Προς το περιεχόμενο

Μονάδες Αδυνατίσματος(GILLI και TASTE DIET)


puma1991

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια τι γνωμη εχετε για αυτες τις μοναδες???

Εχω μια φιλη μου η οποια ψαρωσε και εκανε συμβολαιο!!!

Οταν μου το ειπε τρελαθηκα!!!!550 ευρω το μηνα!!!

Προσπαθησα να της πω οτι ισως εκανε λαθος αλλα δεν ηθελα να τις κοψω και τις ελπιδες!!!

Τις ειπαν οτι σε 1 μηνα θα χασει 4-5 κιλα και οτι αν δεν χασει τοσα θα πληρωσει μονο 50 ευρω!!!

Την ζυγισαν και απο οσο μου ειπε την εβγαλαν 2 κιλα παραπανω απο οτι η δικια της ζυγαρια!!!!Αλλα μου ειπε οτι η ζυγαρια της πρεπει να εχει το προβλημα!!!

τι λετε εσεισ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Φυσικά και θα τα χάσει.

 

Αλλά δε της είπαν τι θα χάσει. Γιατί το νόημα είναι να χάσεις λίπος... άμα τρέξω δύο ώρες σε διάδρομο και αδειάσω 2 κιλά ιδρώτα, να δεις για πότε θα είμαι 2 κιλά ελαφρύτερος. Αλλά θα έχω χάσει νερό, συνεπώς το... "αδυνάτισμα" θα προέρχεται από αφυδάτωση. Αλλά ναι, ελαφρύτερος θα είμαι. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι καθόλου απίθανο να τα χάσει και 4 και 5 κιλά. Με μια προσεγμένη διατροφή, άνετα χάνεις 1 με 1,5 κιλό την εβδομάδα χωρίς στερήσεις (ειδικά αν έχεις αρκετά παραπανίσια κιλά). Οπότε το πιο πιθανό είναι η φίλη σου να δει αποτελέσματα. Το κόστος μου φαίνεται μεγάλο, αλλά αν σκεφτούμε ότι θα της παρέχουν 4-5 γεύματα την ημέρα, κάθε μέρα και θα γλιτώσει χρήματα από ψώνια, ηλεκτρικό και νερό για μαγείρεμα/πλύσιμο και τον χρόνο της και φυσικά ότι τα συγκεκριμένα μαγαζιά δε δουλεύουν για την ψυχή της μάνας τους, μου φαίνεται κάπως λογικό. Αν την πείσουν δε να κινείται και λιγάκι (περπάτημα, τρέξιμο, γυμναστική κάθε είδους) ο στόχος είναι κάτι παραπάνω από εφικτός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι οτι η φιλη μου ειχε ενα μηνα που ετρωγε μονο μια σαλατα το μεσημερι και κανα δυο φρουτα το απογευμα και 3-4 φορες την εβδομαδα πηγαινε για καμια ωρα γυμναστηριο!!!

Αλλα δεν ειχε χασει ουτε ενα κιλο...το πολυ πολυ 1 κιλο!!!!

Και θα τα χασει το με διατροφη ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι οτι η φιλη μου ειχε ενα μηνα που ετρωγε μονο μια σαλατα το μεσημερι και κανα δυο φρουτα το απογευμα και 3-4 φορες την εβδομαδα πηγαινε για καμια ωρα γυμναστηριο!!!

Αλλα δεν ειχε χασει ουτε ενα κιλο...το πολυ πολυ 1 κιλο!!!!

Και θα τα χασει το με διατροφη ???

 

Με το να λιμοκτονει ετσι δεν γινεται δουλεια. ασε που αποκλειεται να ετρωγε μονο μια σαλατα:P το να τρως ενα γευμα μονο κανει κακο στον μεταβολισμο, τον κοιμιζει. κι εγω με διαιτα απο διαιτολογο ειμαι και τρωω πολυ σε σχεση με αυτο που ειχα κατα νου κι ομως εχω χασει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το να λιμοκτονει ετσι δεν γινεται δουλεια. ασε που αποκλειεται να ετρωγε μονο μια σαλατα:P το να τρως ενα γευμα μονο κανει κακο στον μεταβολισμο, τον κοιμιζει. κι εγω με διαιτα απο διαιτολογο ειμαι και τρωω πολυ σε σχεση με αυτο που ειχα κατα νου κι ομως εχω χασει

 

ειναι σιγουρο οτι ετρωγε μονο αυτα!!!!το εχει παρει αποφασει οτι ηθελε να τα χασει!!!και για αυτο οδηγιθικε και εκει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παίζει αυτό. Τότε θα 'πρεπε να περνάει τη μισή της μέρα λιπόθυμη.

