Προς το περιεχόμενο

χαθηκε το toolbar σε επιφανεια εργασιας


giorgos_thess

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια χρειαζομαι μια βοηθεια...διεγραψα ενα φακελο νωριτερα και απο τοτε εχει εξαφανιστει το toolbar στην επιφανεια εργασιας των vista μου...δεν ξερω αν ευθυνεται η διαγραφη του φακελου αλλα δεν εμφανιζεται ουτε το το ασπρο ρολοι ουτε ο πορτοκαλι πινακας με το ημερολογιο ουτε η προεπισκοπηση των εικονων του υπολογιση....οποιος μπορει ας βοηθησει...μπορω να το κατεβασω ξανα απο καπου;;;η ειναι σοβαροτερο το προβλημα;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια χρειαζομαι μια βοηθεια...διεγραψα ενα φακελο νωριτερα και απο τοτε εχει εξαφανιστει το toolbar στην επιφανεια εργασιας των vista μου...δεν ξερω αν ευθυνεται η διαγραφη του φακελου αλλα δεν εμφανιζεται ουτε το το ασπρο ρολοι ουτε ο πορτοκαλι πινακας με το ημερολογιο ουτε η προεπισκοπηση των εικονων του υπολογιση....οποιος μπορει ας βοηθησει...μπορω να το κατεβασω ξανα απο καπου;;;η ειναι σοβαροτερο το προβλημα;;;

 

Πρέπει να μιλάς για τις μικροεφαρμογές.

Νομίζω θα την βρείς στο

έναρξη - όλα τα προγράμματα - συλλογή μικροεφαρμογών επιφάνειας εργασίας.

Τουλάχιστον στα 7 εκεί είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να μιλάς για τις μικροεφαρμογές.

Νομίζω θα την βρείς στο

έναρξη - όλα τα προγράμματα - συλλογή μικροεφαρμογών επιφάνειας εργασίας.

Τουλάχιστον στα 7 εκεί είναι.

 

ναι λεω για τις μικροεφαρμογεσ...το εψαξα οπως μου ειπες αλλα δεν βρηκα κτ τετοιο..

καμια αλλη ιδεα μηπως υπαρχει;;;;

παιζει να διαγραφηκαν οριστικα;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι λεω για τις μικροεφαρμογεσ...το εψαξα οπως μου ειπες αλλα δεν βρηκα κτ τετοιο..

καμια αλλη ιδεα μηπως υπαρχει;;;;

παιζει να διαγραφηκαν οριστικα;;;

Δες εδώ.

http://windows.microsoft.com/el-GR/windows-vista/Windows-Sidebar-and-gadgets-overview

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...