Προς το περιεχόμενο

Sony Ericsson Vivaz


alexkan85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

συμφωνω οτι το vivaz εχει απο τις καλυτερες καμερες σε κινητα τηλεφωνα και σιγουρα απο τις πιο πληρεις σε οτι εχει να κανει με βιντεο και ρυθμισεις....ομως και το καλυτερο camera phone της αγορας δυσκολα συναγωνιζεται την cybershot που κανει 120ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Πιστευω οτι μπορει να υπαρξει συγκριση, αλλα παντα οι ψηφιακες μηχανες θα ειναι καλυτερες στον τομεα της φωτογραφιας, και αυτο γιατι υπαρχουν κοινα συμφεροντα και οι εταιριες δεν θα θελανε να σταματησει ο κοσμος να αγοραζει ψηφιακες μηχανες. Θα ηθελα να ενημερωσω ολου τους φιλους, οτι στο youtube διεξαγεται διαγωνισμος για το καλυτερο βιντεο απο το Vivaz. http://www.youtube.com/group/VIVAZsonyericsson . Οσοι ειναι Ολυμπιακοι, και θελουν,ας ψηφισουν το βιντεο μου απο το Καραισκακι στον αγωνα Ολυμπιακος-Ξανθη. η ψηφος ειναι τα κουμπια ' like it' or 'hate it'.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

i just loved it!!!lol

 

παντως το θεμα με την συγκριση ψηφιακων-κινητων θα ειναι παντα υπερ των ψηφιακων κυριως λογω μεγεθους αν καποιος κατασκευαστης βαλει στο κινητο καο φακο αυτοματως το παχος παει πανω απο 17mm και το κινητο θεωρειται χοντρο και αντιεμπορικο.......τι να πεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το interface του είναι ίδιο με αυτό του Satio; Με το δεύτερο έχω παίξει λιγάκι και 2 σχόλια έχω να κάνω που μάλλον ισχύουν και για το Vivaz: Τρομερή φώτο με πολύ δυνατό φλας, τραγικό interface!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το interface μοιαζει με του σατιο με μονη διαφορα την standby Οθονη που υποστηριζει πλεον 5 διαφορετικα παραθυρα γνκ ειναι πιο συμμαζεμενο απο το σατιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά να ρωτήσω λίγο κάτι άλλο,

στην cosmote και στην vodafone ξέρετε αν τo κινητό τo δίνουν με τo λογότυπο τους επάνω και το αντίστοιχο λογισμικό τους?

επειδή λέω να το πάρω θα προτιμούσα να είναι καθαρό σαν συσκευή...

 

thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά please help me, η προσφορα της vodafone είναι αρκετά καλύτερη από της cosmote, αλλα πήγα από τo πλαίσιο και μου είπαν ότι τo κινητό διατίθεται μονο σε vodafone live!

τι να κάνω? δεν βγαίνει αυτό τo vodafon live από την συσκευή??

 

δεν θέλω vodafone live k δεν ξέρω τι να επιλέξω τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν ξερω για το συγκεκριμενο μοντελο, αλλα νομιζω τρεχει symbian. Με βαση τα οσα ξερω για αυτο το λειτουργικο απο αλλες συσκευες, δεν βλεπω τον λογο να μην γινεται. Μην σε παιρνω στον λαιμο μου ομως. Για ψαξε στον γουγλη debranding sony ericsson vivaz, ειμαι σιγουρος πως πολλοι θα το εχουν θελησει αυτο.

 

Παντως επειδη το symbian ειναι αρκετα παραμετροποιησιμο λειτουργικο να σου πω πως μπορεις (μπακαλιστικο, i know) να "κρυψεις" καθε εικονιδιο κλπ που θυμιζει vodafone στο μενου του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι εννοεις?

 

δεν βλέπω να έχουν σημαντικές διαφορές αυτές οι δύο συσκευές και το ομνια υπαρχει εδώ και πολύ καιρό ,ακόμα και στη τιμή δεν είναι καλύτερο το ερικσον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά την πρώτη φόρτιση ποσο την αφήσατε?

χρειάζεται όπως παλιά 12 ώρες?

Γιατί πότε χρειαζόταν 12 ώρες;

Πριν από 10+ χρόνια με τις μπαταρίες νικελίου-καδμίου;

 

Θα το φορτίσεις μέχρι να δείξει η ένδειξη ότι φόρτισε. Ούτε λεπτό παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...