Προς το περιεχόμενο

Σχεδιασμος τατουαζ....


petros_samurai

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια,το ονομα μου Πετρος και ειμαι 27 ετων.Θελω να κανω ενα τατουαζ(το τριτο μου) και θελω και αυτο οπως τα υπολοιπα να σημαινουν κατι για μενα.Τα τελευταια χρονια ασχολουμαι με την πυγμαχια και θελω να εχει σχεση με αυτο.Σκεφτομαι μερικα πραγματα να κανω αλλα δεν μπορω να τα σχεδιασω,θελω να το εχω ετοιμω μπροστα μου και να αποφασισω.Λεω να κανω ενα εντομο οπως μια μελλισα με γαντια και παπουτσια,υπαρχει καποιος που μπορει να με βοηθησει???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τατουατζής σου δεν κάνει σχέδια; Εγω θυμάμαι μια γορά που έψαχνα μου είπε μα του φέρω κάποιες ιδέες και θα μου το φτιάξει αυτός. Επίσης μπορείς να πάς και να βρείς κάποιον φοιτητή γραφιστικής ή διακοσμητικής εσωτερικών χώρων, αν θέλεις πιο επαγγελματική δουλειά, σίγουρα θα βρείς κάποιον που να ψήνεται να σε βοηθήσει (βέβαια δεν κόβω και το χέρι μου οτι θα το κάνει τσάμπα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yπάρχουν καλοι σχεδιαστές στα μαγαζια που τους ζητας τι θελεις να σχεδιασεις και στο κανουν σε χαρτι μετα κανετε τις αλλαγες που θελεις και τελος το χυπας :) αν εισαι Αθηνα πες να σου πω εναν που θεωρω καλο από αυτα που εχω δει σε γνωστους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυχαριστω παιδια ξερω πως στα μαγαζια εχει σχεδιαστες αλλα ελεγα μηπως υπαρχει καποιος εδω μεσα που μπορει να το κανει δωρεαν μονο και μονο για να βοηθησει.Οσο για τα σχεδια που ανεβασες Physics_Rulez ωραια ειναι τα εχω δει,ειναι αυτο που θελω περιπου αλλα καλυτερα σχεδιαστικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μέλισσα το έχεις κλείσει στο μυαλό σου;;; Αφού ασχολείσαι με πολεμικές τέχνες γιατι δεν βρίσκεις ένα καλό σχέδιο με τον Άδη τον θεό του πολέμου... Είναι και καθαρά ελληνικό και άμα βρείς και έναν καλό σχεδιαστή, θα βγεί απίστευτο. Μια ιδέα είναι που μου ήρθε μόλις τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον Άρη ήθελα να πώ μωρέ, μπερδέυτηκα. Τέλοσπάντων πήρε μία ιδέα απο αυτό που ήθελα να του πώ. Αυτός σίγουρα ξέρει καλύτερα...

 

Υ.Γ. Και ο Άδης πάντως μια χαρά ακούγεται...

 

---------- Προσθήκη στις 18:53 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 18:46 ----------

 

Πάρε μία εικόνα καλή...

583285-ares_marko_djurdjevic19cv_large.jpg

 

---------- Προσθήκη στις 18:55 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 18:53 ----------

 

42.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι φιλε δεν εχω "κλεισει" για μελισσα αλλα δεν θελω να κανω κατι με αρχαια ελλαδα γιατι παραπεμπει αλλου.Θελω ενα ζωακι η ενα εντομο με γαντακια,ειμαι πυγμαχος και οχι πολεμιστης αλλα ευχαριστω για την ιδεα.:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...