Προς το περιεχόμενο

Ελληνικο site κοινωνικης δικτυωσης - Kolitaria.com


alexissssss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

οχι αλλα το παλικαρι δεν επιασε κανεναν απο τον λαιμο,γνωστοποιησε απλα οτι εχει φτιαξει το ταδε site και οποιος θελει μπορει να το τσεκαρει,εγγραφει κλπ

 

πολυ επιθετικοτητα χωρις λογο ρε συ derm δεν νομιζεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι αλλα το παλικαρι δεν επιασε κανεναν απο τον λαιμο,γνωστοποιησε απλα οτι εχει φτιαξει το ταδε site και οποιος θελει μπορει να το τσεκαρει,εγγραφει κλπ

 

πολυ επιθετικοτητα χωρις λογο ρε συ derm δεν νομιζεις?

 

Συμφωνω. Και εμενα δεν μου γεμιζει το ματι σε καμια περιπτωση για πολλους λογους (μερικοι αναφερθηκαν ηδη) αλλα οχι και ετσι. Οποιος εχει ενσταση ας την καταθεσει χωρις χαρακτηρισμους του τυπου "αφηστε τον καφε..." κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι αλλα το παλικαρι δεν επιασε κανεναν απο τον λαιμο,γνωστοποιησε απλα οτι εχει φτιαξει το ταδε site και οποιος θελει μπορει να το τσεκαρει,εγγραφει κλπ

 

πολυ επιθετικοτητα χωρις λογο ρε συ derm δεν νομιζεις?

 

Ναι ρε παιδάκι μου, απλώς δεν δέχομαι ούτε εγώ αλλά ούτε και κάποιοι άλλοι απ'ότι φαίνεται φτηνές αντιγραφές να μας τις πλασάρουν σαν "δημιουργήματα" δικά τους...

 

Ας δώσει μια απάντηση σε αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω. Και εμενα δεν μου γεμιζει το ματι σε καμια περιπτωση για πολλους λογους (μερικοι αναφερθηκαν ηδη) αλλα οχι και ετσι. Οποιος εχει ενσταση ας την καταθεσει χωρις χαρακτηρισμους του τυπου "αφηστε τον καφε..." κτλ.

 

σωστό σ αυτό έχεις δίκιο που λες...οι περισσότεροι απο δω μεσα οπως εγώ απλά σχολίασα αρνητικά την σελίδα του , χωρίς ειρωνεία. Απλά κάποιοι που χρησιμοποίησαν χαρακτηρισμούς είναι επειδή δεν ανέφερε ότι η σελίδα του είναι ενας φθηνός κλώνος του facebook και το παρουσίασε σαν δική του δημιουργία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

alexissssss το θέμα είναι πως εσύ είσαι αυτός που έκλεψε την πνευματική δημιουργία άλλων, όχι εμείς. Δεν είναι κακό να αντιγράφεις κάποιον, όταν φτάνεις στο σημείο όμως να κλέβεις αυτούσιες ιδέες, λογότυπα, γραφικά τότε είσαι απλά αποτυχημένος. Εύχομαι να πληρώσεις μεγάλες αποζημιώσεις σε αυτούς που εκμεταλεύεσαι τη δουλειά τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει παιδια ενα ειναι το συμπερασμα:

 

Οι πιο πολυ εδω μεσα ειστε οι θεοι του ιντερνετ μαλλον.

 

Πληροφοριακα γιατι ειναι κουραστικο να ασχολουμε με 1002 αγνωστους και τις γνωμες τους:

 

1. Εφοσον πολειται το συγκεκριμενο social script και το style του δεν κλεψαμε καμια ιδεα και αρα δεν ισχυει αυτο που λενε καποιοι εδω.

 

2. Η ονομασια kolitaria.com και .gr ειναι πληρωμενες και δεν εχουν καμια σχεση με αλλα site.

 

3. Αν ειχε μεσα ειδη 2000 μελη και κινηση και απλα δεν βλεπανε οι παραπανω πατνογνωστες την τορινη εικονα ξεκινηματος πιστευω δεν θα λεγανε κουβεντα.

 

4. Δεν σας ζητησε κανεις την γνωμη σας στο τι θα φτιαξουμε στο νετ και απλα παρουσιασαμε το site μας στο κοινο αλλα οσοι ειναι πικροχολη και κακοχαρακτηρες αντιδρουν ετσι και το μονο που προσφερανε μεχρι τωρα ειναι δυσφιμηση χωρις να τους εχουμε κανει κατι.

 

Αλλα κλασσικα ελληναρες πολυ μπλα μπλα και ποτε πραξη...

 

Και οπως λεει και ο σοφος...: "Μπροστα στην βλακεια ειναι και οι θεοι αδυναμοι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μου λες φιλε μου, εσεις το αγορασατε το script δηλαδη ??? Και επειδη το πουλαει καποιος δηλαδη σε κανει να νομιζεις οτι επιτρεπεται να αντιγραφεις το facebook ?????

