Προς το περιεχόμενο

Ανεπιθυμιτη εγκυμοσυνη


tralala1992

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τότε θα πρότεινα να γίνει καμιά 20άρα μέρες μετά το ύποπτο μπίστωμα.

Αλλά νομίζω πως αν έχει επιμείνει ως τότε η καθυστέρηση, δεν αξίζει το άγχος να τσιγκουνευτείς 15 ευρώ.

 

Ελα τωρα... Δυο τεστ_ ενω ξερεις οτι εχεις τελειωσει αποξω? Αν ειναι να πιανεις παιδι ενω εχεις τελειωσει αποξω τοτε να πας για δοτης. Σπερμα το οποιο κγαστρονει με καποιες σταγονες ειναι χρυσος.

 

Αληθεια κατα το φικι-φικι ποσο σπερμα φευγει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δεν το 'χω αναρωτηθεί ποτέ. Ανάλογα και τον άνθρωπο φαντάζομαι. Και τη γκόμενα. Και το χρόνο από το προηγούμενο σουβλί. Με το μάτι, δύσκολα παραπάνω από 7-8 ml.

Κατατά, εντάξει, προφανώς μειώνονται οι πιθανότητες αλλά δεν ξες ποτέ τι παίζει με τα προσπερματικά.

Καλύτερα να ντουφεκάς τις σωστές μέρες σε τίμιο κύκλο, παρά τις ύπουλες με τραβήγματα, αυτοκυριαρχίες και τέτοια ersatz.

 

Πάω κοιμηθώ και ελπίζω να μην ονειρευτώ καμιά ΜΑΛΑΚΙΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mtv-16-and-pregnant.jpg

http://www.mtv.com/shows/16_and_pregnant/season_1/series.jhtml

αυτα πρεπει να βαζουν σε σχολικες αιθουσες!

Το «16 and Pregnant» είναι μια σειρά ντοκιμαντέρ με θέμα την εγκυμοσύνη νεαρών κοριτσιών. Κάθε επεισόδιο μελετά μια περίοδο 5-7 μηνών στη ζωή μίας έφηβης, η οποία εκτός από τις δυσκολίες της ηλικίας, καλείται να αντιμετωπίσει και προβλήματα/ζητήματα όπως οι πόνοι, ο γάμος, η θρησκεία, η κοινωνική κριτική, και οι οικονομικές δυσκολίες. Στο «16 and pregnant», κορίτσια θυσιάζουν τα εφηβικά τους χρόνια, τις σπουδές τους και ενδεχομένως και το επαγγελματικό τους μέλλον, για να αφοσιωθούν στα νεογέννητα παιδιά τους και να κάνουν τη ζωή τους όσο το δυνατόν καλύτερη…>>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε βγάλε άκρη. Σε όλα ΟΧΙ είναι το περισσότερο. Μάλλον θα χρησιμοποιούν τη μέθοδο αντισύλληψης με το κόκκινο πιπέρι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάθος! Με βάση συμπληρωματικές μελέτες, άλλη είναι η καλύτερη αντισύλληψη:

teqg.jpg

 

υπάρχει και η φυσική μέθοδος αντισύλληψης που έρχεται με τα χρόνια

granny-yeast.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου αναψε κανα κερακι .οι γονιμες μερες της γυναικας ειναι (χωρις να ειναι στανταρ για ολες τις γυναικες ,και για κυκλο 28 ημερων) οι 13 εως 16 εσυ εκανες φικι-φικι την ενδεκατη,τυχερος εισαι!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε καλά, μετά την ωορρηξία είναι πολύ δύσκολο να πιάσεις τα λεφτά σου, οι αριθμοί αυτοί είναι απλώς προληπτική σούμα.

 

αυτό νομίζαν και οι γονείς μου και τελικά μου κάνανε αδελφάκι :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...