Προς το περιεχόμενο

Sony Ericsson Vivaz


alexkan85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οκ thankssss

 

---------- Προσθήκη στις 23:24 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 18:05 ----------

 

παιδιά ξέρει κανεις πως θα μεταφέρω από τo SΕ Κ610 τις επαφές μου όλες μαζί στο vivaz? έχω εγκατάστση το pc suite, έχω κάνει συγχρωνισμο τις επαφές από το Κ610 αλλα δεν μπορώ να τις μεταφέρω στο vivaz, έχεις κάποιος κάποια ιδέα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
To i8910 HD όταν κυκλοφόρησε έκανε 600 γιούρα. Άρα είναι αρκετά φτηνότερο το se.

 

τώρα όμως που επεσε η τιμή του όμνια στα επίπεδα του βιβαζ ποιό από τα δύο θα διαλέγαμε και γιατί, το ερώτημα το θέτω γιατί είναι υποψήφια στην επιδότηση που σύντομα θα πάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
τώρα όμως που επεσε η τιμή του όμνια στα επίπεδα του βιβαζ ποιό από τα δύο θα διαλέγαμε και γιατί, το ερώτημα το θέτω γιατί είναι υποψήφια στην επιδότηση που σύντομα θα πάρω.

 

Προσωπικα θα επαιρνα ΟΜΝΙΑ. Εχει αρκετα μεγαλυτερη οθονη το οποιο ειναι καλυτερο σε θεματα browsing και multimedia. Για μενα αυτο και μονο αρκει.

 

Ασχετο, φοβερη υπογραφη λολ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα θα επαιρνα ΟΜΝΙΑ. Εχει αρκετα μεγαλυτερη οθονη το οποιο ειναι καλυτερο σε θεματα browsing και multimedia. Για μενα αυτο και μονο αρκει.

 

Ασχετο, φοβερη υπογραφη λολ!

 

ευχαριστώ πολύ ,και εγώ στο ΟΜΝΙΑ καταλήγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ πολύ ,και εγώ στο ΟΜΝΙΑ καταλήγω

 

Και εγώ που έχω ήδη το omnia, αυτό θα έπαιρνα πάλι, συγκρίνοντάς τα. Τα κινητά αυτά έχουν τα ίδια χαρακτηριστικά πάνω-κάτω. Αλλά το omnia έχει ένα τεράστιο μειονέκτημα. Την samsung hellas. Που σημαίνει υποστήριξη ΜΗΔΕΝ, αναβάθμιση firmware ΠΟΤΕ.

Καμία σχέση με την ελληνική SE που κυκλοφορεί πάντα 5-6 νέες εκδόσεις fw για κάθε μοντέλο, λύνοντας αρκετά προβληματάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ που έχω ήδη το omnia, αυτό θα έπαιρνα πάλι, συγκρίνοντάς τα. Τα κινητά αυτά έχουν τα ίδια χαρακτηριστικά πάνω-κάτω. Αλλά το omnia έχει ένα τεράστιο μειονέκτημα. Την samsung hellas. Που σημαίνει υποστήριξη ΜΗΔΕΝ, αναβάθμιση firmware ΠΟΤΕ.

Καμία σχέση με την ελληνική SE που κυκλοφορεί πάντα 5-6 νέες εκδόσεις fw για κάθε μοντέλο, λύνοντας αρκετά προβληματάκια.

 

αυτο θα ήταν πρόβλημα αν είχα σκοπό να κρατήσω μια συσκευή 2+ χρόνια ,αλλά τα κινητά έχουν καταντήσει τόσο αναλώσιμα που δε με απασχολεί τι θα συμβεί πέραν της εγγύησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο θα ήταν πρόβλημα αν είχα σκοπό να κρατήσω μια συσκευή 2+ χρόνια ,αλλά τα κινητά έχουν καταντήσει τόσο αναλώσιμα που δε με απασχολεί τι θα συμβεί πέραν της εγγύησης.

 

Ποιος μίλησε για πέραν της εγγύησης; Αυτό είναι ανέκδοτο από μόνο του.

