Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 4


kage

Ποιο χρώμα του iPhone 4 σας αρέσει περισσότερο ;  

381 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιο χρώμα του iPhone 4 σας αρέσει περισσότερο ;

    • Άσπρο
      276
    • Μαύρο
      532
    • Whatever brotha
      141


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...


Καλημερα σε ολους,μια φιλη μου το σαββατο αγορασε το iphone 4 απο καταστημα στο κερατσινι μεσω σκρουτζ(αφου κανενα αλλο καταστημα οπως γερμανος κτλπ δεν το φερναν πλεον) και χθες το απογευμα της εβγαλε το πρωτο του ΧΟΝΤΡΟ κατα τη γνωμη μου προβλημα..εκει που εγραφε πχ ενα μηνυμα η ηταν στο φιμπι ξαφνικα η οθονη μαυριζε (αλλα οχι το μαυρο μου εχει οταν κλειδωνει το κινητο) και δεν ανταποκρινοταν...οποτε μετα το κλειδωνε και το ξανανοιγε και αυτο βαζωντας του τον κωδικο παλι εκανε τα ιδια...υπαρχει καποια προφανης λυση σε αυτο η το στελνει στο μαγαζι? γτ απο οτι διαβασα μερικα ποστ πριν δυσκολα βγαζεις ακρη με το service τους


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<div style="margin:0px;font-size:16px;color:rgb(32,52,98);font-family:Verdana, Geneva, Tahoma, sans-serif;">

<div style="margin:0px 0px 0px 235px;">

<div style="margin:0px;font-size:.75em;color:rgb(7,19,46);">Καλημερα σε ολους,μια φιλη μου το σαββατο αγορασε το iphone 4 απο καταστημα στο κερατσινι μεσω σκρουτζ(αφου κανενα αλλο καταστημα οπως γερμανος κτλπ δεν το φερναν πλεον) και χθες το απογευμα της εβγαλε το πρωτο του ΧΟΝΤΡΟ κατα τη γνωμη μου προβλημα..εκει που εγραφε πχ ενα μηνυμα η ηταν στο φιμπι ξαφνικα η οθονη μαυριζε (αλλα οχι το μαυρο μου εχει οταν κλειδωνει το κινητο) και δεν ανταποκρινοταν...οποτε μετα το κλειδωνε και το ξανανοιγε και αυτο βαζωντας του τον κωδικο παλι εκανε τα ιδια...υπαρχει καποια προφανης λυση σε αυτο η το στελνει στο μαγαζι? γτ απο οτι διαβασα μερικα ποστ πριν δυσκολα βγαζεις ακρη με το service τους</div>

</div>

</div>

Πες της σε πρώτη φάση να το κάνει ενα ρηστορ και SETUP AS NEW να αποκλείσουμε την πιθανότητα να ειναι πρόβλημα ή σκαλωμα του λογισμικού.

 

Επίσης, ΜΗΠΩΣ ( λεω γω) εχει να κάνει με τη ρυθμιση του πότε να κλείσει η οθόνη; Κατάλαβες τι λέω, αν το χει και κάθεται και διαβάζει κάτι χωρίς να ακουμπάει η οθόνη που μαυρίζει και ετοιμάζεται να κλειδώσει. Ή της το κάνει την ώρα που γράφει συγκεκριμένα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...