Προς το περιεχόμενο

Wind F2G 1,5 GB


endeka

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω το HTC TOUCH HD.

Εχω ενεργοποιήσει την προσφορά απο την αρχή αρα εχω 1,5Gb.

Την Δευτέρα λόγω του οτι ήθελα να μιλήσω με βιντεοκλήση με την κοπέλα μου έβαλα την whats up της αδερφης μου.

Αφου μίλησα ξαναέβαλα την κάρτα και έκανε αυτόματη ενημέρωση ρυθμίσεων.

Επειδή δεν ήμουν σίγουρος αν είναι οι σωστές(που δεν ήταν..) λέω θα μπώ δοκιμαστικά 2-3 φορές και θα τσεκάρω το υπόλοιπο πιο τακτά για να δω τι γίνεται.

Έτσι και εγινε μπήκα τουλάχιστον 3 φορές σε διαφορετικές ώρες και το υπόλοιπο έμενε αναλοίωτο στα 6,8€.

Σήμερα και ενω ειχα 6,68€ υπόλοιπο (λόγω μιας κλησης) και ενω σέρφαρα απο το λαπτοπ,μου κόβεται το ιντερνετ..

Την ψυλιάζομαι την υπόθεση και παίρνω τηλ το 1269..

Υπόλοιπο?

-35€ !!!!!

Πλάκα μου κάνουν?

Μια ειδοποίηση χαμηλού υπολοίπου?

Κάτι?

Το υπόλοιπο γιατι δεν έπεφτε τις άλλες 3-4 φορές και τώρα βούτηξε στα -35?

Τι γίνεται ρε παιδιά???

 

---------- Προσθήκη 19-05-2010 στις 00:07 ---------- Προηγούμενο μήνυμα 18-05-2010 στις 23:41 ----------

 

Ρε παιδια θα τρελαθω δεν το ακουσα καλα πριν..

-340€ μου λεει!!

τριακοσια σαραντα ευρω!!

ρε πανε καλα?!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το HTC TOUCH HD.

Εχω ενεργοποιήσει την προσφορά απο την αρχή αρα εχω 1,5Gb.

Την Δευτέρα λόγω του οτι ήθελα να μιλήσω με βιντεοκλήση με την κοπέλα μου έβαλα την whats up της αδερφης μου.

Αφου μίλησα ξαναέβαλα την κάρτα και έκανε αυτόματη ενημέρωση ρυθμίσεων.

Επειδή δεν ήμουν σίγουρος αν είναι οι σωστές(που δεν ήταν..) λέω θα μπώ δοκιμαστικά 2-3 φορές και θα τσεκάρω το υπόλοιπο πιο τακτά για να δω τι γίνεται.

Έτσι και εγινε μπήκα τουλάχιστον 3 φορές σε διαφορετικές ώρες και το υπόλοιπο έμενε αναλοίωτο στα 6,8€.

Σήμερα και ενω ειχα 6,68€ υπόλοιπο (λόγω μιας κλησης) και ενω σέρφαρα απο το λαπτοπ,μου κόβεται το ιντερνετ..

Την ψυλιάζομαι την υπόθεση και παίρνω τηλ το 1269..

Υπόλοιπο?

-35€ !!!!!

Πλάκα μου κάνουν?

Μια ειδοποίηση χαμηλού υπολοίπου?

Κάτι?

Το υπόλοιπο γιατι δεν έπεφτε τις άλλες 3-4 φορές και τώρα βούτηξε στα -35?

Τι γίνεται ρε παιδιά???

 

---------- Προσθήκη 19-05-2010 στις 00:07 ---------- Προηγούμενο μήνυμα 18-05-2010 στις 23:41 ----------

 

Ρε παιδια θα τρελαθω δεν το ακουσα καλα πριν..

-340€ μου λεει!!

τριακοσια σαραντα ευρω!!

ρε πανε καλα?!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια θα τρελαθω δεν το ακουσα καλα πριν..

-340€ μου λεει!!

τριακοσια σαραντα ευρω!!

ρε πανε καλα?!!!!!

Ωχ :shock:

Μου έβαλες ψύλλους στα αυτιά και έλεγξα το δικό μου υπόλοιπο - είχα να το κοιτάξω κανά μήνα. Όλα καλά.

 

Είσαι σίγουρος ότι δε ξεπέρασες το όριο? Πόσα ΜΒ έχει γράψει ο μετρητής του κινητού (UP/DOWN)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια θα τρελαθω δεν το ακουσα καλα πριν..

-340€ μου λεει!!

τριακοσια σαραντα ευρω!!

ρε πανε καλα?!!!!!

Ωχ :shock:

Μου έβαλες ψύλλους στα αυτιά και έλεγξα το δικό μου υπόλοιπο - είχα να το κοιτάξω κανά μήνα. Όλα καλά.

 

Είσαι σίγουρος ότι δε ξεπέρασες το όριο? Πόσα ΜΒ έχει γράψει ο μετρητής του κινητού (UP/DOWN)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι θεμα οριου φίλε μου αλλά το οτι αλλαξαν οι ρυθμισεις κ απ οτι καταλαβα συνδεοταν χρεωνοντας την ΣΙΜ και οχι την Σιμ μεσω της προσφορας.

Η τεραστια ενσταση μου ειναι οτι πας να στειλεις ενα κωλομνμα και σου λεω το υπολοιπο δεν επαρκει-ανανεωστε και εδω εφτασε να μου φαει 340 € για να μου κοψει την συνδεση!!