 

 

Δεν ξερω,παντως δεν ειχε λογο να μου πει ψεμματα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί το λες αυτό. Κι εγώ το έχω δοκιμάσει αυτό με τη σαλάτα και δεν λυποθυμούσα: σαλάτα του σεφ με 2 αυγά και πολυ μπέικον και λάδι για παπάρα, πατατοσαλάτα με μεγιονέζα, σαλάτα φασόλια μαυρομάτικα (1/2 κιλό) με λάδι και κρεμμύδι... Και φυσικά δεν έχασα γραμμάριο:)

 

Πέρα από την πλάκα μου φαίνονται αρκετά τα λεφτά.. Προσπαθώ όμως να υπολογίσω πόσα ξοδεύω τελικά εγώ στο supermarket και στη ΔΕΗ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί το λες αυτό. Κι εγώ το έχω δοκιμάσει αυτό με τη σαλάτα και δεν λυποθυμούσα: σαλάτα του σεφ με 2 αυγά και πολυ μπέικον και λάδι για παπάρα, πατατοσαλάτα με μεγιονέζα, σαλάτα φασόλια μαυρομάτικα (1/2 κιλό) με λάδι και κρεμμύδι... Και φυσικά δεν έχασα γραμμάριο:)

 

Πέρα από την πλάκα μου φαίνονται αρκετά τα λεφτά.. Προσπαθώ όμως να υπολογίσω πόσα ξοδεύω τελικά εγώ στο supermarket και στη ΔΕΗ...

 

Οταν λεω σαλατα...εννοω μαρουλακι !!!!με λαδακι ...!!!τπτ αλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα μία γνωστή που ήταν υπέρβαρη προς παχύσαρκη και είχε ξεκινήσει άπειρες φορές δίαιτα. Είχε περάσει και από το στάδιο της μιας σαλάτας όλη μέρα και στις 3 μέρες κατέβαζε τον κόσμο όλο γιατί πολύ απλά δεν πάλευε την ξαφνική αφαγία ο οργανισμός.

 

Με μια σαλάτα για ένα μήνα, δεδομένου ότι όντως ήταν η μοναδική πηγή ενέργειας, η φίλη σου δεν θα χε δύναμη ούτε να σκεφτεί "θα γραφτώ γυμναστήριο". Θα χε εξαντληθεί. Και δεύτερον, θα χε χάσει παραπάνω από 1 κιλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα μία γνωστή που ήταν υπέρβαρη προς παχύσαρκη και είχε ξεκινήσει άπειρες φορές δίαιτα. Είχε περάσει και από το στάδιο της μιας σαλάτας όλη μέρα και στις 3 μέρες κατέβαζε τον κόσμο όλο γιατί πολύ απλά δεν πάλευε την ξαφνική αφαγία ο οργανισμός.

 

Με μια σαλάτα για ένα μήνα, δεδομένου ότι όντως ήταν η μοναδική πηγή ενέργειας, η φίλη σου δεν θα χε δύναμη ούτε να σκεφτεί "θα γραφτώ γυμναστήριο". Θα χε εξαντληθεί. Και δεύτερον, θα χε χάσει παραπάνω από 1 κιλό.

 

Δεν ξερω!!!Παντως ενα μηνα το κρατησε....και ετρωγε μονο αυτο που σας λεω και πηγαινε και γυμναστηριο φρο κλπ!!!Ηταν αποφασισμενη και το εκανε..!!!!αν ειχε δει αποτελεσματα θα το συνεχιζε,νομιζω ενα κιλο εχασε και αυτο το εχασε στις πρωτες μερες...απο τοτε δεν εχασε τπτ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω!!!Παντως ενα μηνα το κρατησε....και ετρωγε μονο αυτο που σας λεω και πηγαινε και γυμναστηριο φρο κλπ!!!Ηταν αποφασισμενη και το εκανε..!!!!αν ειχε δει αποτελεσματα θα το συνεχιζε,νομιζω ενα κιλο εχασε και αυτο το εχασε στις πρωτες μερες...απο τοτε δεν εχασε τπτ!!!!

 

κοιτα η πεινα ειναι πιο δυνατη απο την αποφασηστικοτητα :P τα εχουμε περασει κι εμεις αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα η πεινα ειναι πιο δυνατη απο την αποφασηστικοτητα :P τα εχουμε περασει κι εμεις αυτα.

 

Δεν ξερω...τι να πω!!!εγω αυτο ξερω οτι εκανε!!!!

και για αυτο λεω...οτι αμφιβαλλω οτι θα τα χασει τωρα..!!!αφου δεν τα εχασε με την λυμοκτωνια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...