Προς το περιεχόμενο

Κώδικας ενδυμασίας στα πανεπιστήμια


NemeSis1990

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περγαμηνή μόνο από το πανεπιστήμιο στα ξένα που τελείωσες, αν δίνει.

 

Δεν δινει περγαμηνες γμτ αυτα μονο στο Ελλαντα.Φτου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 149
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δεν δινει περγαμηνες γμτ αυτα μονο στο Ελλαντα.Φτου

Αν και είμαι εκτός θέματος. Να και ένα καλό των ελληνικών πανεπιστημίων, έχεις ένα εντυπωσιακό αναμνηστικό των κόπων σου στον τοίχο. Όμως δεν είναι μόνο στην Ελλάδα. Είχα δει περγαμηνή από ιταλικό πανεπιστήμιο, κλάσεις ωραιότερη από τις δικές μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. · Κρυμμένο από Snoob, 3 Ιουνίου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος
Κρυμμένο από Snoob, 3 Ιουνίου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος

οτι θες μπορεις να φορας.οτι σε βολεβει

Τελεια, no space, μικρο o, "βολεβει"...

 

Πως τα καταφερες να κανεις 4 φαουλ σε μια τοσο μικρη γραμμη? :Ο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Την προηγούμενη εβδομάδα που έγινε στο σχολείο μας η τελετή αποφοίτησης,όλοι ήταν με κουστούμια,μαύρα,γκρι,η μπλε,και πουκάμισο,μερικοί και με γραβάτα.Και όλοι είχαν κάνει βαθύ κόντρα ξύρισμα,ενώ τις άλλες μέρες κυκλοφορούσαν με μούσια.Μόνο ένας ήταν αξύριστος,αλλά με μαύρο κουστούμι.Εγώ είχα πάει με jean και t-shirt και μάλλον ήμουν ο μόνος με τέτοια εμφάνιση.

Και οι κοπέλες,όλες με 12ποντα,και μίνι φορέματα,σαν να είχαν πάει σε μπουζούκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nikoss17 το νοημα του ποστ σου ειναι να μας δειξεις οτι πηγες με τζιν;

 

Όχι,ότι μάλλον δεν έκαναν το σωστό,ή ότι οι όλοι οι υπόλοιποι έβαλαν κουστούμια.Αν και είχα ακούσει ότι σε άλλες απονομές του Λεοντείου Ν.Σμύρνης,πήγαιναν και με jean,τώρα δεν ξέρω γιατί ήταν όλοι τόσο κιριλέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και είμαι εκτός θέματος. Να και ένα καλό των ελληνικών πανεπιστημίων, έχεις ένα εντυπωσιακό αναμνηστικό των κόπων σου στον τοίχο. Όμως δεν είναι μόνο στην Ελλάδα. Είχα δει περγαμηνή από ιταλικό πανεπιστήμιο, κλάσεις ωραιότερη από τις δικές μας.

 

το κακό εκεί είναι που από πόλη σε πόλη έχει τεράστια διαφορά ο πάπυρος, ομοιομορφία μηδέν.

το καταπληκτικό είναι ότι στον πάπυρο που δίνουν για τις κρατικές εξετάσεις μετά το πτυχίο έχουν κρατήσει την ίδια μορφή και γραφικά εδώ και 80 χρόνια τουλάχιστο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...