Προς το περιεχόμενο

φακοι επαφης....!


Dhmhtrhs16

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάποιος που ρώτησε για τις μάρκες φακών ας αφιερώσει μια μέρα να περάσει από 10-15 μαγιαζιά οπτικών και ας πάρει δείγματα... Τζάμπα τα δίνουν... Να τα δοκιμάζει για 4-5 μέρες και να δει με τι θα βολευτεί... Εγώ έτσι έκανα στην αρχή :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 79
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
δεν θελω να κανω λειζερ

 

και εγώ το ίδιο ;)

 

αλλά βρε παιδιά, με 0,κάτι μπαίνει κανείς στη διαδικασία φακών? με ποια λογική? και αυτό το τερατώδες φακών για νύχτα-μέρα και για ένα μήνα ποιοι γιατροί σας το συστήνουν?

 

αν κάποιος νοιάζεται για τα μάτια σας πρέπει να είστε εσείς οι ίδιοι, μήν παίζετε! όσο πιο λίγο τους φοράτε τόσο το καλύτερο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ το ίδιο ;)

 

αλλά βρε παιδιά, με 0,κάτι μπαίνει κανείς στη διαδικασία φακών? με ποια λογική? και αυτό το τερατώδες φακών για νύχτα-μέρα και για ένα μήνα ποιοι γιατροί σας το συστήνουν?

 

αν κάποιος νοιάζεται για τα μάτια σας πρέπει να είστε εσείς οι ίδιοι, μήν παίζετε! όσο πιο λίγο τους φοράτε τόσο το καλύτερο!

εγω εχω 0.75 στο ενα και 1.25 στο αλλο, τα βραδυα στην οδηγηση χωρις φακους βλεπω καπως δυσκολα ... ασε που παλια πριν τους βαλω ειχε τυχει να περναει καποιος γνωστος μου απεναντι και να μην μπορω να καταλαβω αν ειναι αυτος με αποτελεσμα να χαιρεταω ακυρο κοσμο :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω 0.75 στο ενα και 1.25 στο αλλο' date=' τα βραδυα στην οδηγηση χωρις φακους βλεπω καπως δυσκολα ... ασε που παλια πριν τους βαλω ειχε τυχει να περναει καποιος γνωστος μου απεναντι και να μην μπορω να καταλαβω αν ειναι αυτος με αποτελεσμα να χαιρεταω ακυρο κοσμο :-D[/quote']

 

+1 κ γω κάπου τόσο έχω κ όντως είναι πρόβλημα αυτό..βέβαια ανήκουμε στην κατηγορία ''κλαίνε οι χήρες,κλαίνε κ οι παντρεμένες '' αλλά αυτό είναι άλλο θέμα :Ρ:Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά όμως. Υπάρχουμε κι εμείς που οι φακοί είναι υποχρεωτικοί για οδήγηση στην Ελλάδα.

Εκτός αν πάρεις αυτά τα uber kitsch γυαλιά με το ΚΑΠΑΚΙ που γίνονται και ηλίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά όμως. Υπάρχουμε κι εμείς που οι φακοί είναι υποχρεωτικοί για οδήγηση στην Ελλάδα.

Εκτός αν πάρεις αυτά τα uber kitsch γυαλιά με το ΚΑΠΑΚΙ που γίνονται και ηλίου.

 

υπαρχουν και τα γυαλια ηλιου μυωπιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...