Προς το περιεχόμενο

Ταινια μικρου μηκους με κατι μπαοκια


imr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θυμηθηκα μια ταινια μικρου μηκους που ειχα δει στην τηλεοραση σε ενα αφιερωμα σε ταινιες μικρου μηκους(Μαλλον ΝΕΤ ηταν) πριν καμια 10ρια χρονια

 

 

Το σεναριο : 2 γαυροι πανε προς θεσσαλονικη για το Ντερμπυ με τον μπαογκ, βεβαια σε μερικες ωρες ερχεται η συντελεια του κοσμου αλλα αυτοι ειναι κολλημενοι και τους νοιαζει μονο το ντερμπυ κτλ

 

Νομιζω οτι ειχε και ενα γκομενακι που εκανε τον διαολο και αυτη ετοιμαζοταν να καταστρεψει τον κοσμο

 

Μηπως ξερει κανενας ποια ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμάμαι πως λέγεται η ταινία, αλλά μπορώ να σoυ πω ότι το διάoλο τον έπαιζε η Εκάβη Ντούμα (Πες στη Μορφίνη Ακόμα την Ψάχνω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμάμαι πως λέγεται η ταινία, αλλά μπορώ να σoυ πω ότι το διάoλο τον έπαιζε η Εκάβη Ντούμα (Πες στη Μορφίνη Ακόμα την Ψάχνω).

 

Ω ναι :) Αυτη μαλλον ηταν

 

Παρολα αυτα δεν την βρηκα κατι στις ταινιες που εχει παιξει :(

 

 

@klainmangr η ταινια ειναι οντος γαματη! Γαυροι vs παοκτζηδες ενω ερχεται το τελος του κοσμου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν την έχω δει αλλά είπα να δοκιμάσω την τύχη μου στο google... μάλλον για αυτή λέτε: http://www.shortfilm.gr/film.asp?id=1032

 

 

/respect!!

 

+10000

Aυτη ειναι!

 

Εψαχνα εδω και μια ωρα σε αυτο το σαιτ να την βρω :)

 

Tωρα βεβαια το θεμα ειναι πως θα την βρω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένας Μπαοκτσης δεν χαλάστηκε που τους λες Μπαοκια;

 

Μπαράξενο...

 

Γιατι να χαλαστουν?Και εγω οταν τους ρωταω ποια ομαδα υποστηριζουν μου απαντανε Μπαοκ! Μπραγματικα απιστευτο. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...