Προς το περιεχόμενο

Επιλογη τηλεορασης 32"


ikaruga24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον πηγα σημερα στα Media Markt και βρηκα και την panasonic TX-42U20 και την S20E. Η πρωτη με τιμη 600 ευρω και η δευτερη με τιμη 649 ευρω. Χωρις σκεψη λοιπον επιλεγω την S20E μιας και μου προτεινατε να κανω υπερβαση 100 ευρω ενω στην πραγματικοτητα απο εκει που θα την παρω την βρηκα στην χαμηλοτερη δυνατη τιμη που μπορουσα (ακομα και στο Skroutz η φθηνοτερη S20E εχει 680 ευρω).

 

Την χτυπαω με κλειστα τα ματια να φανταστω ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Την χτυπαω με κλειστα τα ματια να φανταστω ε?

 

H σειρα S ειναι δυο φορες καλυτερη απο την U .Αν σου αρεσε μην το σκεφτεσε.Εγω θα την ειχα ειδη φορτωσει.Η τιμη ειναι σουπερ προσεξε μονο να μην ειναι κομματι demo.

 

Μολις την παρεις τσεκαρε τις ωρες λειτουργιας.

 

PANASONIC

 

 

PLASMAS:

 

# Hold down the {VOL -} button ON THE PLASMA TV.

# Press the {RECALL} button 3 times on the remote.

 

# The Service Menu will be displayed.

 

# Use the {1} {2} buttons to navigate main menu options.

# Use the {3} {4} buttons to navigate sub-menu options.

# Use the {VOL+} {VOL -} buttons to change settings.

 

# To exit and save, turn the power off.

 

πεσμου πως την ειδες σου αρεσε καθολου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σε πω την αληθεια δεν την ειχαν στημενη σωστα. Βλεπεις οι ειδησεις στον Alpha δεν ειναι και το καλυτερο δειγμα για να κρινω αλλα ειχε σιγουρα φοβερο χρωμα και ζητησα απο τον πωλητη καποια στιγμη να περασω να την δοκιμασω με κανενα BR player ή τελος παντων καποια καλη πηγη για να δω τις δυνατοτητες της. Οταν με το καλο την παρω θα ειναι του κουτιου και δεν φανταζομαι να ειναι demo. Θα το κανω το τεστ ομως σιγουρα.

 

Ακριβως απο διπλα της ηταν η νεα LED της Samsung (που ειχε σε blue-ray το Spiderman) και ηταν φοβερη αλλα φανταζομαι οτι δεν φτανει την Panasonic σωστα? Και η τιμη της? 1799 ευρω....

 

Το μονο που με χαλαει ειναι οτι για δοσεις πρεπει να εχεις πιστωτικη καρτα για να στη δωσουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά το θεωρώ λίγο άκυρο να αγοράσει κανείς non-led τηλεόραση σήμερα :/

Κάνω λάθος; Αυτή που λες plasma δεν είναι; Για κάποιο λόγο που έχω διαβάσει εδώ μέσα τις έχω αποκλείσει από τις υποψήφιες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

imho, από την στιγμή που κάποιος δεν θέλει να δώσει χρήματα (ή δεν έχει την οικονομική δυαντότητα) για να αγοράσει Led Backlit τηλεόραση που να έχει local dimming δεν αξίζει να πετάει λεφτά για Edge Led Backlit...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης LED τηλεοραση ιδιας διαγωνιου ειναι τουλαχιστον διπλασια σε τιμη σε σχεση με την πλασμα. Απο τη στιγμη που η πλασμα εχει σιγουρα καλυτερη εικονα (μα πολυ μα λιγο δεν εχει σημασια) και σαφως ΠΟΛΥ χαμηλοτερη τιμη τοτε γιατι να μην παρεις αυτη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν η τηλεοραση ειναι κατα κυριο λογο για ταινιες τοτε καλυτερα να παρει plasma μιας και οντως εχουν καλυτερη εικονα εκει περα αλλιως αν τη θελει για games ή για pc monitor τοτε καλυτερα lcd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Λοιπον παιδια μιας και το budget ανεβηκε αρκετα (με το στανιο λογο πιστωτικης) τελικα προχωρησα στην αγορα της Panasonic TX42G20 αντι για την S20. Κοστισε 200 ευρω παραπανω απο τα λιγα review που διαβασα μαλλον τα αξιζει και με το παραπανω τα λεφτα της. Πιστευω μεχρι την Δευτερα να την εχω στο σπιτι μου.

 

Ελπιζω να εκανα καλη επιλογη γιατι εχω καιρο ακομα να την αλλαξω σε περιπτωση που δεν προτεινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...