Προς το περιεχόμενο

Παιχνιδι με μηχανες


hashashin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εννοω με αγωνες μηχανων αλλα σε street μορφη.Το motoGP ειναι με πρωταθλημα και τετοια ασε που εχω ακουσει οτι δεν ειναι καλο.

Παντως αλλαξα γνωμη προτιμω ενα racing game οχι μονο με μηχανες.Εχετε να προτεινετε κατι καλο?

Κατι εχω ακουσει για to Burnout αξιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι μην μπεις στον κοπο να κανεις install το burnout

 

Γιατι τοσο ασχημο ειναι?

 

Οσο για το Test Drive Unlimited απο τα βιντεο που εχω δει μου φενεται οτι τα αμαξια δεν τρεχουν πολυ.Το παιχνιδι φαινεται καπως αργο σε ρυθμο ενω εγω θελω τρελα γκαζια.

 

Edit:Τωρα που το βλεπω καλυτερα δεν ειναι και τοσο αργο μια χαρα μου δειχνει.Μαλλον θα ειδα λαθος βιντεο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι τοσο ασχημο ειναι?

 

Οσο για το Test Drive Unlimited απο τα βιντεο που εχω δει μου φενεται οτι τα αμαξια δεν τρεχουν πολυ.Το παιχνιδι φαινεται καπως αργο σε ρυθμο ενω εγω θελω τρελα γκαζια.

 

Επιμένω να το δοκιμάσεις.... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχει το steam 3,5€ σήμερα...... Το burnout....Νομίζω αξίζει....

 

(y) yiiiihaaaa!

Μόλις το πήρα.

 

---------- Προσθήκη στις 04:17 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 04:14 ----------

 

Εννοω με αγωνες μηχανων αλλα σε street μορφη.Το motoGP ειναι με πρωταθλημα και τετοια ασε που εχω ακουσει οτι δεν ειναι καλο.

Παντως αλλαξα γνωμη προτιμω ενα racing game οχι μονο με μηχανες.Εχετε να προτεινετε κατι καλο?

Κατι εχω ακουσει για to Burnout αξιζει?

 

http://www.game.co.uk/Games/PC-Games-and-Downloads/Racing-Motorbike/SBK-X/~r346570/?s=bike

 

αυτό;Νομίζω όπως και το motogp έχει να τρέξεις και στον δρόμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξιζει να παρω τιμονιερα για το TDU ?Αν ναι μπορειτε να προτεινετε καμια καλη αλλα φθηνη γιατι οσο και αν εχω ψαξει οι φθηνες φαινονται μουφα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξιζει να παρω τιμονιερα για το TDU ?Αν ναι μπορειτε να προτεινετε καμια καλη αλλα φθηνη γιατι οσο και αν εχω ψαξει οι φθηνες φαινονται μουφα.

 

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.580162

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ενα θα πω! ενα παιχνιδι αν υπηρχε με μηχανακια και μηχανες να τα πειραζες οπως στο need for speed και να ησουν και μεστην πολη να γυρνουσες αν δεν ηθελες να κανεις αγωνες και γενικα ενα παιχνιδι με ολα τα διαδεδομενα μηχανακια και μηχανες θα το ειχε αγορασει ολη η ελλαδα! οτι στοιχημα θελετε! ειδικα αν ειχε ολα τα 50 cc μηχανακια και ολα τα 125 cc και ειδικα κανενα glx??? εεεε εκει ειναι που θα το ειχανε ολοι μα ολοι στην ελλαδα! δεν μιλω μονο για το glx γενικα μιλω!! ας βγαλει ενα τετοιο παιχνδιακι η ea games και τοτε ειναι που θα εχει τις πιο αυξημενες πωλησεις! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...