και τις 3 πρωτες φορες που μπηκα με αλλαγμενες τις ρυθμισεις μετα απο reset του HTC, το υπολοιπο μου παρεμενε σταθερο..

και δεν μιλαμε για 1 ωρα μιλάμε για 2 μέρες!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι θεμα οριου φίλε μου αλλά το οτι αλλαξαν οι ρυθμισεις κ απ οτι καταλαβα συνδεοταν χρεωνοντας την ΣΙΜ και οχι την Σιμ μεσω της προσφορας.

Η τεραστια ενσταση μου ειναι οτι πας να στειλεις ενα κωλομνμα και σου λεω το υπολοιπο δεν επαρκει-ανανεωστε και εδω εφτασε να μου φαει 340 € για να μου κοψει την συνδεση!!

και τις 3 πρωτες φορες που μπηκα με αλλαγμενες τις ρυθμισεις μετα απο reset του HTC, το υπολοιπο μου παρεμενε σταθερο..

και δεν μιλαμε για 1 ωρα μιλάμε για 2 μέρες!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η λυση ειναι απλη! σπαστε την sim !

 

και οπως ειπε και ο "chaplin1981" "μακρυα απο την wind.."

 

στοιχημα 100 ευρω οτι σε λιγο καιρο θα σκασουν θεματα με αρνητικα υπολοιπα με 2ψηφιο και 3ψηφιο αριθμο ... :shifty:

 

αν και αυτο με το αρνητικο υπολοιπο δεν μπορω να το καταλαβω... ειναι νομιμο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η λυση ειναι απλη! σπαστε την sim !

 

και οπως ειπε και ο "chaplin1981" "μακρυα απο την wind.."

 

στοιχημα 100 ευρω οτι σε λιγο καιρο θα σκασουν θεματα με αρνητικα υπολοιπα με 2ψηφιο και 3ψηφιο αριθμο ... :shifty:

 

αν και αυτο με το αρνητικο υπολοιπο δεν μπορω να το καταλαβω... ειναι νομιμο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.Εγώ όπως σας γράφω πιο πάνω δεν αντιμετωπιζω τέτοια προβλήματα.1500 SMS κ 1500 χρόνος επίσης κ 1.5 gb για την ώρα κανονικά.Αλλά χρησιμοποιώ το iPhone από το οποίο δεν έχω βγάλει την κάρτα που έχει....

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.Εγώ όπως σας γράφω πιο πάνω δεν αντιμετωπιζω τέτοια προβλήματα.1500 SMS κ 1500 χρόνος επίσης κ 1.5 gb για την ώρα κανονικά.Αλλά χρησιμοποιώ το iPhone από το οποίο δεν έχω βγάλει την κάρτα που έχει....

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Για να λέμε τα καλά εκτός απο τα κακά..

Την επόμενη ημέρα πήρα τηλ στην wind της πόλης μου και η κοπελιά εκεί μου είπε θα στείλει mail&θα περιμένω 2 μέρες να επικοινωνήσουν απο τα κεντρικά μαζί μου..

Δεν επικοινώνησε κάποιος..

Λόγω του οτι εφυγα για μινι διακοπούλες Κεφαλονιά και βρέθηκα στο εκει τοπικο κατάστημα -Αργοστόλι-μπήκα να δω τι γίνεται.(Μετά απο 4-5 μέρες απο το mail ολο αυτό)

Πολύ εξυπηρετικοί όλοι τους μπορω να πώ,μου έδωσαν ενα κινητο για να επικοινωνησω με το 1260.

Αμμεσα βγήκε ενας νεαρος ο οποίος πριν προλάβω καλά καλά να ολοκληρώσω,μου είπε,εντάξει κύριε μου θα σας πιστώσω-μηδενίσω το ποσό για να έχετε πάλι ευχέρεια να κάνετε χρήση της προσφοράς..απλά θα πάρει 2 μέρες.

Η αλήθεια είναι έμεινα λίγο μακάκας γιατι είχα προετοιμαστεί ψυχολογικά για αντιπαράθεση..

Αντ' αυτού με διαβεβαίωσε οτι δεν θα υπάρχει κανένα άλλο πρόβλημα.

Οπερ και εγένετο μετά απο λιγότερο απο 2 μέρες μηδένισε το υπόλοιπο,έβαλα κάρτα&τώρα που μιλάμε έχω ολόκληρη την προσφορά ως ίσχυε με τα 1500 λεπτά-1500 sms-1500Μb..

Τι να πώ..

Μπράβο στην Wind εχει εναν ικανοποιημένο(για τώρα) πελάτη καρτοκινητής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω του οτι εφυγα για μινι διακοπούλες Κεφαλονιά και βρέθηκα στο εκει τοπικο κατάστημα -Αργοστόλι-μπήκα να δω τι γίνεται.(Μετά απο 4-5 μέρες απο το mail ολο αυτό)

Πολύ εξυπηρετικοί όλοι τους μπορω να πώ,μου έδωσαν ενα κινητο για να επικοινωνησω με το 1260.

Αμμεσα βγήκε ενας νεαρος ο οποίος πριν προλάβω καλά καλά να ολοκληρώσω,μου είπε,εντάξει κύριε μου θα σας πιστώσω-μηδενίσω το ποσό για να έχετε πάλι ευχέρεια να κάνετε χρήση της προσφοράς..απλά θα πάρει 2 μέρες.

Η αλήθεια είναι έμεινα λίγο μακάκας γιατι είχα προετοιμαστεί ψυχολογικά για αντιπαράθεση..

 

 

σε εξυπηρέτησαν στο αργοστόλι??σπάνιο πράμα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...