Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 4


kage

Ποιο χρώμα του iPhone 4 σας αρέσει περισσότερο ;  

381 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιο χρώμα του iPhone 4 σας αρέσει περισσότερο ;

    • Άσπρο
      276
    • Μαύρο
      532
    • Whatever brotha
      141


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν έχεις κανα φίλο να μένει σε κάποια χώρα που είναι διαθέσιμο , το παραγγέλνεις με αποστολή στη διεύθυνση του και όταν το παραλάβει στο στέλνει ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις κανα φίλο να μένει σε κάποια χώρα που είναι διαθέσιμο , το παραγγέλνεις με αποστολή στη διεύθυνση του και όταν το παραλάβει στο στέλνει ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάξε τις τελευταίες σελίδες και θα το βρείς... Είναι υπηρεσία αγορών για χώρες που δεν αποστέλλονται κανονικά τα προϊόντα κάποιας εταιρίας...

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάξε τις τελευταίες σελίδες και θα το βρείς... Είναι υπηρεσία αγορών για χώρες που δεν αποστέλλονται κανονικά τα προϊόντα κάποιας εταιρίας...

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Δηλαδή αυτή η υπηρεσία αγοράς μπορεί να σου στείλει ένα πράγμα πχ iPhone 4 που το έχεις αγοράσει από την Γαλλία ;

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οποιον ενδιαφερεται , φιλος μου που ειναι αυτες τις μερες USA ,του ειπανε σε applestore οτι πουλανε ανεπισημα το 4 χωρις συμβολαιο 700 δολλαρια! Αλλα κλειδωμενο , με δικια σου ευθυνη να το ξεκλειδωσεις και φυσικα χανεις την εγγυηση αμα το ξεκλειδωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wow... shipped today Κανονικά ήταν για 11 Αυγούστου άλλα έφυγε σήμερα... Είναι για aramex ελπίζω να min γίνει τίποτα τελευταία στιγμή

 

 

Και εμενα μου λεει οτι στις 30 Ιουλιου το εστειλαν οποτε πιστευω οτι θα ερθει συντομα :-)

 

Αλλα εμενα μου λεει "Shipped to COLNBROOK SLOUGH,, GB", και δεν λεει πουθενα "Aramex House Old Bath Road".

 

Μηπως δεν το στειλουν στην Αραμεξ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμενα μου λεει οτι στις 30 Ιουλιου το εστειλαν οποτε πιστευω οτι θα ερθει συντομα :-)

 

Αλλα εμενα μου λεει "Shipped to COLNBROOK SLOUGH,, GB", και δεν λεει πουθενα "Aramex House Old Bath Road".

 

Μηπως δεν το στειλουν στην Αραμεξ ?

 

οχι φιλε μου και εμενα αυτο μου ελεγε,θα σου ερθει κανονικοτατα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...