Προς το περιεχόμενο

Κινητο για το Στρατό!!!


Leon07

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδες, σε λιγες εβδομαδες παρουσιαζεται ο αδερφος μου, στο στρατο.....

 

τι κινητα επιτρεπονται και πειτε ιδεες για αγορα κινητου με μεγαλη αυτονομια μπαταριας.....

 

Ευχαριστω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μολις αγορασα το Nokia 1661 για αυτο ακριβως το σκοπο. Εχει ραδιοφωνο και φακο, δεν εχει καμερα ( η οποια απαγορευεται στο στρατο), εγχρωμη οθονη, ακουστικα και το πιο σημαντικο? κοστιζει μολις 38ευρω απο πλαισιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει καμερα ( η οποια απαγορευεται στο στρατο)

 

Χαχαχαχαχαχα, καλό..............

 

Παίδες, πάρτε κινητό με "απ' όλα", απλά όχι τελευταίο / ακριβό μοντέλο, ώστε να έχετε το κεφάλι σας ήσυχο από τους κλέφτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τις πρωτες μερες λογικα ας παρει κατι απλο, να δει πως ειναι και τα πραγματα μεσα εκει και μετα μπορει να παρει και το δικο του.....

 

καλη η περιπτωση του Νοκια 1661.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oταν ημου εγω φανταρος δεν ειχαμε κινητα

σκεψου οτι ιδικοτικα ειχα οδηγος βροντοσαυρου

και μετα κοφτης στους καταπελτες

μετα οταν απολυομουν μας εφεραν το υγρο πυρ

χαχαχχααχαχαχαχαχαχχαχααχχαχαχααχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.000439 καλητερο απο το παραπανω samsung... :P απο γνωστους που τελειοσαν τωρα το στρατο ναι απαγορευεται η καμερα αλλα ολοι ειχαν :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα κινητακι της ξεφτιλας τις πρωτες μερες χωρις καμερα μπας και πεσει σε κανενα περιεργο λοχαγο.

μετα οταν την κανει για παραμεθωριο,ενα κινητο που να παιζει ιντερνετ με κανενα προγραμματακι, για να την παλευει λιγακι και να μαθαινει τι γινεται στον εηω κοσμο.

στην παραμεθωριο δεν κοιτουν καμερες κλπ,εκτος κι αν πεσεις στην περιπτωση.

ακομα ακομα και σε 2η εκπαιδευση μετα το κεντρο να πας,οπως πηγα εγω σπαρτη, λεγαμε τα καλαντα στην αναφορα τα χριστουγεννα και ειχαν βγαλει ολοι κινητακι και τραβουσαν βιντεο-μαζι με τους αξιωματικους!

και επειδη το οργανο εκανε λαθος στο μετρημα της αναφορα,ο λοχαγος θυμαμαι τον εριξε για καμψεις και τραγουδουσε παραλληλα τριγωνα καλαντα...

ποσο μα...κες εκει στο στρατο...

οπως και να χει,θελει ο μπροδα κινηατακι της ξεφτιλας που να κραταει η μπαταρια του,αν εχει και 2 μπαταρια ακομα καλυτερα,και να φορτιζει γρηγορα-εγω ειχα ενα αρχαιο νοκια που ηθελε 4 ωρες να φορτισει...δλδ βρασε ρυζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως αυτο! Το 1661 που σας ειπα πιο πανω θα το παρω τωρα στο κεντρο που μπαινω το φλεβαρη. Θα το κρατησω λογικα μεχρι και το τελος της δευτερης εκπαιδευσης (ειδικοτητας). Μετα θα μου φερουν το Iphone-ακι μου για τις μεγαλες βαρεμαρες στην παραμεθωριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
να προσεχεις επειδη πολλοι στον ε.σ. εχουν μακρυα τα χερια τους

 

Ειδικα στα κεντρα που μαζευεται και παρα πολυς κοσμος τα φαινομενα δεν ειναι σπανια! Παντως γενικα μην παιρνετε καλα κινητα στον στρατο ιδιαιτερα στο κεντρο γιατι υπαρχουν μεγαλες πιθανοτητες να καταστραφει σε καμια εκπαιδευση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους,

με 58.90 € πάντως έχετε κινητό που φορτίζει με τον ήλιο, FM ραδιόφωνο, φακό, ανοιχτή ακρόαση, χωρίς κάμερα και επιπλέον Mobile Tracker, που αναπτύχθηκε από τη Samsung προκειμένου να σας βοηθήσει, σε περίπτωση κλοπής, να εντοπίσετε το νέο κάτοχο του κινητού τηλεφώνου σας! ... SAMSUNG GT-E1107 CREST SOLAR

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.007008

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους,

με 58.90 € πάντως έχετε κινητό που φορτίζει με τον ήλιο, FM ραδιόφωνο, φακό, ανοιχτή ακρόαση, χωρίς κάμερα και επιπλέον Mobile Tracker, που αναπτύχθηκε από τη Samsung προκειμένου να σας βοηθήσει, σε περίπτωση κλοπής, να εντοπίσετε το νέο κάτοχο του κινητού τηλεφώνου σας! ... SAMSUNG GT-E1107 CREST SOLAR

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.007008

 

Καλή φάση αυτό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...