Προς το περιεχόμενο

πανελλήνιες εξετάσεις


konstantina_ena

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αρα να υποθεσω οτι εισαι τουλαχιστον 30 ετων!κ μαλιστα ετοιμη να τρεχεις κ Μεσολογγι για σπουδες!Ευγε!Οχι για την επιτυχια στις εξετασεις αλλα για την αποφαση σου (διοτι αυτη ειναι η πραγματικη επιτυχια στην περιπτωση σου)

 

Για την ιστορια να πω οτι εχω γνωρισει ατομο 32 ετων να αρχιζει σπουδες Ιατρικης στην Βουλγαρια!Νομιζω τωρα ειναι στο πτυχιο πλεον

 

Μόλις τα έκλεισα!!!Θα προσπαθήσω να έρθω εδώ με μεταγραφή λόγω οικονομικής στενότητας(με βάση τα νεα κριτήρια της διαμαντοπούλου διαφορετικά ΄θα γραφτώ και του χρόνου θα δώσω πάλι)Σε υχαριστώ πάρα πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια!!!Να πώ την αλήθεια και εγω ιεκ εχω βγάλει οικονομικό και ξεκίνησα και οικονομική σχολή αλλά του χρόνου με βλέπω για μαθηματικό!!!!Καλα 37 να τελειώσω !!!!!!!Δεν πειράζει αρκεί να κάνεις αυτό που σου αρέσει η μάθηση δεν έχει ποτέ τέλος!!!!:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 367
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Παιδια στα ΤΕΙ ισχυει Α και Β εξαμηνο για την εισαγωγη/εγγραφη ή ολα ξεκινανε απο το Α εξαμηνο ?

 

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια στα ΤΕΙ ισχυει Α και Β εξαμηνο για την εισαγωγη/εγγραφη ή ολα ξεκινανε απο το Α εξαμηνο ?

 

Ευχαριστω.

 

Μέχρι πέρυσι ίσχυε το πρώτο, συγκεκριμένα στην ιστοσελίδα του υπουργείου εκτός από τη σχολή στην οποία πέρασες και τη σειρά σου, αναγραφόταν και το εξάμηνο στο οποίο πέρασες. Από φέτος φαίνεται να καταργήθηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι πέρυσι ίσχυε το πρώτο, συγκεκριμένα στην ιστοσελίδα του υπουργείου εκτός από τη σχολή στην οποία πέρασες και τη σειρά σου, αναγραφόταν και το εξάμηνο στο οποίο πέρασες. Από φέτος φαίνεται να καταργήθηκε.

 

Ευχαριστω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οργάνωση και διοίκηση επιχειρήσεων στο πανεπιστήμιο μακεδονίας(1η επιλογή)

 

συγχαριτήρια σε όλα τα παιδιά που έδωσαν φέτος ανεξαρτήτως αποτελέσματος

τώρα αρχίζουν τα ωραία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Γεια θα θελα να ρωτησω κατι σχετικα με τις πανελληνιες.οποιος ξερει και μπορει ας με βοηθησει..

Λοιπον θελω να ξαναδωσω όμως στοχευω για μια συγκεκριμενη σχολη του τεταρτου πεδιου –μηχανικων.νομιζω ότι πρεπει να διαβασω μαθηματικα και φυσικη κατευθυνσης.χρειαζεται να διαβασω και καποιο άλλο?νομιζω πως δεν μου είναι απαραιτητα όλα τα μαθηματα της κατευθυνσης..η είναι? Κ επισης χρειαζεται να δωσω κ μαθηματικα γενικης .ε? οποιος ξερεις ας με βοηθησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια θα θελα να ρωτησω κατι σχετικα με τις πανελληνιες.οποιος ξερει και μπορει ας με βοηθησει..

Λοιπον θελω να ξαναδωσω όμως στοχευω για μια συγκεκριμενη σχολη του τεταρτου πεδιου –μηχανικων.νομιζω ότι πρεπει να διαβασω μαθηματικα και φυσικη κατευθυνσης.χρειαζεται να διαβασω και καποιο άλλο?νομιζω πως δεν μου είναι απαραιτητα όλα τα μαθηματα της κατευθυνσης..η είναι? Κ επισης χρειαζεται να δωσω κ μαθηματικα γενικης .ε? οποιος ξερεις ας με βοηθησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...