Προς το περιεχόμενο

Διμηνη Μετατροπη Σωματος


buzzad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω μια πρωτεΐνη για γράμμωση και ενδυνάμωση. Είμαι μεταξύ αυτής και αυτής. Η πρώτη είναι 100% whey και επώνυμη (για μένα που είμαι ακόμη άσχετος), ενώ η δεύτερη έρχεται πολύ πιο οικονομική αλλά δεν είναι 100% whey και δεν την ξέρω καθόλου. Μπορεί να βοηθήσει κάποιος? Δεν θέλω με τίποτα να πάρω λίπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 235
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Δεν μιλαει για το λιπος που εχουμε εμεις στο σωμα μας αλλα στο λιπος που περνουμε απο τις τροφες . Βελτιωνει την πεψη .

 

δεν εχει σημασια τα λιπη ειναι εξ ορισμου αδιαλυτα στο νερο. και οταν πινεις νερο την ωρα που τρως δυσκολευεις την πεψη γτ αραιωνει το γαστρικο υγρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει σημασια τα λιπη ειναι εξ ορισμου αδιαλυτα στο νερο. και οταν πινεις νερο την ωρα που τρως δυσκολευεις την πεψη γτ αραιωνει το γαστρικο υγρο

 

Aυτο για το γαστρικο υγρο ισχυ...

μας το ειχαν πει στην πρωτη γυμνασιου και το θυμαμαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την EAS πάρε.

 

Ένα κιλό θα φτάσει για τίποτα, ή μία που θα την πάρω και μία που θα είμαι να ξανααγοράζω? Και με λίγο googling, είδα ότι και την άλλη την ξέρουν και την συστήνουν κάππιοι, αλλά όχι πολλά πράγματα. Συνεχίζεις να λες για την EAS? Αν ναι, θα την πάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το νερό λιπαίνει τις κλειδώσεις; Ε;

Το νερό βοηθάει στην πέψη; Ξανά Ε;

Για τη πέψη δεν θα πω κάτι άλλο, τα είπε παραπάνω η χημ. μηχ. Για τις κλειδώσεις, για πείτε μου λίγο... κολυμπάνε σε νερό στο φυσιολογικό τους και αν τελειώσει αρχίζουν οι τριβές; Είστε σίγουροι;

Εγώ πάντως όταν πίνω πολύ νερό, μόνο κακό βλέπω. Εκεί που τρέχω με πιάνει κατούρημα και μειώνεται η απόδοση. :lol:

Οπότε το πολύ είναι λάθος. Πίνετε αρκετό.

 

Όταν βλέπω mix grill συμβουλές men's health εκνευρίζομαι.

 

General Offtopic κουτσομπολιό:

 

Πω πω ένα topic... Τώρα το είδα. Μάλλον. Παθαίνω και διαλείψεις στα γεράματα...

Διαβάζω τη πρώτη σελίδα και λέω δε μπορεί, κάνας χοντρός θα είναι που θα θέλει συμπαράσταση. Βλέπω και τη φωτό και λέω ααααααα, αυτός έχει στόχους.

Και.... σμποινγκ! Vanity, my favorite of Sins που λέει και ο Al Pacino :-D.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε λίγο καιρό να τα πούμε, ελπίζω να είστε όλοι δυνατοί και να γυμνάζεστε...Όσοι ξεκίνησαν μαζί μου αυτό το πρόγραμμα θα ήθελα να με ενημερώσουν για την διαδρομή τους, για το τι κατάφεραν, η για το που μπορεί να συνάντησαν δυσκολίες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε λίγο καιρό να τα πούμε, ελπίζω να είστε όλοι δυνατοί και να γυμνάζεστε...Όσοι ξεκίνησαν μαζί μου αυτό το πρόγραμμα θα ήθελα να με ενημερώσουν για την διαδρομή τους, για το τι κατάφεραν, η για το που μπορεί να συνάντησαν δυσκολίες...

Εγω εκανα λιγους μηνες γυμναστηριο πριν αλλα ετυχε με το που ανοιξε το τοπικ να μπαινω γραμμωση.Οσον αφορα το προγραμμα στο γυμναστηριο το μονο που εχω αλλαξει ειναι μικροτερα διαλειμματα και μεγαλυτερη ενταση.Οσον αφορα τη διατροφη εχω περιοριστει παρα πολυ ι και εχω κοψει οτιδηποτε ανθιυγιεινο και απ εξω.Ας αναφερω και τη διατροφη μου ετσι για τυχον σχολια. 1)1μπολ γαλα με βρωμη και ενα scoop whey,2)καποιο φαι πλουσιο σε πρωτεινη(πχ κοτοπουλο,μπριζολα,ρεβιθια,μπιφτεκια κλπ)μαζι με υδατανθρακες σαλατα κ λιγες πατατες η ρυζι αντοιστιχα,3)σαντουιτς με 2 φετες μαυρο ψωμι του τοστ(2φετες γαλοπουλα,ανθοτυρο μαρουλι,ντοματα),4)(μεταπροπονητικο)1scoop whey,1scoop δεξτροζη).5)γιαουρτι 2% με ενα φρουτο(ροδακινο η νεκταρινι η βερικοκο).Υψος 178 70κιλα.Επισης κανω αεροβια στατικο ποδηλατο 3-4 φορες και παω για 6φορες για 40~λεπτα.Εχω δει αισθητη διαφορα σε χασιμο λιπους και σε γραμμωση.Οι δυσκολιες ειναι στο φαγητο ,στους πειρασμους που αντιμετωπιζω καθημεριναμε τα χαμπουργκεροσουβλακια που τρωνε φιλοι αλλα προς το παρον απεχω.Για σουβλακι αν παρω ,παιρνω αλαδωτη μαυρη πιτα(οταν εχει το μαγαζι) με καλαμακι κοτοπουλο,τζατζικι ντοματα,και λαχανοσαλατα.Αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...