Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μεγάλος Διαγωνισμός
Κερδίστε 3 VPS, 50 πακέτα hosting και χιλιάδες domain .eu

Φωτογραφία

ταχυδρομικη επιταγη (ελτα)

Το θέμα αυτό έχει αρχειοθετηθεί επειδή είναι αρκετά παλιό. Αυτό σημαίνει ότι δεν μπορείτε να απαντήσετε σ'αυτό το θέμα.
2 απαντήσεις σ'αυτό το θέμα

#1 efix

efix

Junior Member

• Validating
  • Pip
  • 3 μηνύματα

Δημοσίευση 31 Ιούλιος 2010 - 09:42 πμ

Γεια σας...

Έχει δύο βδομάδα τώρα που έχω στείλει μια ταχυδρομικη επιταγη στην ελληνοαμερικανικη ενωση και τα χρηματα δεν εχουν φτασει ακομα! Παιρνω τηλεφωνο στα ΕΛΤΑ και μου λενε οτι δεν μπορουν να κανουν, ουτε τρακ ουτε τπτ.... Παίρνω τηλεφωνο στην ελληνοαμερικανικη ενωση μου λενε δεν εχουν φτασει τα χρηματα...

Την αποδειξη δεν ξερω πως αλλα αποφασισα να την κρατησα...μαλλον κατι ηξερα!!!

Μηπως γνωριζετε αν μπορω να κανω κατι γιατι το χαρτι το χρειαζομαι αμεσα; (για την δουλεια :S)

#2 efix

efix

Junior Member

• Validating
  • Pip
  • 3 μηνύματα

Δημοσίευση 31 Ιούλιος 2010 - 09:42 πμ

Γεια σας...

Έχει δύο βδομάδα τώρα που έχω στείλει μια ταχυδρομικη επιταγη στην ελληνοαμερικανικη ενωση και τα χρηματα δεν εχουν φτασει ακομα! Παιρνω τηλεφωνο στα ΕΛΤΑ και μου λενε οτι δεν μπορουν να κανουν, ουτε τρακ ουτε τπτ.... Παίρνω τηλεφωνο στην ελληνοαμερικανικη ενωση μου λενε δεν εχουν φτασει τα χρηματα...

Την αποδειξη δεν ξερω πως αλλα αποφασισα να την κρατησα...μαλλον κατι ηξερα!!!

Μηπως γνωριζετε αν μπορω να κανω κατι γιατι το χαρτι το χρειαζομαι αμεσα; (για την δουλεια :S)

#3 alan2

alan2

Senior Member

• Members
  • 727 μηνύματα

Δημοσίευση 31 Ιούλιος 2010 - 05:55 μμ

Ξαναστείλε χρήματα, ή πλήρωσε με αλλο τροπο, ισως καταθεση σε τραπεζικό λογαριασμο αν δεν προλαβαίνεις.