Προς το περιεχόμενο

Κινητο για το Στρατό!!!


Leon07

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σαμος 298 ΜΚΤ, κινητο με καμερα 20 μερες Φ.

Μιλας με κινητο χωρις καμερα, σε μη προβλεπομενο χωρο 10 με 20 μερες Φ.

Εχεις κινητο επανω σου σε μη προβλεπομενο χωρο 10 με 20 μερες Φ.

 

Τα ιδια και μεις, στο 502 Καβυλη στον Εβρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βρηκα και αυτο το Νοκια 3109, http://www.gsmarena.com/nokia_3109_classic-1994.php

 

Ουσιαστικα το δημοφιλες και πολυ καλο 3110 χωρις καμερα, δυστηχως στην Ελλαδα μονο δυο eshop το εχουν σε προπολεμικες τιμες...

 

http://www.e-mobile.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=313&category_id=29&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart

 

http://www.matrixstore.gr/index.php?target=products&product_id=175545

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Εγω πάντως το nokia 6600 που είχα ειχέ αποδειχθεί σκυλί.Έχουμε και λέμε εκσφενδονίστηκε πάνω σε ενα ερμάριο γιατί μου κόψανε την έξοδο και έπρεπε να παώ δρομολόγιο με την καμιονέτα (Π.Ν)

Έπεσε μεσα σε ασβέστη μετα απο αγγαρία , έπεσε Amita motion (δεν θυμάμαι τι γεύση ήταν) και τέλος οι κλασσικές σαβούρες που τρώει ενα κινητό.ΖΩΗ να έχει :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτός απο το να μην έχει κάμερα στο κέντρο γιατί μετά παίρνετε οτι θέλετε, κοιτάξτε να έχει και καλή αναμονή γιατί δεν υπάρχουν πολλές πρίζες στους θαλάμους και σε μερικά κέντρα απαγορεύονται τα πολύμπριζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο κινητό για το στρατό είναι το SE w950.

4gb σκληρό δίσκο, ραδιόφωνο, άπειρα mp3 και βιντεάκια, bluetooth, 3g, wap, touch screen και φυσικά ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΕΡΑ

Σκοπιά με ραδιόφωνο ή πρόγραμμα, ανάλογα με τη διάθεση ( feature της SE), χιπ-χοπ, έντεχνα , λαϊκά και στο wap οι αρθρογραφίες από το σάιτ του σπορ-φμ ή bitefight και ikariam & facebook. Μέχρι και αγώνα τσάμπιονς λίγκ τον γαύρο είχα δει, με 50 λεπτα του ευρώ, στρίμινγκ από το μέγκα μέσω κοσμοκάρτας :devil: .

 

Το καλύτερο όμως είναι ότι είναι προβλεπόμενο και ρίχνει πανηγυρικα άκυρα σε καραβανάδες που την έχουν δει ταξίαρχοι.

 

Τελευταία μέρα στο κέντρο, στο γραφείο του ΑΥΔΜ, υπολοχαγός, διοικητής πυροβολαρχίας, πολύ φωνακλάς αλλά παλικάρι.

Είμαι στο γραφείο μπροστά του και στρίβω να απορρίψω μια κλήση.

- Κινητό με κάμερα; 20 μέρες

-Ευχαριστώ :-D

Θα μου την ρίξετε;

-Εδώ την έχω χαρίσει σε άλλους κι άλλους, σ' εσένα θα την ρίξω;

-Ωραία , γιατί δεν έχει κάμερα :-D

-Δεν έχει κάμερα; Φερτο εδώ

Καλά θα μας τρελλάνεις; τέτοιο κινητό με touch και δεν έχει κάμερα;

-Επιτρέπεται;

-Λέγε ρε

- Κάποιοι έξω από εδώ κάνουν πραγματικά σοβαρές δουλείες και απαγορεύεται πραγματικά να έχεις κινητό με κάμερα :mrgreen:

-Σώπα ρε, και τι δουλεια κάνεις;

-Αν σας πω, μετά θα πρέπει να σας σκοτώσω :lol::lol::lol:

-ΤΣακίσου φύγε από δω ρε :P (σε φιλικό ύφος)

 

Άλλο, σε ένα από τα πιο δύσκολα φυλάκια της Ελλάδας, με πρόσφατη κλοπή πυρομαχικών και κατασταση προβλεπέ, χειρότερη από κέντρο, λοχαγός με ψιλή φωνούλα,σχεδόν γυναικεία, gλι και gνi, που σε πρήζει όσο δεν πάει.

Είμαι στο δωματιάκι που είχε αντί για ΚΨΜ και φορτίζω το κινητό μου και το ipod ενός φίλου

-Τι κινητό είναι αυτο (το επιθετό μου που έχει και λλλλι)

-Δεν έχει κάμερα (κοινώς ξεκουβάλα)

-Πώς γίνεται κινητό με οθόνη αφής να μην έχει κάμερα;Να το δω

-Νατο, δεν έχει κάμερα , το βλέπετε; (Στην ευελπίδων σας μάθανε τι είναι κάμερα; )

-Για μπες στο μενού

-Ορίστε, δεν έχει κάμερα, είναι προβλεπόμενο, την βλέπετε πουθενά;

-Δεν τη βλέπω, αλλά δεν μπορεί να μην έχει, έχει bluetooth?

-έχει

-ΚΑι πώς γίνεται να μην έχει κάμερα (είμαι καραβανάς, δεν μπορώ να σκέφτομαι και να μιλάω, ούτε να ακούω και να καταλαβαίνω)

-(Εκνευρισμένος)Το bluetooth είναι πρωτόκολλο επικοινωνίας 2 κινητών, η κάμερα είναι τεχνολογία λήψης εικόνας (όσοι τυχεροί ήταν στο δωμάτιο κυλιούνται κάτω από τα γέλια :o)

-(Μην βγάζοντας άκρη) Καλά, αυτό δίπλα όμως έχει καμερα ε;

-όχι, είναι το mp3 ενός φίλου μου

-Iphone δεν είναι ;

-(Είχες και στο χωριό σου α; ) Όχι είναι ipod, παίζει τραγούδια (mp3, u know) και δεν έχει κάμερα

Έφυγε τελικά και ακούγεται ομόφωνα: ΔΕΝ ΤΟΝ ΧΑΛΑΣΕ

 

Μόνο για κάτι τέτοια σκηνικά, είναι το καλύτερο κινητό για στρατό

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Καλησπερα

Για να μην ανοιγω νεο θεμα

παρουσιαστηκε ο αδερφος μου την τριτη και την κυριακη θα του παω ενα κινητο

 

εχω βρει αυτα Nokia 100 Nokia 1616

 

τα εχει παρει κανεις ; απο μπαταρια ειναι οκ;

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον φιλος εγω μπηκα με το blade περυσι,ουτε με το πηραν ουτε τιποτα.την εβγαλα με ραδιο ολη μερα σχεδον,τερματισα τα 2 angry birds,drag racing,paper toss,basketball shot και φυσικα το defender.Παρε οτι θες και προλογο μη ρως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...