Προς το περιεχόμενο

Κινητο για το Στρατό!!!


Leon07

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
Καλή φάση αυτό!

 

Οντως πολυ εξυπνο να φορτιζει με τον ηλιο. Οχι τοσο χρησιμο feature για στρατιωτη, αλλα εξυπηρετει γενικα! Μακαρι να εβαζαν κατι αναλογο και σε κινητα με καλυτερα specs!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαχαχαχαχαχα, καλό..............

 

Παίδες, πάρτε κινητό με "απ' όλα", απλά όχι τελευταίο / ακριβό μοντέλο, ώστε να έχετε το κεφάλι σας ήσυχο από τους κλέφτες.

 

Εγω θα σου προτεινα για το κεντρο να παρεις/να παρει ο αδερφος σου, ενα κινητο χωρις καμερα, κατι απλο με ραδιο (να παλευονται οι σκοπιες :P)

Εμας μας κυνηγουσαν πολυ στο κεντρο για της καμερες. Ειναι αναλογος βεβαια σε τι διοικητη/λοχαγο κτλ θα πεσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 1661 νομίζω είναι το κινητό του ε.σ., σε φάση να νομίζεις οτι το μοιράζουν την μέρα που παρουσιάζεσαι. Εχει φακό , πολυ καλή μπαταρία και no camera.

Για το κέντρο πάρε αυτό, αφου πάρεις μετάθεση παρε οτι θες :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λιγο ασχετο αλλα o leon07 θα καταλαβει.ακομα περιμενω!!!!!!!!!!!!!σε εχω παρει 3000 τηλεφωνα απο 15 νουμερα διαφορετικα και αφου χτυπησουν και δεν το σηκωσεις μετα τα μπλοκαρεις!!!!!!!!γιατι?????????????περιμενω να με παρεις ενα τηλεφωνο η να μου στειλεις ενα μηνυμα.......γιατι κρυβεσαι???????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λιγο ασχετο αλλα o leon07 θα καταλαβει.ακομα περιμενω!!!!!!!!!!!!!σε εχω παρει 3000 τηλεφωνα απο 15 νουμερα διαφορετικα και αφου χτυπησουν και δεν το σηκωσεις μετα τα μπλοκαρεις!!!!!!!!γιατι?????????????περιμενω να με παρεις ενα τηλεφωνο η να μου στειλεις ενα μηνυμα.......γιατι κρυβεσαι???????

 

Ολα οκ φιλε μου.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σου πω leon παλι τα ιδια??κρυβεσαι παλι???γιατι???αν και φανταζομαι γιατι αλλα σηκωσε το η παρε με εσυ ενα τηλεφωνο!!!μην κρυβεσαι......περιμενωωωωωωωωω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σου πω leon παλι τα ιδια??κρυβεσαι παλι???γιατι???αν και φανταζομαι γιατι αλλα σηκωσε το η παρε με εσυ ενα τηλεφωνο!!!μην κρυβεσαι......περιμενωωωωωωωωω

 

Έλεος με τα offtopic!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν πάρει τη μετάθεσή του ή τέλος πάντων φύγει απ' το κέντρο, ένα απλό multimedia κινητό με μια κάμερα στα 2 MP για να τραβάει καμιά φωτογραφία και memory stick για να ακούει μουσικούλα θα ήταν ΟΚ. Και ένα Nintendo DS για να λιώνει στις σκοπιές -άκου με για το τελευταίο ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα το DS / PSP ειναι must μετα το κεντρο.

 

Οσο για τα κινητα, εγω στο κεντρο (και για τους 5 μηνες που ακολουθησαν το κεντρο μιας και η μοναδα μου ηταν φουτσα) ειχα το Samsung C170, το λεγομενο πατατακι. Με το ραδιοφωνακι του, με την μπαταρια που διαρκουσε, και πολυ λεπτο για να το κρυβω οπου γουσταρα. Το ειχα παρει και μολις 40 ευρω απο τον Γερμανο :-)

 

Οριστε και το λινκ για το site της Samsung

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα το DS / PSP ειναι must μετα το κεντρο.

 

απλα να ξερεις πως θα σε πλευριζει ο καθε πατατας εκει για να παιξει,και αν δεν εισαι τυπος που θα πει δεν το δινω σε κανεναν, καποιος θα του βγαλει τα ματια πριν απο εσενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικα στα κεντρα που μαζευεται και παρα πολυς κοσμος τα φαινομενα δεν ειναι σπανια! Παντως γενικα μην παιρνετε καλα κινητα στον στρατο ιδιαιτερα στο κεντρο γιατι υπαρχουν μεγαλες πιθανοτητες να καταστραφει σε καμια εκπαιδευση...

 

Alcatel one touch easy, κ ΤΟΜΠ Λεωνίδας το πάτησε κ το έχωσε στης λάσπες και δε έπαθε τίποτα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...