhood


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

 

Ψιλοσίγουρο δεν σημαίνει 100% σίγουρο. :P

Αλλά ποιος ξέρει; Και ο Altair έκανε παιδί με την πρώην templar. (δεν θυμάμαι όνομα τώρα, βαριέμαι να πάω στο wiki και ακόμα να τερματίσω το βαρετοοοοοοο AC1) :P

 

Ναι, φαίνεται ότι υπάρχει το αντίστοιχο θηλυκό που θα περάσει ότι ο Desmond και θα είναι η Εύα, οπότε female Assassin's Creed στο μέλλον. :P

Μου αρέσει το στόρυ της σειράς που έχει κάτι το διαφορετικό από τόσα άλλα. :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 286
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παίδες γνωρίζει κανείς πως να δω την αλήθεια ενώ έχω κάνει κ τα 10 puzzles?Δεν βλέπω πουθενα επιλογή "play the video" κ όσο κ να το ψαξα δεν βρηκα κάτι.

Ανατρίχιασα παιζοντάς τα και τώρα απαιτώ να δω το vid :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζω το παιχνιδι Assasin Creed Brotherhood. Ενω ομως το εχω ρυθμιση στην αναληση της οθονης μοθ 1680χ1050 παρ'ολα αυτα αφινει κενα μαυρα πανω κατω... Πως μπορω να το διωρθωσω???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Παιζω το παιχνιδι Assasin Creed Brotherhood. Ενω ομως το εχω ρυθμιση στην αναληση της οθονης μοθ 1680χ1050 παρ'ολα αυτα αφινει κενα μαυρα πανω κατω... Πως μπορω να το διωρθωσω???

 

η ανάλυση είναι 16:10 και το game θέλει 16:9 για να μην φαίνονται οι μαύρες μπάρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Worst fuckin ending ever!!! Έκατσα και είδα όλα τα credits μπας και δείξει τίποτε παραπάνω αλλα δεν...είμαι σίγουρος όμως ότι για μα στιγμή που σηκώθηκα ότι είπε κάτι...θυμάται κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

2 άτομα που είδαν ότι ο Desmond μπήκε σε κατάσταση σοκ και λένε να ξαναμπεί στο Animus. Πώς και γιατί, δεν ξέρουμε.

 

 

 

η Λούσυ μάλλον templar είναι πάντως.αμα διαβάσεις τα mail της όταν βγεις από το ανιμους θα δεις ότι έχει μερικά "ύποπτα". στο τέλος αυτός που μιλάει είναι ο αρχι-assassin του σήμερα, ο william.m. δεν τα λέω με σιγουριά αλλά τα έχω διαβάσει από το AC wikia

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω πάρει την Auditore Edition και είμαι πολύ ευχαριστημένος με το παιχνιδάκι πάντως..

Περιμένουμε και τη συνέχεια βεβαίως βεβαίως :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...