 

Και οσο για το ποιος ειναι ελληναρας μπορουν ολοι να το καταλαβουν απο το ποιος ειναι τεμπελης και παει να κανει αρπαχτη εκμεταλευομενος την δουλεια καποιων αλλων που πραγματικα δουλεψαν για να πετυχουν κατι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει παιδια ενα ειναι το συμπερασμα:

Οι πιο πολυ εδω μεσα ειστε οι θεοι του ιντερνετ μαλλον.

Πληροφοριακα γιατι ειναι κουραστικο να ασχολουμε με 1002 αγνωστους και τις γνωμες τους:

...

3. Αν ειχε μεσα ειδη 2000 μελη και κινηση και απλα δεν βλεπανε οι παραπανω πατνογνωστες την τορινη εικονα ξεκινηματος πιστευω δεν θα λεγανε κουβεντα.

4. Δεν σας ζητησε κανεις την γνωμη σας στο τι θα φτιαξουμε στο νετ και απλα παρουσιασαμε το site μας στο κοινο αλλα οσοι ειναι πικροχολη και κακοχαρακτηρες αντιδρουν ετσι και το μονο που προσφερανε μεχρι τωρα ειναι δυσφιμηση χωρις να τους εχουμε κανει κατι.

...

Αλλα κλασσικα ελληναρες πολυ μπλα μπλα και ποτε πραξη...

...

Και οπως λεει και ο σοφος...: "Μπροστα στην βλακεια ειναι και οι θεοι αδυναμοι"

Αλέξη πρέπει να μάθεις ότι όταν παρουσιάζεις και προωθείς κάτι, πρέπει να είσαι έτοιμος να δεχτείς κριτική και το κυριότερο αυτή την κριτική να την χρησιμοποιήσεις εις όφελος σου. Αν θεωρείς ότι το site σου είναι τέλειο (που δεν είναι) και ότι δε σε ενδιαφέρει η κριτική των άλλων, απλά οι "κουτοί" ήταν αυτοί που ασχολήθηκαν με το site σου (βάζω και τον εαυτό μου μέσα). Δε θέλω απάντηση, γιατί αφού δε σε ενδιαφέρει η γνώμη μου, απλά και η δική σου απάντηση θα πάει εκεί που δε γράφει το μελάνι.

 

Ευχαριστώ

 

ΥΓ: Στα υπόψη ότι στους όρους του forum γράφει

"Να μην συμμετέχουν στο forum με σκοπό τη διαφήμιση προϊόντων ή υπηρεσιών."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγάκι δύσκολο να μπορέσεις να βρεις κόσμο, μιας και υπάρχουν και από αυτά μπόλικα.

 

Όσο για το script, χρησιμοποιούν το Social Engine (http://www.socialengine.net/) και δεν κάνανε καμία αντιγραφή. Απλώς το συγκεκριμένο script που πωλείται νόμιμα δέχεται themes και ένα από αυτά είναι και αυτό που μοιάζει με το Facebook, κάτι που αλλάξανε όπως είδα.

 

Απλώς παιδιά να μην είναι nulled γιατί αν μαζέψετε κόσμο και πάτε καλά θα έχετε πρόβλημα μετά (αν γίνει κάποιο report πχ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω με τον χρηστη isay τα ειπε πολυ ευγλωττα.

 

Επισης εχει δικιο οταν λεει :

 

Στα υπόψη ότι στους όρους του forum γράφει

"Να μην συμμετέχουν στο forum με σκοπό τη διαφήμιση προϊόντων ή υπηρεσιών."

 

Αυτο το ειχα επισημανει και εγω στην πρωτη σελιδα.

 

Εμενα πρωτιστα με απασχολει οτι ο κυριος που ξεκινησε το θεμα παραβιαζει τους κανονισμους του site.

 

Κατα δευτερο λογο η ολη παρουσιαση του site αυτου ειναι σαν κακογουστο αστειο.Πληρης αντιγραφη ασε που προκυπτουν ενα σωρο νομικα θεματα που δεν ειναι της αρμοδιοτητας μου και ουτε εχω τον χρονο και την διαθεση να αναλυσω.

 

Με μια συνοπτικη φραση παραβιαση των κανονισμων του insomnia και κακογουστη αναμηση ηδη υπαρχουσας ιδεας.Γιατι λοιπον οταν καποιος κανει αυτα δεν εχω δικαιωμα να αντιδρασω και να πω ευθεως την γνωμη μου?Αν ειναι καποιος πολυ ευαισθητος στην κριτικη ας μην προβαινει σε παρομοιες ενεργειες αν και η ευγενεια,συμφωνω πως πρεπει να ειναι απαραιτητο στοιχειο της κριτικης μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά βάσει των κανονισμών του insomnia επιτρέπεται να δημοσιεύουμε την σελίδα μας στην ενότητα του internet με σκοπό να ζητήσουμε την γνώμη την υπολοίπων μελών .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...