Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 4


kage

Ποιο χρώμα του iPhone 4 σας αρέσει περισσότερο ;  

381 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιο χρώμα του iPhone 4 σας αρέσει περισσότερο ;

    • Άσπρο
      276
    • Μαύρο
      532
    • Whatever brotha
      141


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

thanks omokas, και ποσο ειναι το κοστος γι' ολη αυτη τη διαδικασία απο την aramex, δηλαδή η παραλαβή του δεματος από την apple και η αποστολή του στον πελατη της;

 

edit: λοιπόν ξεκίνησα τη διαδικασία για να φτιαξω την αγγλική μου διευθυνση, αλλα εκει που βαζω την ελληνική μου διευθυνση στην οποια θα προωθήσουν το πακέτο μου βγαζει ''invalid data'', τι σκ***α θέλει; Εσεις πώς βαλατε τη δική σας;

 

Δεν εχω εμπειρια , αλλα εγω στη θεση σου θα δοκιμαζα να το γραψω οπως εχει την οδο σου το googlemaps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εμενα το εφερε προχθες η αραμεξ..μην ξεχνατε οτι λιγο μετα την εγγραφη θα σας καλεσει η γενικη ταχυδρομικη για να πειτε το αφμ σας..ειναι απαραιτητο για τη χρεωση μεσω αραμεξ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω εμπειρια , αλλα εγω στη θεση σου θα δοκιμαζα να το γραψω οπως εχει την οδο σου το googlemaps.

 

ετσι τη γράφω καθώς και με αλλους πιθανους συνδιασμούς οπως ο φίλος πιο πανω αλλά τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εμενα το εφερε προχθες η αραμεξ..μην ξεχνατε οτι λιγο μετα την εγγραφη θα σας καλεσει η γενικη ταχυδρομικη για να πειτε το αφμ σας..ειναι απαραιτητο για τη χρεωση μεσω αραμεξ..

 

Εσενα που σε πηραν απο τη Γενική Ταχυδρομική όταν εκανες λογαριασμό στην Aramex για αγγλική διευθυνση πώς ειχες επιλέξει να πληρώσεις; Με πιστωτική ή διαλεξες την επιλογή να σε παρει καποιος αντιπρόσωπός της;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσενα που σε πηραν απο τη Γενική Ταχυδρομική όταν εκανες λογαριασμό στην Aramex για αγγλική διευθυνση πώς ειχες επιλέξει να πληρώσεις; Με πιστωτική ή διαλεξες την επιλογή να σε παρει καποιος αντιπρόσωπός της;

 

με πιστωτικη και συγκεκριμενα προπληρωμενη της eurobank:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πώς εβαλες τη διεύθυνσή σου στη σχετική φόρμα; Βάλε ενα παραδειγμα.

 

κανονικα ρε μαν..με λατινικους χαρακτιρες παντα.. πχ athens,attiki,kolokotroni 9 klp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμ κι εγώ κανονικά τη βαζω αλλα παίρνω τα @@ μου

 

---------- Προσθήκη στις 19:46 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 18:41 ----------

 

ΝΑΑΑΑΙΙΙΙΙΙΙ !!!!!!!!! Βρήκα τι εφταιγε, λοιπον η φόρμα ειναι δυστροπη με τον firefox, μπηκα με internet explorer και προχωρησα στο επομενο σταδιο. Τουλαχιστον σε μενα ετσι δουλεψε.

Τωρα αν μπορει να μου πει καποιος ποσο του κοστισε η παραλαβή του δεματος και η αποστολή του ελλαδα; Γραφει για ενα αρχικό ποσό 35$, ποσα ακομα θέλει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...