Για εντός μιλάμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω επιδοτηση 400 ευρω και ψηνομαι να παρω το vivaz.ωραιο ειναι αλλα απο την αλλη λεω να δωσω κατι παραπανω και να παρω το iphone. τι να κανω; αξιζει το iphone τα λεφτα του σε σχεση με το vivaz; αυτο που ξερω ειναι οτι το vivaz ειναι καλυτερο σε φωτογραφια και βιντεο ενω το iphone εχει γρηγορο επεξεργαστη για ιντερνετ και εφαρμογες. please help!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω επιδοτηση 400 ευρω και ψηνομαι να παρω το vivaz.ωραιο ειναι αλλα απο την αλλη λεω να δωσω κατι παραπανω και να παρω το iphone. τι να κανω; αξιζει το iphone τα λεφτα του σε σχεση με το vivaz; αυτο που ξερω ειναι οτι το vivaz ειναι καλυτερο σε φωτογραφια και βιντεο ενω το iphone εχει γρηγορο επεξεργαστη για ιντερνετ και εφαρμογες. please help!!!!!!!!!!!

 

ναι όντως είναι πολύ πιο γρήγορο το iphone, ειδικά όταν αλλάζεις photos... αλλα δεν έχει κάμερα ούτε HD Video 720p

 

εγώ έχω τo vivaz , δεν εδωσα αλλα 200 για να το παρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tη νυχτα τραβαει καλες φωτο και βιντεο ή ειναι μαπα....?

 

δεν έχω τραβήξει πολλές φωτό αλλα μια φορα πουτράβηξα βραδυ ήταν καλή, απλά δεν έχει flash να ξέρετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διλαδη αν εισαι μεσα σε κλαμπακι που ειναι πολυ χαμηλος ο φωτισμος θα φενεται τιποτα στη φωτο...? Δεν ξερω ειμαι σε μεγαλο διλημμα. Εχω κλεισει το vivaz καθως εμφανισιακα μου αρεσε παρα πολυ και εχει και το ατου του hd video αλλα μολις εμαθα ότι δεν εχει flash ξενερωσα. Βρηκα σε ιδια τιμη το Samsung Pixon 12 το οποιο ειναι με 12mp και flash αλλα βεβαια δεν εχει hd video αλλα αναληση 720x480. Επισης απο οτι ειδα η μπαταρια του vivaz κραταει πολυ περισσοτερο απο του pixon. Τωρα δεν ξερω ποιο να παρω. Μεχρι Τεταρτη πρωι πρεπει να εχω αποφασισει. Για βοηθηστε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διλαδη αν εισαι μεσα σε κλαμπακι που ειναι πολυ χαμηλος ο φωτισμος θα φενεται τιποτα στη φωτο...? Δεν ξερω ειμαι σε μεγαλο διλημμα. Εχω κλεισει το vivaz καθως εμφανισιακα μου αρεσε παρα πολυ και εχει και το ατου του hd video αλλα μολις εμαθα ότι δεν εχει flash ξενερωσα. Βρηκα σε ιδια τιμη το Samsung Pixon 12 το οποιο ειναι με 12mp και flash αλλα βεβαια δεν εχει hd video αλλα αναληση 720x480. Επισης απο οτι ειδα η μπαταρια του vivaz κραταει πολυ περισσοτερο απο του pixon. Τωρα δεν ξερω ποιο να παρω. Μεχρι Τεταρτη πρωι πρεπει να εχω αποφασισει. Για βοηθηστε....

 

κοίτα εγώ δεν είμαι fun της samsung στα κινητά.. μου άρεσε k το omnia 2 αλλα προτίμησα το SΕ, τo βραδυ στο clubάκι δεν νομίζω να καταφέρεις να βγάλεις photo σωστή.. έχει σταθεροποιητή αλλα και πάλι δύσκολα... τo video είναι αρκετά καλο για κινητό, αλλα και πάλι τo βραδυ μην νομίζεις ότι θα βγάλεις και τo super video...

σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένος...

τo γεμίζω προγράμματα και τώρα είμαι στην φάση να βάλω navigator αλλα ακόμα δεν τo έχω καταφέρει...

 

για internet είναι αρκετά καλο. msn skype facebook κτλ βάζεις και μιλάς μια χαρά

video από youtube βλέπεις τέλεια

αυτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω μεχρι τεταρτη πρεπει να εχω αποφασισει. δεν ξερω σε αυτα τα λεφτα τι να παρω.παντως ολοι μου λενε οτι να παρω το iphone γιατι ειναι σαν υπολογιστης. απλα αναρωτιεμαι αν το vivaz αν ειναι και αυτο γρηγορο γιατι ειδαι οτι εχει καλο επεξεργστή. βασικά ποια ειναι τα μειονεκτηματα του vivaz;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...